Агропартнер, перевірений часом!
Волинська
Фондова
компанія
(0800) 21-11-99 Цілодобова гаряча лінія.
Дзвінки зі всіх номерів безкоштовні

KUHN

Компанія «KUHN» - безперечний лідер за обсягом виробництва сільськогосподарської техніки.

Історія групи компаній «KUHN» бере початок з 1828 року, коли Йозефом Куном було засновано перше підприємство. Клієнтоорієнтованість, підвищення ефективності, інновації та професіоналізм дозволили компанії динамічно розвинутися із скромної сільської кузні до потужного виробника сільськогосподарської техніки, чия продукція користується попитом та популярністю у цілому світі.


Жозеф КУН, сільський коваль
з містечка поблизу м. Саверн

Заснована у 1828 році Джозефом Куном в формі простої сільської кузні, компанія «KUHN» спочатку спеціалізувалася на виробництві приладів для зважування.

Переломний момент настав в 1864 році, коли, скориставшись відкриттям залізничного сполучення Париж-Страсбург і процвітанням Франції в даний період,

Джозеф Кун засновує підприємство в м. Саверн з метою почати там виробництво сільськогосподарського обладнання.

На початку ХХ-ого століття в м. Саверн з конвеєрів цехів, оснащених і ковальським обладнанням, сходять десятки машин. Ставши німецькою в 1871 році і знову ставши французькою в 1918 році, «KUHN» була регіональною компанією, що працює головним чином в забезпеченні сільського господарства.

У 1928 році «KUHN» відзначає свій 100-річний ювілей і річне виробництво молотарок досягає 1 000 одиниць, поступово нарощується виробництво косарок, ворушилок і комбінацій граблів-ворошилок.

У 1983 році відбулося створення централізованої комп'ютерної системи, що об'єднала всю інформацію про «KUHN» і міжнародні філії «KUHN».

 

B 90-х роках ХХ-ого століття «KUHN» закріплює свої амбіції.

Бути світовим лідером: відтепер це мета, яку поставило перед собою підприємство в м. Саверн. Мета, до досягнення якої підприємство йде, освоює нові професії, веде політику зовнішнього зростання та розвиває стратегію бренду в світовому масштабі.

Протягом 90-х років ХХ-го століття стратегія відточувалася, а на початку нового тисячоліття досягла свого апогею: зміцнення дилерської мережі і запуск амбітного проекту підприємства, названого «Кап 10», свідчать про нову політику розвитку компанії, що орієнтується на задоволення свого клієнта.

2001 рік для компанії «KUHN» ознаменувався введення в експлуатацію логістичної платформи запасних частин «KUHN» Партс в м. Монсвіллер. Цього ж року відбулася презентація на виставці СІМА, першого самохідного агрегату Групи «KUHN»: причіпного змішувача (SP14) та було розширено монтажний цех і була здійснена установка випробувального стенду подрібнювачів на заводі КУН-ОДЮРО. Ельзаський фермер, пан Фредді Бор, стає переможцем Міжнародного чемпіонату орачів з плугом «KUHN» моделі Multi-Master 120.

«KUHN» - міжнародна компанія:

2002 рік став для групи «KUHN» найважливішим кроком по освоєнню міжнародного ринку. До складу групи входить американський завод Найт і вперше з 1828 року виробництво «KUHN» виходить за межі території Франції.

Лінійка продукції «KUHN» розширюється технікою для тваринництва і заготівлі кормів, в т.ч. обладнанням для найбільших тваринницьких господарств.

 У 2007 році відбулась презентація 33 новинок на стенді Групи «KUHN» під час проведення Міжнародної сільськогосподарської виставки СІМА, а також відбулися значні роботи по розширенню ( «Експериментальний» відділ в м. Саверн, виробничі цехи для сівалок точного висіву в Шатобріану, на заводі Бродхед). Цього ж року запустилась програма віддаленої допомоги KUHNiTech та KUHN Protect +, продовження гарантійного терміну машин.

У 2009 році група «KUHN» завойовує регіональний приз з експорту за політику іноземних інвестицій. Група компаній «KUHN», разом з 5 іншими виробниками сільгоспмашин, створює асоціацію CCI (Центр Компетенції Isobus) і запускає новий термінал управління Isobus (золота медаль на виставці Агротехніка 2009).

У 2012-2016 роках, були зроблені значні інвестиції на всіх майданчиках. Група «KUHN» модернізує свої заводи новітнім обладнанням, яке забезпечило підвищення пропускної спроможності, гнучкість і конкурентоспроможність. У 2013 році, до групи «KUHN» приєднується американський виробник широкозахватної техніки для обробітку грунту - Краузе.

У 2014 році «KUHN» отримав премію в номінації «Новаторська техніка» на виставці FIMA в Сарагосі (Іспанія) і «Новаторська техніка» на виставці EIMA в Болоньї (Італія) за тюковий прес-підбирач підвищеної щільності LSB 1290 iD. Цього ж року Група «KUHN» придбала компанію Montana Industria de Maquinas (Бразилія), яка є одним з основних виробників самохідних обприскувачів. У Бразилії «KUHN» удостоюється премії за експорт від штату Ріу-Гранді-ду-Сул і золотої медалі Premio Gerdau Melhores da Terra за точність дозування в механічних сівалках точного висіву.

2014 рік – це початок нового етапу проекту «KUHN» під назвою ONE AMBITION 2020.

У 2015 році Міжнародне журі, до складу якого увійшли 11 журналістів, що спеціалізуються на сільськогосподарській тематиці, з різних країн Європи, визнало нову пневматичну зернову сівалку ESPRO «Машиною року» в номінації «Сівалки».

Розкидач мінеральних добрив AXIS нагороджений премією AE50 від ASABE (Американського товариства інженерів сільського господарства).

У 2016 році було розроблено новий фірмовий стиль для машин, виготовлених на заводі ««KUHN Монтана» (Бразилія), а також свою роботу розпочав новий  логістичний центр CLC для прийому, зберігання і розподілу комплектуючих, призначених для збирання на заводі в Саверне (інвестиції - 17 млн ​​євро).

Обмотчик SW 4014 і причіпна косарка-плющилка FC 3160 TLR нагороджені премією AE50 від ASABE (Американського товариства інженерів сільського господарства).

Нагорода за пристрій для обмотки e-TWIN на виставці FIMA в Сарагосі (Іспанія).

Широкий асортимент якісної техніки компанії «KUHN», що включає плуги, ґрунтообробну техніку, сівалки, розкидачі мінеральних та органічних добрив, обприскувачі, подрібнювачі рослинних решток, техніку для тваринництва та кормозаготівельну техніку, дозволяє задовольнити потреби навіть найвимогливіших споживачів.

×
Зворотній зв`язок
×
Отримати рахунок
×
Отримати комерційну пропозицію