Агропартнер, перевірений часом!
Волинська
Фондова
компанія
(0800) 21-11-99 Цілодобова гаряча лінія.
Дзвінки зі всіх номерів безкоштовні

HI-FI

Компанія «HI-FI» є лідируючим європейським постачальником паливних, масляних, повітряних та трансмісійних фільтрів, фільтроелементів і комплектуючих на самохідну сільськогосподарську техніку провідних світових брендів. Історія заснування компанії сягає 1977 року.

«HI-FI» спеціалізується на розробці та виробництві пристроїв фільтрації. В даний час номенклатура «HI-FI» включає 30000 найменувань продукції. Площа складських приміщень в Європі становить 26000 м², а на складах в Європі знаходяться 1,7 мільйона найменувань виробів - це найповніший асортимент фільтрів в світі.

«HI-FI» випускає масляні, повітряні, паливні та інші фільтри. В компанії «HI-FI» є потужні виробничі майданчики: це 24 заводи в Німеччині, Великобританії, США, Італії, Франції, Кореї, Польщі та Румунії. Продукція компанії «HI-FI» випускається під двома торговими марками: HI-FI FILTER і H-AIR FILTER.

Популярність фільтрів HI-FI на сьогодні зумовлена відмінними технічними характеристиками, високим рівнем європейської якості та демократичними цінами.

×
Зворотній зв`язок
×
Отримати рахунок
×
Отримати комерційну пропозицію