Агропартнер, перевірений часом!
Волинська
Фондова
компанія
(0800) 21-11-99 Цілодобова гаряча лінія.
Дзвінки зі всіх номерів безкоштовні

Dominoni

Компанія «Dominoni» - це всесвітньо відома компанія, яка ось вже більше, ніж півстоліття працює в галузі виробництва кукурудзяних жаток.

Історія створення компанії «Dominoni» почалася з невдалої покупки. Фермер Доміноні купив жатку для збирання кукурудзи. В роботі жатка була вкрай примхлива та її несправність суттєво вплинула на урожай фермера. Таке придбання не могло подобатися. Глибоке розуміння специфіки процесів культивування кукурудзи, отримане на власних полях і на власному досвіді, та нестримна пристрасть до техніки - визначили майбутній розвиток бізнесу синьйора Доміноні. Фермер побудував жатку своєї мрії сам!

Здивовані власники кукурудзяних полів в окрузі, поспішили замовити чудо-жатку у сусіда. Поступово слава жатки «Dominoni» переступила межі Італії. Пан Доміноні розлучився з сільськими просторами, віддавши пріоритет розробці жаток для кукурудзи і соняшнику.

За останні роки у виробництві компанії  «Dominoni» з’явились також соняшникові та кормозбиральні жатки. На сьогоднішній день 90% виробництва компанії призначено для реалізації на міжнародному ринку, в той час як решта – 10% призначені для реалізації на внутрішньому ринку. Для того, щоб залишитися конкурентоспроможним, компанія «Dominoni» користується своїм багаторічним досвідом, який дозволив їй створити ефективну, надійну і сучасну техніку. Головними принципами конструкторів бренду є якість, практичність, простота у використанні, продуктивність, міцність.

×
Зворотній зв`язок
×
Отримати рахунок
×
Отримати комерційну пропозицію