Агропартнер, перевірений часом!
Волинська
Фондова
компанія
(0800) 21-11-99 Цілодобова гаряча лінія.
Дзвінки зі всіх номерів безкоштовні

Meprozet

Компанія «Meprozet» є найбільшим у Польщі і одним з найбільших в Європі виробників асенізаційних бочок для внесення рідких добрив.

Витоки підприємства сягають 1960-х років минулого століття. З 1972 року компанія розгортає свою діяльність під назвою «Meprozet». Сьогодні на підприємстві працює близько 200 чоловік.

Пропозиції компанії охоплюють широку гаму бочок, які постійно вдосконалюються у власному конструкторському бюро для того, щоб відповідати невпинно зростаючим вимогам користувачів та вимогам охорони навколишнього середовища. Можливе виготовлення асенізаційних бочок на індивідуальне замовлення клієнта.

Щорічно компанія презентує нові рішення щодо техніки для внесення рідких добрив на відомих національних міжнародних виставках, де вони користуються неабияким попитом. Продукція «Meprozet» неодноразово нагороджувалася на різноманітних сільськогосподарських виставках.

Уже кілька десятиліть на полях і дорогах Європи працюють асенізаційні бочки, що відрізняються сучасністю, якістю та надійністю – про що свідчать численні нагороди та золоті медалі на сільськогосподарських виставках.

×
Зворотній зв`язок
×
Отримати рахунок
×
Отримати комерційну пропозицію