Агропартнер, перевірений часом!
Волинська
Фондова
компанія
(0800) 21-11-99 Цілодобова гаряча лінія.
Дзвінки зі всіх номерів безкоштовні

STARTEC

Startec з'явилася в результаті союзу глибокої любові до сільського господарства і невпинних зусиль щодо вдосконалення та пошуку нових рішень. Сьогодні компанія займає лідируючу позицію з виробництва оснастки для сільськогосподарської техніки.

Майже двадцять років Startec дивиться впевнено в майбутнє і продовжує оновлюватися завдяки плідній співпраці і конструктивним обговоренням між співробітниками, постачальниками і замовниками.

Персонал Startec переконаний: можна покращувати якість продукції, сфокусувавши увагу на спеціальних способах, що знижують витрату ресурсів і підвищують ефективність. З цією метою вони розробляють рішення на основі передової технології з високим рівнем інновації, спеціально адаптовані під індивідуальні потреби.

 

Startec і їх продукція народжуються з відданою любові до справи, яка день за днем ​​втілюється в працю.

Комплекти і вироби Startec повністю розроблені і виготовлені в Італії, вони відрізняються вмілим проектуванням, якісним виготовленням і високим
ступенем багатофункціональності та сумісності з різними видами сільськогосподарської техніки. Нижче зазначені основні лінійки продукції Startec.

×
Зворотній зв`язок
×
Отримати рахунок
×
Отримати комерційну пропозицію