Агропартнер, перевірений часом!
Волинська
Фондова
компанія
(0800) 21-11-99 продаж техніки
(0800) 21-11-88 продаж з/ч
(0800) 21-11-22 сервіс
Запчастини

Історія розвитку

1993 рік
«Волинська фондова компанія» почала свою діяльність в 1993 році. Компанія відразу проявила себе як надійний дилер на українському ринку, запропонувавши широкий спектр іноземних товарів.
1994 рік
«Волинська фондова компанія» отримала статус дилера компанії «МТЗ» (Білорусь) і компанії «Гомсельмаш» (Білорусь).
2001 рік
«Волинська фондова компанія» отримала статус дилера компанії «Червона Зірка» (Україна), а також статус ексклюзивного дилера «Unia Group» (Польща), запропонувавши українському ринку різну грунтообробну техніку, а також сівалки зернові, сівалки точного висіву, розкидачі мінеральних і органічних добрив, подрібнювачі садові та польові, техніку для сінозаготівлі, польові та садові обприскувачі.
2003 рік
«Волинська фондова компанія» стала офіційним дилером «Kuhn SA» (Франція) - провідного світового виробника ґрунтообробної, посівної техніки, машин для внесення добрив, техніки для сінозаготівлі і тваринництва, польових обприскувачів, комунальної техніки.
2006 рік
Вже через невеликий проміжок часу 2006 року компанія стає ексклюзивним дилером комбайнів відомого світового виробника «Laverda» (Італія), представивши на вітчизняний ринок високоякісні зернозбиральні комбайни.

В цьому ж році розпочинається співпраця з фірмою «Montana» (Бразилія) - провідним латиноамериканським виробником самохідних обприскувачів.

Зі збільшенням обсягів продажів сільськогосподарської техніки компанія вирішує розширювати свою діяльність і в 2006 році відкриває філії в таких містах, як Київ, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Полтава. В цьому ж році компанія стає ексклюзивним дилером «Meprozet» (Польща) - виробника асенізаційних бочок.

2009 рік
ВФК розпочала співпрацю з фірмою «Mara» (Італія), запропонувавши українському споживачеві різні моделі лазерних планувальників ґрунту. Через рік «Волинська фондова компанія» стає офіційним дилером фірми «Deutz Fahr» (Німеччина), яка виробляє сучасні трактори, комбайни, прес-підбирачі та навантажувачі.
2011 рік
«Волинська фондова компанія» стає офіційним дилером таких відомих іноземних виробників сільськогосподарської техніки, як «Agrex» (Італія), «Falc» (Італія), а також дилером всесвітньо відомої корпорації «AGCO», представивши на українському ринку нові конкурентоспроможні технології.
2012 рік
Починається період співпраці з всесвітньо відомим брендом «Challenger» (США), що належить корпорації «AGCO», яка по праву вважається однією з провідних марок сільськогосподарської техніки. Все, що випускається під маркою «Challenger» вже протягом досить тривалого часу тотожне таким поняттям як «якість», «надійність» і передові технології.
2013 рік
З кожним роком співпраця «Волинської фондової компанії» з новими партнерами займає нові горизонти. Так, в 2013 році свою нішу в команді професіоналів зайняли такі бренди, як «Fendt» (Німеччина), «Massey Ferguson» (США) і «Agrisem International» (Франція). Техніка вище перелічених брендів - це першокласне виконання і комфорт.
2015 рік
Перелік партнерів «ВФК» продовжує зростати. Компанія запропонувала українським аграріям техніку таких брендів як: «Araj» (Польща), «Metal Erg» (Польща) та "Dominoni" (Італія). Вони забезпечують чіткий гарантійний та післягарантійний сервіс і продають свої вироби як в країнах Європейського Союзу, так і країнах Східної Європи.
2016 рік
«Волинська фондова компанія» стала офіційним дилером з продажу техніки і запасних частин "Merlo", а також "Fella".

В 2016 році компанія також стала ексклюзивним офіційним дилером з продажу шпагату та сітки "Bezalin", а також офіційним дилером з продажу високотехнологічних мастильних матеріалів «Total».

2017 рік
«Волинська фондова компанія» стала офіційним дистриб’ютором з продажу паливно-мастильних матеріалів «Agrinol».
2019 рік
Для «Волинської фондової компанії» 2019 рік виявився досить плідним у встановленні нових партнерських відносин. Зокрема, наша компанія стала офіційним дистриб’ютором мастильних матеріалів компанії «MOL». Цього ж року наша компанія представила клієнтам широкий асортимент акумуляторних батарей таких брендів: «Varta», «TAB», «AutoPart», «Vesna», «Topla», а також асортимент автохімії брендів «Winso» та «Zolex»
2020 рік
У 2020 році Волинська фондова компанія почала співрацю із брендами "Garford" (Великобританія), "CAVALLO-EUROSPAND" (Італія), "Atlantis" (Туреччина) та "Startec" (Італія), представивши ринку міжрядні культиватори, іригаційні системи, та комплекти для внесення добрив.
×
Зворотній зв`язок
×
Отримати рахунок
×
Отримати комерційну пропозицію