Агропартнер, перевірений часом!
Волинська
Фондова
компанія
(0800) 21-11-99 Цілодобова гаряча лінія.
Дзвінки зі всіх номерів безкоштовні

AGREX

Італійська компанія «AGREX» є великим світовим, промисловим, високотехнологічним підприємством, яке веде свою успішну діяльність з 1993 року на теренах Росії, Білорусії, України, Казахстану та інших країн близького зарубіжжя, а також в країнах північної Європи.

«AGREX»  розробляє, виготовляє і продає сільськогосподарську техніку та індустріальні установки для виробництва агропромислової продукції під ключ по всьому світові.

Основними напрямками виробництва компанії «AGREX»  є

  • Мобільні зерносушарки.
  • Мобільні зерносепаратори.
  • Млини.
  • Розкидачі мінеральних добрив.
  • Кормокомбінати.
  • Силоси для зберігання борошна.

Незмінно націлена на постійне вдосконалення і повне задоволення своїх клієнтів, компанія «AGREX»  інвестує в виробничу, технічну та комерційну області, залишаючись при цьому націленою на оптимізацію своєї технології.

За більш, ніж 45 років діяльності, компанія досягла лідируючих позицій серед провідних компаній на національному і міжнародному ринках завдяки своїй безмежній винахідливості і високим стандартам якості.

Останні кілька років «AGREX» застосовує оптимізовану методику виробничого процесу з метою досягнення нульового рівня дефектів і, при цьому, скорочує собівартість. Стандарти якості значно покращилися і дали продукції такі переваги, які дозволяють їй вигідно відрізнятися на світовому ринку.

Перевага «AGREX» підтверджується також системою контролю якості та тестами якості, які виконуються на виробництві перед відвантаженням, а також скрупульозною організацією післяпродажного обслуговування та технічної підтримки.

×
Зворотній зв`язок
×
Отримати рахунок
×
Отримати комерційну пропозицію