Агропартнер, перевірений часом!
Волинська
Фондова
компанія
(0800) 21-11-99 Цілодобова гаряча лінія.
Дзвінки зі всіх номерів безкоштовні

CAVALLO-EUROSPAND

Бренд Eurospand, створений в сімдесяті роки минулого століття, завжди користувався великою повагою і успіхом завдяки увазі при виробництві та постачанні розкидачів добрив, що характеризуються міцністю конструкції, точністю розкидання, корозійною стійкістю і закладеним в його основу безперервним постійним технічним новаторством. 

В середині 90-х років, після змін в компанії, OMB представляє на ринку нову комерційну лінійку під назвою «Cavallo», а в 2001 році розробляє і створює Vibro System, віброднище бункера, яким оснащені всі вироблені на сьогоднішній день машини з подвійним розподільним диском . В кінці 2012 року, після об'єднання, OMB перетворюється в «Підрозділ сільськогосподарських машин» групи Autotrasporti Cavallo Giordano e Vallauri spa.

Підприємство має 8500 кв. м. критих площ і отримує електрострум від фотогальванічної системи максимальною потужністю 730 кВт при річному виробництва близько 900.000 кВт. 

У компанії, в якій діє сертифікована по UNI EN ISO 9001 система управління якістю, здійснюється повне проектування механічного і електронного устаткування і виробництво 90% всіх деталей і напівфабрикатів, необхідних для випуску виробів EUROSPAND-CAVALLO: навісних і причіпних розкидачів добрив, маятникових розкидачів добрив, візків для розкидачів добрив і сортувальників каштанів.

 

×
Зворотній зв`язок
×
Отримати рахунок
×
Отримати комерційну пропозицію