Агропартнер, перевірений часом!
Волинська
Фондова
компанія
(0800) 21-11-99 Цілодобова гаряча лінія.
Дзвінки зі всіх номерів безкоштовні

VARTA

VARTA була створена в 1904 році як дочірнє підприємство Accumulatoren-Fabrik AFA (AFA), в Берліні і Хагені у Вестфалії. AFA була придбана Гюнтером Квандтом після Першої світової війни і бізнес VARTA значно розширився.

Компанія була виробником батарей і акумуляторів для Вермахту, підводних човнів і Люфтваффе під час Другої світової війни.

Після війни більшість акцій Varta Гюнтер Квандт передав Герберту Квандту. Дочірня компанія в Східному Берліні була окупована Радами і змінила назву на «BAE Batterien». У 1977 році концерн «VARTA AG» був розділений Гюнтером Квандтом на три компанії: «VARTA AG» (батареї і пластмаси), «Atlanta AG» (фармацевтика та окремі види хімічних виробництв) і «CEAG AG» (електротехніка). У 1997 році всі підрозділи, зайняті портативними джерелами живлення, об'єднуються в одну компанію «VARTA Geraetebatterie GmbH».

З 2002 року починається виробництво нового покоління літієво-полімерних елементів живлення. В цьому ж році aмериканська корпорація Spectrum Brands придбала 51% акцій, отримавши контроль над бізнесом споживацьких джерел живлення. Підрозділ автомобільних акумуляторів був проданий компанії «Johnson Controls».

У 2006 році австрійські компанії «V.E. Beteiligungs GmbH» і «Buy-Out Beteiligungs-Invest AG» викупили потужності з виробництва мікробатарей.

VARTA є одним з лідерів ринку акумуляторів. Продукцію цієї компанії обирають найвідоміші бренди  світу, що у свою чергу говорить про якість продукції, яка відповідає своїм характеристиками не один десяток років.

×
Зворотній зв`язок
×
Отримати рахунок
×
Отримати комерційну пропозицію