Агропартнер, перевірений часом!
Волинська
Фондова
компанія
(0800) 21-11-99 Цілодобова гаряча лінія.
Дзвінки зі всіх номерів безкоштовні

TAB

Компанія ТАВ була заснована в 1965 році як дочірня компанія Rudnik Mežica Holding (свинцевий рудник "Mežica Holding") у регіоні, де здійснювались різні види діяльності по добуванню та обробці свинцю протягом 350 років. Перші 15 років компанія ТАВ була ліцензійним  партнером компанії "TUDOR", Швеція.

Сьогодні компанія ТАВ виготовляє великий асортимент свинцево-кислотних VRLA, AGM и VRLA гелевих батарей на 3-х різних виробництвах, на яких працює близько 700 працівників.

Первинне виготовлення (Словаччина, м. Межиця): завод, виготовляючий промислові батареї торгової марки ТАВ, з річною продуктивністю в 1,5 млн. штук середніх за розміром тягових та стаціонарних батарей.

Завод по переробці виготовляє близько 30000 тонн марочного свинцю в рік, використовуючи 50000 тонн брухту.

Вторинне виготовлення (Словаччина, м. Межиця): завод, виготовляючий стартерні батареї, які продаються за власними марками ТАВ і ТОРLA, ТАВ і VESNA, а також поставки на первинну комплектацію, річна продуктивність від 2 млн. до 2,5 млн. шт. (в залежності від типу батарей).

Третинне виготовлення (Македонія, м. Пробиштип): завод, виготовляючий стартерні батареї, які продаються за власними марками ТАВ и VESNA, річна продуктивність від 1 млн. до 1,5 млн. шт. (в залежності від типу батарей).

TAB виготовляє всі види  свинцево-кислотних акумуляторів та проводить їх передпродажне і післяпродажне обслуговування, що надає можливість слідувати потребам своїх клієнтів.  Амбіції компанії полягають у тому, щоб бути кращими, ніж конкуренти, та унікальними в деяких областях. Звичайно, не у всіх відношеннях, але по крайній мірі для досягнення високої степені признання компанії та її товарів (покупцям, постачальникам), а також для поширення її продукції на весь світ.

Таким чином, крім ділового інтересу розробляти, виготовляти та продавати продукти високої якості,  компанія встановлює партнерські відносини з усіма ланками ланцюга, які беруть участь у його виробництві і експлуатації: з покупцями і постачальниками.

×
Зворотній зв`язок
×
Отримати рахунок
×
Отримати комерційну пропозицію