Агропартнер, перевірений часом!
Волинська
Фондова
компанія
(0800) 21-11-99 Цілодобова гаряча лінія.
Дзвінки зі всіх номерів безкоштовні

Zollex

«Zollex» - торгова марка компанії ZOLLEKS AVTO d.o.o. Пропонує широкий спектр автомобільних запчастин, а також автомобільної хімії (на даний момент це основний профіль фірми). Під ім’ям власної марки компанія пропонує товари як європейського, так і азіатського виробництва. Вся продукція повністю відповідає вимогам, викладеним в ISO/TS.

Торгово-промислова група «Zollex» заснована в 2005 році. Її основним напрямком стала розробка, виробництво і продаж автомобільних товарів різного призначення. До її складу входять незалежні компанії, в Україні – це компанія ПП «Оригінал Авто» (м. Херсон).

У каталогах Zollex можна знайти освітлювальні пристрої, гальмівні рідини, масла, щітки склоочисників, присадки, освіжувачі повітря, різні очисники, аерозолі, коректори лакофарбового покриття та інші.

Сьогодні торгово-промислова група «Zollex» - це одне з найбільших і найсучасніших підприємств, яке спеціалізується на виробництві фільтрів, автозапчастин, аксесуарів, автомобільних ламп, автокосметики та автохімії високої якості.

Своїм успіхом торгово-промислова група «Zollex» зобов’язана активній діяльності наукових співробітників компанії, напрямок яких зосереджено на постійний пошук і впровадження новітніх технологій у виробництві продукції під торговою маркою «Zollex». Тому, пріоритетними і першочерговими завданнями є постійний контроль і вдосконалення якості продукції та впровадження сучасних технологій, які дозволяють розширювати ринок збуту, задовольняти потребу і попит покупців.

З 2009 року торгово-промисловою групою «Zollex» була введена скорочена абревіатура «ZX» і додатково зареєстровано повне написання торгової марки «ZX Zollex». На самій продукції застосовується як скорочена, так і повна назва бренду.

×
Зворотній зв`язок
×
Отримати рахунок
×
Отримати комерційну пропозицію