Агропартнер, перевірений часом!
Волинська
Фондова
компанія
(0800) 21-11-99 продаж техніки
(0800) 21-11-88 продаж з/ч
(0800) 21-11-22 сервіс
Запчастини

Про компанію

«Волинська Фондова Компанія» - це команда професіоналів, які розвивають аграрний сектор України шляхом: забезпечення наших клієнтів кращою імпортною сільськогосподарською технікою, швидким та якісним сервісним обслуговуванням та професійним підбором запасних частин та олив.

Наша компанія динамічно розвивається та займає лідируючі позиції на ринку України у сфері реалізації сільськогосподарської техніки понад 30 років. Свою діяльність «Волинська Фондова Компанія» розпочала у далекому 1993 році. Впродовж цього часу наша компанія зарекомендувала себе надійним агропартнером, перевіреним часом.

Надійне партнерство – запорука успіху. Саме тому, партнерами «Волинської Фондової Компанії» є такі відомі світові виробники сільськогосподарської техніки, як: «Unia», «Massey Ferguson», «Kverneland», «Agrisem», «Agrex», «Meprozet», «Dominoni». Стосунки з нашими партнерами будуються уже понад 30 років на взаємній довірі та орієнтації на результат.

«Волинської Фондової Компанії» веде такі основні напрямки своєї діяльності:

Фундамент «Волинської Фондової Компанії» складає колектив професіоналів, які мають великі теоретичні, практичні знання і величезний досвід роботи в аграрній сфері, а також суміжних областях, що дає можливість компанії бути серед лідерів. Поряд з регіональною дистриб’юцією компанії ми пропонуємо всебічну підтримку і професійне сервісне обслуговування.
Сервісний відділ забезпечує якісне гарантійне та після гарантійне обслуговування техніки, яке ми постачаємо. У відділі працюють кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи в області проведення ремонту та налаштування техніки.

«Волинська Фондова Компанія» також є офіційним дистриб’ютором запасних частин до сільськогосподарської техніки таких відомих брендів, як: Massey Ferguson, Challenger, Kuhn, Unia, Agrisem, Dominoni, Agrex, Deuts-Fahr, Laverda, Falc, Rauch, Fae, Montana, Spra-Coupe, Merlo, Meprozet, навігаційні системи – TeeJet, системи гусеничного ходу - Polussy trak System, карданні вали - Bondioli&Pavesi, підшипники - SKF, Kinex, Fag, Timken, Koyo та інші.

Усі запасні частини, що поставляються, є оригінальною продукцією заводів-виробників та мають усі необхідні сертифікати відповідності та високий рівень якості.

Завдяки сучасному складському комплексу, у якому нараховується понад  25 000 позицій по запасним частинам та який обладнаний кращим стелажевим обладнанням і налагодженій логістичній системі, необхідні запасні частини завжди будуть оперативно доставлені клієнтам, що дає можливість скоротити простої техніки та швидко повернутися до роботи.

Аграрна сфера нашої країни – це локомотив економіки України та найперспективніша та швидкозростаюча галузь. Тому, ми розуміємо потреби аграріїв, які постійно зростають і не припиняємо пошук нових партнерів, щоб якнайкраще задовільнити потреби клієнтів. «Волинська Фондова Компанія» використовує комплексні рішення та ефективні підходи до роботи з клієнтами та партнерами, а також пропонує широкий вибір умов та форм розрахунків за придбану техніку чи надані послуги.

«Волинська Фондова Компанія» постійно бере участь у міжнародних конференціях та виставках як на території України, так і за її межами.

Ми також досить активно розвиваємо наш кадровий потенціал. Амбіційність, вмотивованість та самостійність – це основні софт скіли кожного працівника нашої компанії. Саме розвиток персоналу для нашої компанії є істотним елементом інвестицій. За допомогою навчання ми відкриваємо своїм співробітникам можливість підвищувати професійні навички і тим самим створюємо кістяк кваліфікованого персоналу. Без розвитку співробітників не може бути успішного розвитку компанії. «Волинська Фондова Компанія» організовує різноманітні тренінги як в Україні, так і за кордоном, що є джерелом нової, корисної інформації від фахівців своєї справи та сприяє обміну досвідом, зміцненню корпоративного духу.

Основою нашої діяльності є незмінне правило – клієнт у центрі усього, що ми робимо. Ваші інтереси – це наші завдання. «Волинська Фондова Компанія» докладає максимум зусиль, щоб клієнти завжди вчасно отримували придбану техніку та запасні частини і  були приємно вражені високим рівнем сервісного обслуговування.

Презентації про "Волинську Фондову Компанію": 

Дізнавайтесь більше про компанію, товари та послуги, партнерів з наших корпоративних каталогів:

 Дізнайтесь більше про "Волинську Фондову Компанію" із наступних статей:

×
Зворотній зв`язок
×
Отримати рахунок
×
Отримати комерційну пропозицію