Агропартнер, перевірений часом!
Волинська
Фондова
компанія
(0800) 21-11-99 Цілодобова гаряча лінія.
Дзвінки зі всіх номерів безкоштовні

TOTAL

Корпорація «TOTAL» - це провідна міжнародна нафтогазова компанія, що є четвертою по об’єму видобутку в світі та представлена в більш, ніж 130 країнах світу.

Історія компанії Total почалася в 1920-х роках, коли була заснована Compagnie Française des Pétroles. З тих пір пройшло чимало часу, і компанія виросла в світового лідера-постачальника електроенергії.

Compagnie Française des Pétroles розпочала роботу на Близькому Сході в 1924 році. Вона займалася видобутком, очищенням і переробкою нафтопродуктів, а також розвідкою нових нафтових родовищ. Виникла ця компанія з ініціативи тодішнього французького прем'єр-міністра Раймонда Пуанкаре. Він хотів створити і налагодити нафтове виробництво по всій країні.

Уже в 1929 році акції Total розміщувалися на французькій фондовій біржі. У 1985 році компанія була перейменована в Total-CFP, а в 1991 році стала називатися просто Total. У 1999 році вона здійснила злиття з PetroFina і в 2000 році - з Elf Aquitaine.

З самого початку компанія Total створювалася і розвивалася як інноваційна компанія, яка значну частину доходів витрачає на розвідувальну діяльність і відкриття нових видів бізнесу.

Окремим напрямком діяльності компанії «Total» є розробка повного асортименту продуктів, спеціально призначених для сільськогосподарських машин і техніки. Надійні, практичні та економічні рішення,  що пропонує Total, відповідають вимогам агропромислового сектору. Мастильні матеріали Total Agri забезпечують бездоганну роботу та довговічний термін служби вузлів та агрегатів сільськогосподарських машин.

Основним завданням компанії «Total» є розробка якісної і безпечної продукції, за допомогою якої термін служби обладнання буде збільшено на максимально довгий період.

Розгалужена мережа філій і присутність в 150 країнах світу дозволяють працівникам компанії «Total»  вивчати особливості локальних ринків і відповідати на їхні потреби. Широкий асортимент вироблених мастильних матеріалів здатний задовольнити всі індивідуальні запити клієнтів.

Компанія «Total»  пропонує широкий асортимент мастильних матеріалів, а також особливу увагу компанія приділяє екологічно чистим рідинам. Всі продукти  бренду «Total»  - це результат тривалих наукових досліджень, кожна позиція розроблена з урахуванням вимог і специфіки різних промислових галузей.

×
Зворотній зв`язок
×
Отримати рахунок
×
Отримати комерційну пропозицію