Агропартнер, перевірений часом!
Волинська
Фондова
компанія
(0800) 21-11-99 Цілодобова гаряча лінія.
Дзвінки зі всіх номерів безкоштовні

Atlantis

 

Фірма Atlantis, заснована в Стамбулі, в 1998 році, спеціалізується на галузі сільського господарства і ландшафту. Серед основних напрямків діяльності фірми - виробництво і установка сільськогосподарських систем зрошення (системи зрошення Center Pivot і Lineer), виробництво і установка систем крапельного зрошення та систем зрошення ландшафту (зон відпочинку), виробництво компактного обладнання, тепличних конструкцій і с/г продукції.

Atlantis в рамках програми зрошення сільськогосподарських полів Туреччини, починаючи з кінця 2005 року, стала випускати на своєму підприємстві системи зрошення Center Pivot і Lineer. Завдяки цим системам, автоматично здійснюється полив тисяч акрів землі, заощаджуючи час, трудові витрати і кількість води. Atlantis досягла успіху в розробці моделей систем зрошення Center Pivot і Lineer, які можуть бути використані для полів різного розміру.

Atlantis, спеціалізуючись в галузі сільськогосподарського зрошення, з використанням високих технологій і зрошувальних систем Center Pivot, Lineer і систем крапельного зрошення, так само, в своїй структурі надає консультаційні послуги в питаннях здійснення проектів, монтажу та будь-якого технічного обслуговування.

В результаті діяльності департаменту пошуку і розвитку, фірма не тільки виробляє на своєму підприємстві компактне обладнання, але і займається його реалізацією і післяпродажним обслуговуванням. Виробництвом і збіркою тепличних конструкцій займаються компетентні співробітники фірми Atlantis. В області вирощування сільськогосподарської продукції має великий асортимент овочевої продукції.

×
Зворотній зв`язок
×
Отримати рахунок
×
Отримати комерційну пропозицію