Агропартнер, перевірений часом!
Волинська
Фондова
компанія
(0800) 21-11-99 продаж техніки
(0800) 21-11-88 продаж з/ч
(0800) 21-11-22 сервіс
Запчастини

Кар`єра

Ваше резюме Ви можете відправити за адресою: cv@vfk.lutsk.ua та personal@vfk.lutsk.ua.
Ви також можете зв'язатись з нами за телефоном:
(0332) 78-65-26.

«Волинська Фондова Компанія» для тих, хто рухається вперед.

Ви з нами?

Знайдіть роботу, яка підходить саме Вам!

Ми, аграрна компанія з багаторічним досвідомна ринку України і наш унікальний командний дух та динамічний розвиток – це те, що нас об’єднує.
Ми працюємо, як єдина команда.
Ми поважаємо та цінуємо людейякі віддані своїй справі.

«Волинська Фондова Компанія»  пропонує  Вам більше, ніж просто роботу. Ми отримуємо велике задоволення від того, що наші співробітники зростають професійно та особистісно. Ми підтримуємо процес постійного вдосконалення за допомогою системних навчань, тренінгів та активних, щорічних участей у міжнародних виставках.

Наша компанія відкриває нові шляхи самовдосконалення та розвитку уже понад 27 років. Кожен співробітник «Волинської Фондової Компанії» у своїй роботі спирається на корпоративні цінності компанії. Ми встановлюємо нові стандарти у повсякденному житті та переконанні у тому, що успіх залежить від роботи виняткової команди.

Переваги роботи у «Волинській Фондовій Компанії»:

  1. Волинська Фондова Компанія – один з провідних дистриб'юторів на аграрному ринку України. Бути частиною команди нашої компанії - це можливість працювати з кращими спеціалістами в даній галузі, вчитися у професіоналів, набувати нових навичок, невпинно зростати разом з компанією.
  2. Соціальна значущість роботи. Працюючи у «Волинській Фондовій Компанії» Ви робите вагомий внесок у розвиток аграрного сектора країни.
  3. Стабільність і надійність. Компанія має багаторічний досвід та історію.
  4. Корпоративний відпочинок. Кожному професіоналу потрібна перерва в роботі, та шанс розслабитися. Наша компанія щорічно організовує корпоративні заходи для свої працівників, оскільки це ідеальна можливість відволіктися від щоденної рутини і зняти напругу. Це ефективний спосіб продемонструвати колективу цінність кожного співробітника та праці, яку він виконує.
  5. Можливість кар'єрного росту. Компанія максимально розкриває потенціал своїх співробітників і надає можливість для навчання, розвитку та просування по кар'єрних сходах.
  6. Ми не лише використовуємо Ваш набутий досвід а ще й активно навчаємо новим методикам та допомагаємо розкрити Ваш особистісний потенціал.

Якщо Ви бажаєте розпочати свою кар’єру в аграрній сфері, а також прагнете навчитись чомусь новому, швидко адаптуєтеся до змін і у той же час досить організовані та прекрасно контактуєте з людьми – Ви ідеальний кандидат для нашої команди і ми раді познайомитися з Вами.

Ваше резюме Ви можете відправити за адресою: cv@vfk.lutsk.ua та personal@vfk.lutsk.ua.

Ви також можете зв'язатись з нами за телефоном: (0332) 78-65-26.

Дізнавайтесь більше про компанію, товари та послуги, партнерів з наших корпоративних каталогів:

Дізнайтесь більше про наше корпоративне життя, як навчання так і відпочинок: Корпоративні події

Перегляньте цікаву інформацію про наших працівників у рубриці "На ВФК працюють найкращі люди":

×
Зворотній зв`язок
×
Отримати рахунок
×
Отримати комерційну пропозицію