Агропартнер, перевірений часом!
Волинська
Фондова
компанія
(0800) 21-11-99 продаж техніки
(0800) 21-11-88 продаж з/ч
(0800) 21-11-22 сервіс
Запчастини

Самохідний обприскувач KUHN PARRUDA 3030 MT

Самохідний обприскувач KUHN PARRUDA 3030 MT
  • Самохідний обприскувач KUHN PARRUDA 3030 MT
  • Самохідний обприскувач KUHN PARRUDA 3030 MT
  • Самохідний обприскувач KUHN PARRUDA 3030 MT
Відділ продажу
(0800) 21 11 99 - с/г техніки
Отримати
комерційну пропозицію
Самохідний обприскувач KUHN PARRUDA (Кун) - професійна, агропромислова, самохідна машина для обприскування на полях з різною рельєфною поверхнею. У складних умовах Parruda поєднує в собі найсучасніші технологічні рішення, ергономічність, надійність, безпеку і доведену ефективність у всьому світі. Kuhn Parruda 3030 із активною пневматичною підвіскою та оптимальним кліренсом 1,71 м дозволяє економічно обприскувати будь-які культури.

Самохідний обприскувач обладнаний головками для розпилення  Quadrijet, форсунками Trijet та трубами PVC, які якісно виконують усі технологічні цикли та є простими в обслуговуванні. За допомогою комп'ютера можна виконувати різноманітні операції відповідно до потреб оператора. Об'єм бака самохідного обприскувача - 3000 л. Нерівності, вибоїни, важкодоступні місця - не проблема для самохідного обприскувача Kuhn Parruda 3030. 

Потужний 6 циліндровий двигун MWM - MaxxForce об'ємом 4,8 л легко впорається з будь-яким завданням. Вбудований потужний турбоінтеркулер ідеально підходить для роботи на низьких оборотах та значно економить витрати палива. Також в двигун вмонтований сучасний вентилятор, який збільшує повітряний потік; знижує рівень шуму під час роботи; зменшує вібрацію двигуна і є простим в обслуговуванні. Двигун виготовлений відповідно до найсучасніших міжнародних стандартів ISO.

Трансмісія 4х2 в Kuhn Parruda - механічна, яка включає в себе:

  • коробку передач 2 діапазони по 5х1 передач
  • механічний міст з автоматичним блокуванням та системою LSD
  • ланцюгову передачу із передаточним числом, що втричі збільшує крутний момент

Гідросистема в обприскувача - новаторське рішення, що значно полегшує технічне обслуговування самохідного обприскувача. 

Технологія KUHN UQUILIBRA стала вершиною багаторічних досліджень та польових випробувань по всьому світу. Конструкція представляє собою плаваючу паралелограмно-гідравлічну підвіску, яка точно відтворює рельєфну поверхню та створює плавний рух обприскуючих шлангів. Самохідний обприскувач має 7 секцій, які можна швидко адаптувати до потреб оператора.

Крім сучасного двигуна потужністю 180 к.с. конструктори створили оптимальний кліренс 1,71 м, міцне шасі та потужний повний привід. Будь-які перешкоди більше не проблема для господарств. Високий кліренс перетворює останній цикл захисту, як, наприклад, внесення фунгіцидів під кукурудзу, в просту операцію. Ріст врожаю є значним, якщо провести обробку в потрібний момент.

Кабіна у Kuhn Parruda є надзвичайно ергономічною та сучасною. Кабіна має пневматичну підвіску крісла; ергономічне управління; зручний підлокітник для оператора та найсучаснішу навігацію.

Сучасний комп'ютер має вбудований GPS - електронний контролер для норми внесення доз. Також бортовий комп'ютер має такі функції: автоматичний контроль секцій, автопілот із гідравлічним управлінням; систему сигналізації та багатоосьовий компенсатор тиску. Дане обладнання забезпечує неперевершений результат і більш ефективну роботу, з економією часу, енергії та палива.

Швидкість та ефективність системи обприскування. Система END CAP нагнітає швидкість відкриття і закриття секцій оприскувача на 85%. Система є ідеальною для автоматичного контролю за секціями, економії хімікатів, що підвищує загальний показник якості роботи самохідного обприскувача.

Пропонуємо переглянути «закулісся» підготовки техніки до відправлення в господарство, а саме - невелику частину передпродажної підготовки самохідного обприскувача Kuhn Parruda 3030 MT. Підготовка здійснюється згідно чек-листа, який ми отримуємо від виробника техніки. Детальніше у відео.

Переглянути та завантажити рекламний макет по обприскувачу KUHN Parruda 3030 (Кун) Ви можете за посиланням: Макет по по обприскувачу KUHN Parruda 3030 

Переглянути та завантажити всі макети бренду KUHN (Кун) Ви можете за посиланням: Макети KUHN (Кун)

Пропонуємо також вашій увазі оливи та мастильні матеріали бренду Mol (Мол) та бренду Agco Parts (Агко Партс), а також акумулятори брендів VartaAutopartTabVesna та Topla , а також автохімію брендів Winso (Вінсо) та Zollex (Золлекс) для самохідної техніки Kuhn (Кун).

Детальніше про даний самохідний обприскувач Kuhn Parruda 3030 MT (Кун) дізнавайтесь з наступних статтей: 
 
Дізнайтесь також про представлення самохідного обприскувача Kuhn Parruda 3030 MT (Кун) на виставці "Агро 2018" спільно з компанією "Кун Україна": "ВФК" представила новітні машини KUHN
 
Дізнайтесь також про представлення самохідного обприскувача Kuhn Parruda 3030 MT (Кун) на щорічному навчанні з актуальних питань розвитку аграрної галузі, організованому Департаментом агропромислового розвитку Волинської області: Аграрії Волині високо оцінили техніку від "Волинської Фондової Компанії"
×
Отримати
комерційну пропозицію
×
Зворотній зв`язок
×
Отримати рахунок
×
Отримати комерційну пропозицію