Агропартнер, перевірений часом!
Волинська
Фондова
компанія
(0800) 21-11-99 Цілодобова гаряча лінія.
Дзвінки зі всіх номерів безкоштовні

WINSO

WINSO
Відділ продажу
(0800) 21 11 88 -запасних частин,
олив та мастильних матеріалів
Отримати рахунок
Спільне українсько-польське підприємство «Winso» (Вінсо) – провідний європейський виробник ароматизаторів, автомобільної хімії та косметики. Вихід компанії на український та європейський ринок ознаменувався беззаперечним успіхом. Бездоганна якість, приваблива ціна в поєднанні з сучасним динамічним дизайном дозволили продукції ТМ Winso стати одним з лідерів в своєму сегменті. Асортиментний ряд продукції нараховує більше 5000 найменувань, які, без сумніву, здатні задовольнити найвищі вимоги справжніх цінителів автомобілів. Також під брендом Winso вже випускаються різноманітні автомобільні аксесуари.

Сучасна та інноваційна компанія Winso стрімко розвивається завдяки новітнім технологіям і постійним дослідженням ринку. Основний акцент виробництва заснований на якості та дотриманні європейських стандартів виробництва продуктів. Великі виробничі потужності і кваліфікований підхід дають змогу постійно розширювати і без того велику лінійку ароматизаторів, хімії та автокосметики.

Winso Industries Ukraine за час свого існування встигла заслужити довіру багатьох вибагливих клієнтів в різних країнах світу. Втілення нових ідей, відкритість до співпраці дають змогу постійно бути в курсі всіх тенденцій ринку та бажань споживачів. Ми завжди раді приємно здивувати клієнтів! 

×
Отримати рахунок
×
Зворотній зв`язок
×
Отримати рахунок
×
Отримати комерційну пропозицію