Агропартнер, перевірений часом!
Волинська
Фондова
компанія
(0800) 21-11-99 продаж техніки
(0800) 21-11-88 продаж з/ч
(0800) 21-11-22 сервіс
Запчастини

Трактор Massey Ferguson 8700

Трактор Massey Ferguson 8700
 • Трактор Massey Ferguson 8700
 • Трактор Massey Ferguson 8700
Відділ продажу
(0800) 21 11 99 - с/г техніки
Отримати
комерційну пропозицію
Колісний трактор Massey Ferguson 8737 (Масей Фергюсон) являє собою вершину технічних досягнень компанії Massey Ferguson. Трактор MF 8737 є флагманською моделлю потужністю до 370 к.с. Даний трактор отримав відзнаку "Найкращий трактор у світі 2015 року".

Потужний 6 циліндровий двигун AGCO POWER об'ємом 8,4 з трансмісією Dyna-VT є новаторським рішенням для вирішення проблем в сучасному аграрному секторі сучасності. Компанія Massey Ferguson цінує думку клієнтів, і відповідно до потреб операторів, розробила сучасний ергономічний дизайн 2-ох типів кабін на вибір: Efficient та Exlusive. Простий, ергономічний, потужний трактор MF 8737 - це саме те рішення, яке Вам потрібно.

Нова серія MF 8700 спеціально розроблена для великих господарств та ферм, яким необхідні потужність, комфорт, ефективність та надійність. Трактор MF 8737 має низькі показники експлуатаційних витрат, високу надійність та більш економічний двигун.

Трактори MF серії 8700 мають потужний 8,4 літровий двигун, трансмісію Dyna-VT, простору кабіну із оглядом на 3600 - це все що потрібно оператору для виконання будь-яких сільськогосподарських робіт різних рівнів складності.

Переваги трактора MF 8737:

 • новітній 6-циліндровий двигун AGCO POWER робочим об'ємом 8,4 літра із паливною системою – Common-Rail - це чудові показники потужності, економічності і надвеликий обертовий момент (370 к.с); 
 • нова модернізована вихлопна труба TIER 4 відповідно до стандартів ISO для мінімізації шкідливих викидів;
 • модернізована система Cyclair для вентиляції охолодженого повітря двигуна AGCO POWER об'ємом 8,4 л;
 • нова модернізована система кондиціонування охолодженого повітряного потоку по усьому трактору відповідно до системи Cyclair;
 • нова панорамна кабіна 2-ох типів: Efficient та Exlusive - покращена звукоізоляція, огляд із кабіни на 360 градусів, з новою панеллю управління, підлокітником та багатофункціональним джойстиком нового класу;
 • посилена задня навіска;
 • збільшені розміри коліс та колісної бази - 2,15 м. діаметр заднього колеса для кращої тяги, що забезпечує зниження ущільнення ґрунту, даючи максимальну продуктивність;
 • нова передня навіска (IFLS) вантажопідйомністю 5000 кг.;
 • нова трансмісія Dyna-VT iз функцією динамічного управління трактором (DTM); 
 • система підвіски кабіни OptiRide Plus;
 • потужна задня навіска вантажопідйомністю 12000 кг;
 • cучасні системи ПО: AutoGuide, система телеметрії AGСOMMAND та CCD, яка дозволяє оператору управляти з монітору гідророзподільниками, які зазвичай контролюються за допомогою джойстика;   
 • передня навіска і вал відбору потужності ВОМ легко інтегруються в передню частину трактора MF 8737.

Трактор MF 8737 обладнаний новітнім двигуном AGCO POWER другого покоління з 4 клапанами на циліндр і паливним акумулятором. Він забезпечує оптимальну подачу необхідної потужності, використовуючи всі переваги турбокомпресора та інтеркулера. Електронне управління двигуном (EEM) регулює вприск палива, в результаті чого знижується об'єм шкідливих викидів, підвищуючи потужність та економічність.  
  Компанія Massey Ferguson є однією із компаній, яка активно використовує технологію SCR у тракторах. У поєднанні із системою дизельного окислення (DOC), технологія SCR завдає менше шкоди навколишньому середовищі за рахунок більш очищених викидів шкідливих газів. В поєднанні cистем SCR і DOC та додавання вихлопних газів DEF i AdBlue новий ефективний двигун більше не потребує рециркуляції відпрацьованих газів.   Нова, більших розмірів вихлопна труба TIER 4 дозволяє викидати меншу кількість шкідливих газів у навколишнє середовище.

     Трансмісія Dyna-VT забезпечує оптимальну довговічність техніки і комфорт для оператора. Динамічне управління трактором (DTM) працює разом із трансмісією Dyna-VT автоматично регулює частоту обертання двигуна; зберігає швидкість руху вперед і назад, а також мінімізує кількість обертів двигуна без втрати потужності. Dyna-VT i DTM забезпечують максимальну ефективність при низьких витратах палива. Основні характеристики трансмісії Dyna-VT:

 • діапазон від 0,03 до 40 км/год або 50 км/год*;
 • 40 км/год super Eco або 50 км/год* Eco;
 • вибір з двох діапазонів швидкостей оптимізації обертового моменту для різних додатків;
 • можливість переключення важелем, педаллю або автоматичним керуванням;
 • круїз контроль C1 та C2;
 • динамічне управління трактором (DTM) підтримує рівномірну швидкість руху за рахунок автоматичного регулювання потужності (частоти обертання двигуна) в залежності від навантаження;
 • активна кнопка "Стоп";
 • турбо зчеплення вкл / викл;
 • регулювання трансферу;
 • регулювання педалі;
 • перемикання між швидкостями круїз контролю (C1 і C2);
 • педаль гальма в нейтральному положенні (опція);

* відповідно до регіону на ринку.

Нова панель приладів із системою SIS - налаштування і вивід інформації на екран. Абсолютно новий, тонкий дизайн панелі приладів забезпечує швидкий, чіткий і простий аналіз експлуатаційних даних, зображених на кольоровому дисплеї з діагоналлю 70 мм х 52 мм. Мало того, що новий екран на 50% більший, ніж попередня модель, робить інформацію легко читабельною на всіх рівнях навіть у темний період час.

Простора "панорамна" кабіна має простий і водночас ергономічний дизайн з логічним розміщенням панелі приладів, підлокітника та багатофункціонального джойстика праворуч від оператора. 4-точкова система підвіски кабіни OptiRide Plus дозволяє регулювати рівень загасання за допомогою шкали в кабіні. Datatronic 4-Control Centre Display (CCD) має 7-дюймовий кольоровий дисплей для роботи із основними та допоміжними системами трактора.

Кабіна "Efficient" створена саме для продуктивності праці за рахунок ключових особливостей дозволить оператору працювати дуже швидко, з більшою точністю в поєднанні із високим рівнем комфорту, ергономіки та надійності. Логічно побудована панель управління на підлокітнику згрупованої разом із іншими панелями приладів та дисплею CCD. Перевагою даної кабіни є команда управління підлокітником за допомогою "Т" важіля.Конструкція кабіни "Exlusive" зумовлює більш динамічний контроль управління із кабіни. Інтуїтивно розміщені панелі приладів, підлокітник та функціональний джойстик створюють омріяний комфорт під час виконання будь-яких видів робіт. Перевагами даного виду кабіни є: команда управління за допомогою важеля Multipad; регулятор потужності трансферу; автоматичний кондиціонер; Super Deluxe із пневмопідвіскою сидінь; управління напівактивною підвіскою кабіни системою OptiRide Plus; управління дзеркалами; управління системою Datatronic-4 CCD; управління системою автоматичного розвороту; система AutoGuide; система телеметрії AGCOMMAND, а також управління іншими системами.   Опційний передній ВОМ є доступним у серії MF 8700. Комбінація передньої навіски і механізму відбору потужності підсилює продуктивність і гнучкість у роботі в полі. Дисплей центру управління Datatronic (CCD) обладнаний кольоровим монітором з діагоналлю 7". Він знаходиться на підлокітнику і повністю налаштовується для оптимального відображення усіх функцій трактора. Відповідно до потреб оператора є можливість паралельної роботи із допоміжними системами і контролем за експлуатаційними витратами масла та палива.  Система управління електронним пристроєм (ELC) відповідає найвищим стандартам управління тягою, забезпечуючи точні налаштування глибини обробки і проходження рельєфу поверхні. В результаті краще перенесення ваги та зчеплення з дорогою, зниження зношення шин і витрат пального, що покращує загальну продуктивність трактора.

Характеристики:

Двигун

Номінальна потужність (кВт/к.с.)  ISO

263/359

Максимальна потужність  при 1950- 2000 об/хв.  (кВт/к.с.) ISO

272/370

Двигун / Робочий об’єм двигуна (дм³) / кількість циліндрів

AGCO Power з турбокомпресором / 8.4/6

Номінальна частота обертання двигуна (об/хв.)

2100

Максимальний крутний момент при 1400-1600 об/хв.(Нм)

1540

Питома витрата палива ( г / кВт*год)

190

Фільтр грубої очистки палива

+

Об’єм паливного бака (л)

690

Трансмісія

Тип

Dyna-VT з управлінням потужністю; безступінчата трансмісія з динамічним управлінням трактором

Діапазон швидкості в польовому режимі (км/год)

0,03 – 28 вперед; 0,03 – 16 назад

Діапазон швидкості в транспортному режимі (км/год)

0,03 – 50 вперед; 0,03 – 38 назад

Радар контролю рівня пробуксовки «Slip Control»

+

Вал відбору потужності (задній)

Експлуатація і управління

Незалежний, електрогідравлічний, вкл./викл. на підлокітнику та задніх крилах, автоматика розворотної полоси.

Частота обертання, об/хв

540/100

Частота обертання двигуна при роботі ВВП в режимі 540еко/1000,  об/хв

1598/2013

Хвостовики

6/21 шліців

Задня навіска і гідросистема (з закритим центром)

Управління механізмом навіски

Електронне управління навантаженням, положенням, комбінацією параметрів, висотою/глибиною, швидкістю опускання, зчепленням з грунтом і активне управління при транспортуванні (АТС).

Макс. вантажопідйомність( на кінцях тяг), кг

12000

Тяги задньої навіски

Кат.4/4 та 4/3, Кат.4, зацеп гак

Посилені змінні телескопічні стабілізатори коливань

+

Тяговий брус кат. 4N

+

Продуктивність насоса гідросистеми, л/хв

205

Макс. тиск, бар

200

Кількість пар гідровиходів  (позаду)

4

Виходи Power Beyond /T/LS/D

+

Зовнішні органи управління на обох задніх крилах

+

Передній міст (повний привід)

Тип

Амортизований підвісний з можливістю встановлення передніх спарених коліс (Quad Link)

Максимальний кут повороту (градусів)

55

Механізм блокування диференціалу «Hydralock»

+

Робоче місце оператора

Поворотне сидіння оператора з активною пневмопідвіскою та підлокотниками

+

Сидіння помічника оператора

+

Регульована рульова колонка з активною системою «Speed Stear»

+

Кондиціонер

+

Аудіопідготовка

+

Очисник заднього скла

+

Внутрішнє дзеркало

+

Монітор Datatronic 5  - 9ʺ, Video, ISOBUS

+

Навігаційна система Trimble Autogide (Centimetre, Ntrip ±2см)

+

Електроустаткування

4 передні і 4 задні робочі фари

+

Додаткове робоче освітлення на поручнях і задніх крилах

+

2 розетки в кабіні оператора

+

Проблискові маячки (2шт)

+

Генератор 2х 120 amp

+

Баласти

Фронтальний баласт – 1500 кг (моноблок)

+

Баласти на задні колеса – 6х250кг

+

Шини

Передні

Trelleborg 650/65 R34

Задні

Trelleborg 710/75 R42

Інше

Ящик для інструментів

+

Комплект російськомовної літератури

+

Дізнайтесь про вигідні умови подовженої сервісної гарантії на трактор Massey Ferguson 8737: Макет по подовженій гарантії для трактора Massey Ferguson 8737

Дізнайтесь більше про вигідну фінансову пропозицію для трактора Massey Ferguson 8737: Макет по спеціальній фінансовій програмі "БезПРОЦЕНТдентний рік" для техніки Massey Ferguson

Детальніше про трактор Massey Ferguson 8737 дізнавайтесь із наступних статей: 

Переглянути та завантажити рекламний макет по трактору Massey Ferguson 8700 (Масей Фергюсон) Ви можете за посиланням: Макет по трактору Massey Ferguson 8700 

Переглянути та завантажити всі макети бренду Massey Ferguson (Масей Фергюсон) Ви можете за посиланням: Макети Massey Ferguson

Найкращу роботу техніки Massey Ferguson (Массей Фергюсон) забезпечують оригінальні оливи та мастильні матеріали Agco Parts (Агко Партс). 
 
Пропонуємо також вашій увазі оливи та мастильні матеріали бренду Mol (Мол), акумулятори брендів VartaAutopartTabVesna та Topla , а також автохімію брендів Winso (Вінсо) та Zollex (Золлекс) для самохідної техніки Massey Ferguson (Массей Фергюсон). 
×
Отримати
комерційну пропозицію
×
Зворотній зв`язок
×
Отримати рахунок
×
Отримати комерційну пропозицію