Агропартнер, перевірений часом!
Волинська
Фондова
компанія
(0800) 21-11-99 Цілодобова гаряча лінія.
Дзвінки зі всіх номерів безкоштовні

Введення техніки в експлуатацію

Введення техніки в експлуатацію

Інженери сервісної служби «Волинської фондової компанії» здійснюють введення придбаної техніки в експлуатацію безпосередньо на місці її подальшого використання. До того ж, процес введення техніки в експлуатацію включає в себе не тільки правильне налаштування техніки, а й її випробовування безпосередньо у полі.

Для того, щоб збільшити ресурс використання та дієздатність техніки, зменшити ризики в непередбачуваних поломках, Волинська фондова компанія обов’язково проводить навчання операторів господарства, де пояснює, як правильно і раціонально експлуатувати сільськогосподарську техніку.

Навчання операторів є важливою частиною виробничого процесу. Від кваліфікації оператора значно залежить правильність догляду за технікою та її оптимальна робота. 

Чому варто обрати сервісне обслуговування у «Волинській фондовій компанії»?

1. Введення техніки в експлуатацію здійснюється професіоналами, які проходили навчання та практику на найкращих Європейських заводах і готові поділитися власним досвідом з метою якісної подальшої експлуатації та роботи Вашої техніки.

2. Проведення навчання операторів які будуть працювати із технікою.

3. Здійснення сервісного обслуговування із використанням лише оригінальних з/ч., та згідно діючих інструкцій і рекомендацій заводів – виробників.

4. Здійснення сервісного обслуговування із використанням сучасного інструменту та комп’ютерних програм.

5. Оперативне реагування на звернення клієнтів та швидка сервісна допомога завдяки розгалуженій мережі сервісних центрів та великій кількості професійних сервісних інженерів.

6. Координаторна служба готова задовольняти Ваші потреби в режимі 24/7.

7. Швидке усунення поломок машин під час гарантійного періоду.

 

Переглянути та завантажити всі макети по сервісних послугах Ви можете за посиланням: Макети по сервісних послугах

×
Зворотній зв`язок
×
Отримати рахунок
×
Отримати комерційну пропозицію