Агропартнер, перевірений часом!
Волинська
Фондова
компанія
(0800) 21-11-99 Цілодобова гаряча лінія.
Дзвінки зі всіх номерів безкоштовні

Передпродажна підготовка

Передпродажна підготовка техніки

При придбанні техніки Вам потрібна впевненість в її постійній та необмеженій працездатності. Сервісна служба «Волинської фондової компанії» супроводжує Вас впродовж  всього терміну експлуатації придбаної техніки. Де б Вам не знадобилась наша допомога - Ви невідкладно її отримаєте!

 Ми гарантуємо, що техніка буде доставлена у Ваше господарство у справному та належному вигляді, оскільки ми здійснюємо передпродажну підготовку техніки.

Передпродажна підготовка є частиною гарантійного передпродажного обслуговування та включає в себе комплекс операцій із підготовки техніки до експлуатації, а також із виявлення та усунення недоліків, які виникли в процесі її транспортування та зберігання.

Проведення передпродажної підготовки техніки включає в себе:

  • Проведення перевірок усіх вузлів і механізмів агрегату на предмет їх готовності до експлуатації. Дана процедура здійснюється згідно регламенту і переліку поданого заводами – виробниками.
  • Перевірка рівня олив в усіх системах.
  • Перевірка зовнішнього стану лакофарбового покриття (ЛФП),резиногумових виробів (РГВ), гідравлічних шлангів, систем внесення, робочих органів, тощо.

Якісне проведення передпродажної підготовки являється запорукою успішної експлуатації агрегату, і повинне здійснюватися виключно висококваліфікованими спеціалістами інженерної служби, якими являються сервісні інженери компанії.

Чому варто обрати сервісне обслуговування у «Волинській фондовій компанії»?

1. Висококваліфіковані сервісні інженери, які постійно підвищують рівень знань та вмінь під час теоретичних та практичних тренінгів в Україні та закордоном на території заводів-виробників сільськогосподарської техніки.

2. Проведення сервісного обслуговування лише у відповідності до чітких стандартів заводів-виробників.

3. Оперативне реагування на звернення клієнтів та швидка сервісна допомога завдяки розгалуженій мережі сервісних центрів та великій кількості професійних сервісних інженерів.

4. Максимальна клієнтоорієнтованість – ми готові вирішувати Ваші питання 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

5.Висока якість надання послуг завдяки використанню лише рекомендованих заводами-виробниками сільськогосподарської техніки запасних частин та матеріалів.

Пропонуємо переглянути «закулісся» підготовки техніки до відправлення в господарство, а саме - невелику частину передпродажної підготовки самохідного обприскувача Kuhn Parruda 3030 MT. Підготовка здійснюється згідно чек-листа, який ми отримуємо від виробника техніки. Зокрема, перевіряється:

-зовнішній вигляд машини;

-рівень олив (моторна олива, трансмісійна олива, гідравлічна олива);

-електричні компоненти: управління штангами, секціями, контролер, GPS-навігація;

-двигун, трансмісія, осі та підвіски;

-гальмівна система;

-гідравлічна система штанг, гідравліка системи, система внесення, форсунки та інше.

На власному демонстраційному полі ми можемо випробувати обприскувач і в роботі! Детальніше у відео.

 

Пропонуємо вам також переглянути частину передпродажної підготовки прес-підбирачів Massey Ferguson RB 4160. Детальніше у відео:

Переглянути та завантажити всі макети по сервісних послугах Ви можете за посиланням: Макети по сервісних послугах

×
Зворотній зв`язок
×
Отримати рахунок
×
Отримати комерційну пропозицію