Агропартнер, перевірений часом!
Волинська
Фондова
компанія
(0800) 21-11-99 Цілодобова гаряча лінія.
Дзвінки зі всіх номерів безкоштовні

ФГ «НІВА АГРО»: «MASSEY FERGUSON 8737 - ТРАКТОР, ЯКИЙ ЗАБЕЗПЕЧУЄ ГАРНИЙ ВРОЖАЙ!»

ФГ «НІВА АГРО»: «MASSEY FERGUSON 8737 ТРАКТОР, ЯКИЙ ЗАБЕЗПЕЧУЄ ГАРНИЙ ВРОЖАЙ!»

Одним з головних факторів, який впливає на досягнення успіху в агробізнесі, є техніка  – потужна, проста у використанні, здатна показати найкращі результати за найскладніших умов. Чільне місце серед техніки в кожному господарстві посідає трактор – незамінний помічник кожного фермера.

На що ж варто звернути увагу, обираючи «залізного коня»?

У першу чергу, трактор  має бути надійним, економічним, легким у керуванні, швидким та простим у обслуговуванні, повинен забезпечувати можливість швидко змінити навісне обладнання, щоб переключитися з одного виду робіт на інший.

Усім цим критеріям відповідають колісні трактори Massey Ferguson 8737, котрі є вершиною технічних досягнень компанії Massey Ferguson та нагороджені відзнакою «Найкращий трактор у світі 2015 року».

Переваги цих машин вже оцінили чимало вітчизняних агровиробників. Серед них і Костянтин Іванов – голова фермерського господарства «Ніва Агро», що розташоване у Дунаєвецькому районі на Хмельниччині. Пан Костянтин – агроном за освітою, все життя працює в сільському господарстві,  і, як ніхто розуміє, наскільки важливим для отримання гарних врожаїв є використання правильних технічних ресурсів.

Своїми враженнями Костянтин Олегович поділився з журналом «АгроЕліта».

– Наше підприємство засноване ще у 2007 році на базі оренди земель державної власності. Проте, потім була перерва в господарюванні. Згодом,  у 2017 році ми відновили діяльність вже на базі земельних паїв, які нам надали в оренду мешканці села.

Для того, щоб ефективно працювати, необхідно дотримуватись сучасних технологій. А це не можливо без набору сучасної техніки. Перш за все, вирішили купити трактор, який би мав гарні тягові показники. І тут виникли труднощі: наше підприємство було щойностворене, за останні роки не мало платіжного балансу, тому не кожна фірма погоджувалася співпрацювати.

На допомогу прийшла «Волинська Фондова Компанія», яка в особі директора і менеджера запропонувала нам свою техніку та дала можливість придбати її в розстрочку.  Ми обговорили всі питання, та придбали трактор Massey Ferguson 8737.

– Чому обрали саме цю модель?

– Перед покупкою я не надавав перевагу якомусь конкретному виробнику. Довірився спеціалістам «ВФК», котрі розповіли багато інформації стосовно моделі MF 8737, озвучили її «сильні сторони» у порівнянні з іншими, надали важливі рекомендації щодо роботи з трактором.

І хочу зазначити, що з Massey Ferguson 8737 ми «потрапили в саму точку». Цей трактор універсальний, потужний, економічний, комфортний для оператора. Відпрацював вже два сезони, і питань до нього нема. Виконуємо ним усі роботи, починаючи від посіву навесні (у «ВФК» придбали до нього ще посівний комплекс KUHN ESPRO) –  до завершення польових робіт. Використовуємо з усіма агрегатами які в нас є: під час культивації – з широкозахватним 10-метровим культиватором, коли готуємо ґрунт під посів –з дисколаповим 4-метровим агрегатом тощо.

Тож я дуже вдячний «Волинській Фондовій Компанії» за співпрацю та розуміння, і з впевненістю можу стверджувати, що техніка, яку вони пропонують клієнтам, надійна, а сервісне та технічне обслуговування вчасне і професійне. 

– Розкажіть трошки про Ваше господарство.

– В обробітку ми маємо 1000 га землі, вирощуємо багато культур: озиму пшеницю, озимий ріпак, озимий ячмінь, озиме жито, люцерну, кукурудзу силосну, кукурудзу на зерно, соняшник, сою. Маємо також тваринництво, займаємось розведенням ВРХ.

– Як минув 2020-ий рік для господарства та які плани на цей?

– Не зважаючи на не завжди сприятливі погодні фактори, врожай ми виростили непоганий, особливо, якщо порівнювати з південними регіонами, де панувала посуха. Радують і ціни на продукцію – за останні 19 років вони повністю задовольняють аграріїв. Тому сподіваємось лише на краще!

Менеджер «Волинської Фондової Компанії» по Хмельницькій області про трактор Massey Ferguson 8737:

«Трактор MF 8737 є моделлю потужністю до 370 к.с.

Серед переваг трактора MF 8737 варто відзначити:

– Двигун AGCO POWER, шестициліндровий, об’ємом 8,4, з паливною системою Common Rail та високим показником потужності крутного моменту. Електронне управління двигуном дозволяє проводити безперервне регулювання обсягу і періодичності упорскування палива з урахуванням оборотів і навантаження двигуна, що забезпечує збільшення потужності і чудову економію палива. Завод AGCO POWER у Фінляндії виробляє 50 тис. двигунів в рік – це вражаючі масштаби. На тракторах серії MF 8730 встановлений такий двигун п’ятого покоління. Він збирається на заводі тільки роботами, а відсутність людського фактору гарантує стовідсоткову точність та якість;

– високоефективна безступінчаста трансмісія Dyna VT, з системою динамічного управління потужністю (DTM), яка погоджує оберти двигуна і передавальні відносини в трансмісії відповідно до навантаження на трактор. Ретельно продумана конструкція Dyna-VT гарантує максимальну продуктивність, зниження фізичного навантаження на оператора і оптимальну витрату палива в будь-яких умовах;

– високе тягове зусилля за рахунок колісної бази 3,1 м і коліс діаметром 2,15 м;

– вантажопідйомність заднього механізму навіски – до 12 000 кг;

– паливний бак 690 л для збільшення тривалості роботи між заправками;

– трактори Massey Ferguson 8700 серії оснащуються роздільно-агрегатною гідравлічною системою, в якій гідробак не поєднується з трансмісією, що збільшує інтервал заміни масла і унеможливлює попадання в трансмісію брудного масла. На даних машинах встановлена задня трьохточкова навіска вантажопідйомністю 12 тонн.

– технічною особливістю цього трактора є висока продуктивність гідравлічного насоса – 205 л/хв. Серія 8730 вирізняється більш міцними комплектуючими, а також великим запасом потужності. Крім того, серія 8700 обладнана системою AgCommand Standard Plus, що дозволяє дистанційно слідкувати за продуктивністю машини, таким чином, ефективніше її використовуючи. Окремо слід сказати про інноваційну систему автоматичного водіння Auto-Guide™, якою оснащений MF 8737. Вона дозволяє фермерам швидше повертати вкладені кошти і забезпечує комфортні умови праці оператора протягом довгого робочого часу. Важливо, що в тракторах нової серії чудово в конструкторському плані розроблена система баластування. MF 8737 може тримати баласт на активній передній підвісці вагою 2300 кг, що дає змогу за допомогою тиску в шинах регулювати тягове зусилля трактора. У підсумку, ми значно економимо час у порівнянні з конкурентами».

Завантажити статтю: "ФГ «НІВА АГРО»: «MASSEY FERGUSON 8737 ТРАКТОР, ЯКИЙ ЗАБЕЗПЕЧУЄ ГАРНИЙ ВРОЖАЙ!»"

Дата: 23 березня 2021
Автор: Анна Артым
Джерело: Журнал «АгроЭлита»
×
Зворотній зв`язок
×
Отримати рахунок
×
Отримати комерційну пропозицію