Агропартнер, перевірений часом!
Волинська
Фондова
компанія
(0800) 21-11-99 Цілодобова гаряча лінія.
Дзвінки зі всіх номерів безкоштовні

Кредитна лінія EU4Business - ЄБРР в Україні!

Кредитна лінія EU4Business-ЄБРР в Україні, за якою клієнт отримує грант від ЄБРР у вигляді 10% від суми фінансування при купівлі техніки.

"Волинська Фондова Компанія" пропонує ексклюзивну фінансову пропозицію спільно з OTP-Лізинг - кредитну лінію ЄБРР - EU4Business. Подавайте заявку та отримуйте грант -10% на придбання техніки!

Сума авансу - 30% (можливість 20% авансу на самохідну техніку та достатньому фінансовому стані клієнта).

Максимальна сума фінансування: еквівалент 300 000,00 євро на одне підприємство або групу підприємств (якщо сумарні значення критеріїв відповідають вимогам кредитної лінії ЄБРР EU4Business).

Фінансування має бути виключно в гривні.

Максимальна сума субсидії – 30 000 эвро на одне підприємство.

Мінімальний строк фінансування – 3 роки без права дострокового погашення.  Максимальний термін – 5 років.

Після постачання обладнання формується його остаточна вартість в гривнях (за поточним комерційним курсом євро) та сума фінансування за лізинговим договором в гривнях.

Грантова допомога складає 10% від суми фінансування та фіксується в євро за курсом Національного Банку України на дату підписання договору фінансового лізингу (при цьому сума гранту не може перевищувати 10% вартості обладнання без урахування ПДВ).

Після оформлення договору фінансового лізингу, протягом трьох місяців компанія отримує грант (фіксована сума гранту в євро перераховується в гривну за поточним комерційним курсом та сплачується на рахунок компанії в гривнях).

Хто може подати заявку на отримання позик та грантів у рамках кредитної лінії ЄБРР EU4Business:

  • Індивідуальні підприємці, підприємства малого та середнього бізнесу:
    1. з кількістю працівників менше, ніж 250 осіб та з річним обігом менше, ніж 50 мільйонів євро;
    2. місцем реєстрації та основним місцем проведення господарської діяльності яких є Україна;
    3. не менш як 51% статутного капіталу яких є приватною власністю.

  • ЄБРР та ЄС надають додаткові кошти для підтримки ММСП в Україні
  • Фінансування через «ОТП Лізинг» допоможе підвищити конкурентоспроможність компаній
  • Після успішного здійснення інвестицій позичальники зможуть отримати гранти ЄС

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надає кредит €25 млн компанії «OТП Лізинг» з метою підвищення конкурентоспроможності мікро-, малих і середніх підприємств (ММСП) по всій Україні в умовах пандемії коронавірусу та її економічних впливів.

Підприємства зможуть скористатися довгостроковими лізинговими угодами в гривні та/або євро, а також отримати фінансовані Європейським Союзом (ЄС) гранти після успішної реалізації своїх інвестиційних проєктів.

Фінансування надається у рамках Кредитної лінії ЕU4Business-ЄБРР зі стимулюючими грантами. Ця кредитна лінія є спільною програмою ЄБРР та ЄС, метою якої є надання компаніям допомоги у модернізації їхніх товарів і послуг відповідно до стандартів ЄС, покращенні охорони праці та впровадженні «зелених» підходів у практичну діяльність.

Підвищення якості товарів і послуг дозволить компаніям більш успішно працювати на місцевому та європейському ринках.

Ця програма також вже працює в Грузії та Молдові й незабаром стане доступною для компаній у ВірменіїАзербайджані та Білорусі, щоб зробити їх більш конкурентоспроможними, сталими та «зеленими».

Заступник Голови ЄБРР в Україні в секторі фінансових установ Олександр Павлов сказав: «ЄБРР надає критично важливе фінансування українським компаніям разом з такими потужними місцевими фінансовими установами, як «ОТП Лізинг» і в тісній співпраці з Європейським Союзом. Доступ до фінансів та сучасних технологій є для приватного сектору ключовим фактором, який допомагає компаніям долати поточні виклики, продовжувати діяльність, покращувати результати та робити свій внесок у створення робочих місць та економічний розвиток».

Заснована у 2008 р. «ОТП Лізинг» є 100% дочірньою компанією «ОТP Bank Plc.» - провідної регіональної фінансової групи зі штаб-квартирою в Угорщині. Вона є лідером українського ринку і пропонує фінансовий та операційний лізинг, а також послуги з управління транспортним парком.

Генеральний директор «ОТП Лізинг» Андрій Павлушин сказав: «ОТП Лізинг» планує збільшення продажів з $225 млн у 2020р. до $245 млн у 2021р. Це зростання стане можливим завдяки фінансуванню ЄБРР. Ця програма дозволить нам збільшити частку МСП у загальному обсязі наших продажів і полегшить доступ до довгострокового фінансування для малого бізнесу в Україні».

Керівник операційного сектору Делегації ЄС в Україні (економічне співробітництво, енергетика, інфраструктура та довкілля) Хлое Алліо сказала: «ЄС радий можливості підтримати цей спільний проєкт ЄБРР та “ОТП Лізинг” у рамках ініціативи EU4Business. З самого початку пандемії Covid-19 ми працюємо разом з нашими партнерами над полегшенням вимог і умов отримання фінансування для МСП з метою забезпечити їм фінансову підтримку в цей складний час для економіки України та ЄС».

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку діяльності в країні у 1993 р. Банк узяв на себе зобов’язання щодо надання майже €14,6 млрд у рамках 482 проєктів.

Завантажити буклет по програмі EU4Business - ЄБРР

 

Дата: 14 січня 2021
×
Зворотній зв`язок
×
Отримати рахунок
×
Отримати комерційну пропозицію