Агропартнер, перевірений часом!
Волинська
Фондова
компанія
(0800) 21-11-99 Цілодобова гаряча лінія.
Дзвінки зі всіх номерів безкоштовні

Кукурудзяні жатки Dominoni ROCK/KAIMAN

Кукурудзяні жатки Dominoni ROCK/KAIMAN
  • Кукурудзяні жатки Dominoni ROCK/KAIMAN
  • Кукурудзяні жатки Dominoni ROCK/KAIMAN
  • Кукурудзяні жатки Dominoni ROCK/KAIMAN
  • Кукурудзяні жатки Dominoni ROCK/KAIMAN
  • Кукурудзяні жатки Dominoni ROCK/KAIMAN
Відділ продажу
(0800) 21 11 99 - с/г техніки
Отримати
комерційну пропозицію
Кукурудзяні жатки Dominoni (Доміноні) для комбайнів є двох серій Rock та Kaiman. Компанія Dominoni є лідером серед європейських виробників кукурудзяних жаток уже більше, ніж 50 років. Це великий досвід, який дозволяє Dominoni створювати все більш і більш функціональні, досконалі, ефективні і надійні моделі. Жатки Dominoni працюють на полях у США, Азії та Європі.

Ефективні та інноваційні кукурудзяні жатки Dominoni ROCK/KAIMAN

Втягуючі вальці з ребрами

Робочі вальці з 5-ма посиленими ребрами зі зносостійкої сталі, що обертаються в протилежних напрямках, дозволяють безперервно захоплювати стебла. Для збирання кукурудзи така конструкція є найефективнішою та дозволяє збирати навіть у дуже важких умовах.

Крім цього такі вальці мають тривалий термін експлуатації і не вимагають ні звичайного, ні позачергового обслуговування, що мінімізує витрати на ремонт і технічне обслуговування.

Подрібнювачі стебел

Встановлюється на лівому боці втягуючих вальців. Ця позиція є дуже важливою для взаємоузгодження руху ножів подрібнювача та вальців, для того, щоб повністю подрібнити на клаптики всі стебла і не залишити цілих не землі.

Великий діаметр різання, що гарантує більшу швидкість даного процесу – забезпечує відмінний зріз навіть з ножами  після тривалого використання.

Елементи збиральної секції:

  • Плити стола з гідравлічним регулюванням для швидкого адаптування жатки (зменшенням або збільшенням відстані між ними) для збирання кукурудзи різного розміру, вологості та волокнистості.
  • Втягуючі ланцюги мають хромові штифти, які забезпечують тривалий термін служби ланцюга.
  • Самоустановлювальні і самоочисні натяжники забезпечують завжди досконалий натяг ланцюга та запобігають будь-яким ризикам забивання і не вимагають регулювання.
  • Зірочки великого діаметру дозволили проводити збір більш м’яко з більш низьким обертанням, що дозволило уникнути спадання ланцюга.

Елементи передачі захищені герметичним картером і занурені в масляну ванну. Натяг ланцюгів перевіряється автоматично. Тому вони не вимагають регулювань або доливання мастила, і відповідно, частого та періодичного обслуговування.

Технічні характеристики

Од.

S966B

S978B

S9710B

S9712B

Кількість рядків

шт.

6

8

10

12

Ширина міжряддя (вибір при замовлені)

см.

56-60-75-80-100

Вага з подрібнювачем

кг

1960

2700

3330

3800

Подрібнювач

 

Стандарт

Тип рами жатки

 

Стандарт

 

 

Переглянути та завантажити рекламний макет жатки Dominoni Rock/Kaiman (Доміноні) Ви можете за посиланням: Макет по жатці Dominoni Rock/Kaiman 

Переглянути та завантажити всі макети бренду Dominoni (Доміноні) Ви можете за посиланням: Макети Dominoni

Детальніше про кукурудзяні жатки Dominoni (Доміноні) дізнавайтесь з наступних статтей: 
×
Отримати
комерційну пропозицію
×
Зворотній зв`язок
×
Отримати рахунок
×
Отримати комерційну пропозицію