АГРОПАРТНЁР, ПРОВЕРЕННЫЙ ВРЕМЕНЕМ!
ВОЛЫНСКАЯ
ФОНДОВАЯ
КОМПАНИЯ
(0800) 21-11-99 КРУГЛОСУТОЧНАЯ ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ.
ЗВОНКИ СО ВСЕХ НОМЕРОВ БЕСПЛАТНЫЕ

Спецтехніка FAE

Спецтехніка FAE
Отдел продаж
(0800) 21 11 99 - с / х техники
Получить
коммерческое предложение
FAE Group - світовий лідер з розробки та виробництва висококласної техніки для дорожнього будівництва, сільського господарства та лісництва. FAE - це якість, надійність та інновації. Протягом 25 років компанія пропонує сучасні, інноваційні технологічні рішення, які є унікальними по якості матеріалів і своїми характеристиками.

Сільськогосподарські землі і лісові масиви, землі біля річки, зелені території міст, а також лісові стежки: лінійка техніки FAE для розчищення місцевості проектується і проводиться для того, щоб прискорити і полегшити будь-які види сільськогосподарських і лісогосподарських робіт. Сільськогосподарська техніка та обладнання для лісництва FAE проектуються з високим ресурсом експлуатації та допомагає галузевим фахівцям виконувати будь-які роботи по обробці та підготовці земель, гарантуючи якісний результат. Машини з механічним приводом від вала відбору потужності, які легко встановлюються на різні трактори, і навісні машини з гідравлічним приводом для міні навантажувачів, екскаваторів та спеціальної техніки мають високу ефективність і відмінні характеристики. 

FAE Group пропонує широкий асортимент техніки для очищення землі:

  • Навісне обладнання з механічним приводом: мульчувачі, фрези, багатофункціональні машини, каменедробарки, фрези для пеньків на базі трактора. 

  • Навісне обладнання з гідравлічним приводом: мульчувачі для екскаватора та іншої техніки, фрезерувальники для пеньків, мульчувачі для спеціалізованих засобів, фрези для спеціалізованих засобів, подрібнювачі для пеньків, каменедробарки для спеціалізованих транспортних засобів.

 Для того, щоб детальніше ознайомитись з асортиментом техніки FAE для очищення землі, пропонуємо переглянути наступні каталоги:

Завантажити каталог "Спецтехніка FAE для лісового господарства".pdf

Завантажити каталог "Спецтехніка FAE для очищення грунту".pdf

Стабілізатори грунту, каменедробарки, а також багатофункціональні машини для різного застосування (культивація, дроблення і стабілізація): лінійка для будівництва включає великий асортимент техніки, яка гарантує відмінні характеристики і надійність навіть в найскладніших умовах будівництва і обслуговування доріг. Це бездоганні машини, які унікальні завдяки своїм характеристикам, витривалості і довговічності. Навісні машини для будівництва, розроблені для робіт в суворих умовах, мають унікальну міцність і ефективність. Крім того, вони полегшують і прискорюють виконання будівельних операцій з переобладнання доріг, шосе і інших робіт по інфраструктурі. 

FAE Group пропонує такий асортимент техніки для будівництва:

  • Навісне обладнання з механічним приводом: багатофункціональні машини, стабілізатори грунту. 

  • Навісне обладнання з гідравлічним приводом: каменедробарка для міні-навантажувачів, роторні фрези для екскаватора.

Для того, щоб детальніше ознайомитись з асортиментом техніки FAE для будівництва, пропонуємо переглянути каталоги:

Завантажити каталог "Спецтехніка FAE для будівництва 1".pdf

Завантажити каталог "Спецтехніка FAE для будівництва 2".pdf

×
Получить
коммерческое предложение
×
ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
×
Получить счет
×
Получить коммерческое предложение