Агропартнер, перевірений часом!
Волинська
Фондова
компанія
(0800) 21-11-99 Цілодобова гаряча лінія.
Дзвінки зі всіх номерів безкоштовні

«Волинська Фондова Компанія» – агродилер року на Волині

У світі є багато професій та видів діяльності, яким людина присвячує своє життя, досягає вершин та приносить користь суспільству. Їх визнання є важливим моментом пізнання людського розвитку, возвеличення гідної праці у різних сферах.

Заради такої світлої мети у Луцьку уже вп’яте відзначили людей, які своєю невтомною працею зробили значний вклад у розбудову Волинського краю. Так, 15 грудня відбулася надзвичайна подія – Премія «Люди Року-2017. Волинь» у рамках загальнонаціональної програми «Люди XXI століття».

У драмтеатр імені Т. Г. Шевченка завітало чимало гостей, на яких чекала червона доріжка, святкова фотозона та чудовий настрій за келихом ігристого вина. Усі присутні також могли долучилися до благодійності, для цього організатори влаштували акцію «Бог у серцях».

Ведучими дійства були Сергій Скулинець та Вікторія Поліщук. У паузах між врученнями номінацій гостей вечора розважала учасниця національного відбору «Євробачення 2017» Анастасія Прудіус, випускник шоу «Х-фактор» Кирило Каплуновський та музичні гурти «Шанс-Music», «Пластилін» та Анна Сліпчук, «Резус-Блюз» та Інна Кириченко, а також ансамбль Панфлейтистів музичного училища, шоу-показ бренду «ПАРА SOLO».

«Волинська фондова компанія» є провідним дилерів сільськогосподарської техніки всесвітньовідомих брендів. Компанія представлена у всіх регіонах України для найповнішого забезпечення українських аграріїв сучасною технікою, оригінальними запасними частинами та професійним сервісним обслуговуванням. Головною цінністю компанії є її клієнти, а запорукою успіху – працівники та надійні міжнародні партнери.

Завдяки наполегливій праці усього колективу та дотриманню на практиці визначених принципів діяльності переможцем у номінації «Агродилер року» визнано «ВФК», генеральним директором якої є Спященко Олександр Євгенович. Нагороду замість нього на церемонії вручення отримував директор західної філії «Волинської фондової компанії» Олександр Покидюк. Цією нагородою «Волинська фондова компанія» підтвердила свою першість у Волинському краю за підсумками 2017 року:

«Почесна відзнака компанії, яку ми отримали на церемонії нагородження «Люди року. Волинь», з одного боку, є дійсно визнанням нашої плідної роботи у сфері продажу, сервісу і запчастин сільськогосподарської техніки для аграріїв краю, а з іншого – зобов’язує продовжувати вдосконалюватися і надавати більш якісно послуги. Загалом від імені компанії висловлюємо слова вдячності організаторам премії та нашим клієнтам за підтримку і довіру. Впевнений, що ми і надалі робитимемо усе, щоб відповідати цьому почесному титулу у майбутньому». – зазначив Олександр Покидюк.

Нагадаємо, що «Волинська фондова компанія» – офіційний дилер бренду Massey Ferguson. Це зобов’язує не тільки продавати техніку, але і якісно надавати сервісні послуги з гарантійного обслуговування, ремонту та постачання запчастин і деталей.

Зокрема, наприкінці 2017 року на ринку був презентований простий, надійний колісний трактор Massey Ferguson 6713, який покликаний стати сучасним рішенням для продуктивної роботи в актуальних умовах ведення сільського господарства.

Так, на трактор MF 6713 встановлюється цілком синхронізована трансмісія з 12 передачами переднього і 12 передачами заднього ходу, поділеними на 2 діапазони. На типовий для польових робіт діапазон швидкостей від 4 до 12 км/год припадає шість передач, а максимальна швидкість трактора з цією трансмісією складає 40 км/год. Відомий надійністю, міцністю і паливною економністю 4-циліндровий двигун AGCO Power з робочим об’ємом 4,4 л з турбокомпресором розвиває потужність 132 к. с. (98кВт) і обертовий момент 540 Н-м при 1500 об/хв.

Основними перевагами трактора MF 6713 у компанії називають:

  1. коробку передач з човниковим режимом вибору напряму руху і механічним чи гідравлічним управлінням;
  2. просту конструкцію для зведення до мінімуму втрат потужності, а також підвищення характеристик і паливної економічності;
  3. гідравлічну муфту ВОМ для простоти експлуатації і тривалого терміну служби;
  4. електрогідравлічне блокування диференціалу: просте ввімкнення за будь-яких умов.
  5. посилений механізм задньої навіски з електронною системою управління (ELC) для безпечного і впевненого використання найтяжчого навісного обладнання.
  6. посилений задній міст для можливості роботи з будь-яким обладнанням.
  7. трансмісія з 12 передачами переднього і 12 передачами заднього ходу.

Завдяки простоті і міцності ця модель відкриває перед аграріями нові можливості, а компанія «ВФК» при цьому надає повний спектр послуг, пов’язаних із продажом, обслуговуванням та сервісом.

Маючи потужну та мобільну сервісну службу «Волинська фондова компанія» забезпечує гарантійне та післягарантійне обслуговування проданої техніки. Після оформлення документів з купівлі-продажу техніка доставляється покупцю в господарство та запускається сервісною службою. При цьому кожен клієнт і партнер має широкий вибір умов і форм розрахунків за придбану техніку та послуги.

Кожен продаж забезпечується також обов’язковим безкоштовним навчанням операторів (комбайнерів, трактористів, інженерів), що дає можливість їм швидко освоїти високотехнологічні машини і уникнути будь-яких проблем в їх експлуатації.

Професійне виконання своїх обов’язків дозволяє компанії «ВФК» функціонувати на ринку майже 25 років. Цей період ознаменувався шляхом успіху, надійності, професіоналізму та плідної роботи. За цей час компанія зуміла стати всеукраїнським та провідним дилером сільськогосподарської техніки всесвітньовідомих брендів. Тому цілком виправданим є уособленням «ВФК» серед вітчизняних аграрних товаровиробників як надійного партнера із забезпечення сучасною технікою, оригінальними запасними частинами та професійним сервісним обслуговуванням.

До таких аграріїв можна віднести ТзОВ «П’ятидні», що є одним із лідерів аграрного сектору Волині та України загалом. За вагомі результати діяльності у 2017 році керівник Валерій Діброва отримав на церемонії нагороди у двох номінаціях «Відкриття року» та «Аграрій року».

Він також прокоментував отримані нагороди:

«Будь-який успіх творять люди. Тому я надзвичайно ціную кожного із нашого колективу. За плідну працю у нашому господарстві кожен працівник отримує не лише заробітну плату, а й додаткові бонуси. Так, ми традиційно відвідуємо спільно з колегами іноземні курорти. Ось це я називаю успіхом. Ми оброляємо 17 тис. га землі в 5 районах, вирощуємо майже 10 відсотків хлібного короваю Волині, у 2017 році вдалося викопати понад 50 тис. тонн цукрових буряків. Є продукція, є результат. Але на цьому не зупиняємося, постійно плануємо впроваджувати нові проекти. Так, будуємо новий елеватор потужністю 65 тис. тонн одночасного зберігання, проектуємо ще один елеватор на 40 тис. тонн. Намагаємося застосовувати нові елементи технологій у вирощуванні не зовсім звичних для регіону культур: гороху, сорго, соняшнику. Безперечно, що у цьому нам сприяє належне технічне забезпечення, зокрема і тих брендів, що представляє партнер цьогорічної церемонії».

Дата: 29 січня 2018
Автор: Андрій Сава
Джерело: Журнал «АгроЕліта»
×
Зворотній зв`язок
×
Отримати рахунок
×
Отримати комерційну пропозицію