Агропартнер, перевірений часом!
Волинська
Фондова
компанія
(0800) 21-11-99 Цілодобова гаряча лінія.
Дзвінки зі всіх номерів безкоштовні

Пристосування для прибирання ріпаку SUNFLOROMASH Rape Fiore

Пристосування для прибирання ріпаку SUNFLOROMASH Rape Fiore
  • Пристосування для прибирання ріпаку SUNFLOROMASH Rape Fiore
Відділ продажу
(0800) 21 11 88 -запасних частин,
олив та мастильних матеріалів
Отримати рахунок
Пристосування для прибирання ріпаку Rape Fiore, використовується для збору ріпаку шляхом прямого комбайнування. Ріпакові столи працюють в парі з прямоточними шнековими зерновими жниварками з різною шириною захоплення. Використання ріпакових столів знижує втрати не менше чим на 30% у порівнянні з традиційним прибиранням ріпаку звичайною зерновою жниваркою. Ріпаковий стіл так само ефективний при роботі у будь-яких кліматичних умовах. Дуже просте і швидке навішування пристосування на жниварку дозволяє швидко і вчасно перейти на збір ріпаку із зернових культур і навпаки, особливо коли необхідно зібрати ріпак після десикації. Міцна конструкція пристосування, правильний розподіл ваги на зерновій жниварці і мала вага виробу, значно знижує навантаження як на зернову жниварку так і гідроциліндри похилої камери комбайна.

Монтаж пристосування:

Бічні шкарпетки зернової жниварки з'єднуються з лівою і правою боковиною ріпакового столу і скріплюються талрепами (по два з одного боку). Редуктор системи зрізу ріпакового столу приводить в дію надійний клиновый ремінь від провідного шківа зернової жниварки. Одно з головних переваг ріпакового столу Rape Fiore - рівномірний розподіл ваги виробу на протирізальних пальцях зернової жниварки. Такий розподіл знижує навантаження на боковини зернової жниварки а так само виключає їх механічні ушкодження. Пристосування для прибирання ріпаку вільно розташовується на боковинах жниварки, за допомогою цього можна змінити кут атаки пристосування під різний стан культури.

Відмінність від інших ріпакових столів:

  • Активного бічного дільника ріпакового столу отримали нахил на 10° вперед відносно від комбайна, що дозволяє виключити опір рослинної маси шляхом її рівномірного розтину дільниками і зменшити осипання зерен рапсу на грунт.
  • Бічний дільник ріпакового столу складається з двох активних ножів, а не одного. Подвійний сегмент на бічному дільнику в парі з двома активними ножами забезпечує якісний зріз рослини за рахунок підвищеної частоти зрізу. Така конструкція дозволяє усунути розгойдування пристосування і зменшити вібрацію. Тепер немає необхідності встановлювати на ріпаковий стіл дорогого електричного або гідравлічного активного дільника, оскільки швидкості зрізу бічних ножів вистачає із запасом, незалежно від стану рослини.
  • Замість редуктора МКШ використовується планетарний привід ножа Rolmetal (Польща). Такий редуктор збільшує частоту різання маси горизонтального і вертикальних ножів ріпакового столу на 200-300 подвійних ходів ножа в хвилину. Планетарний редуктор значно легший за привід ножа МКШ, це зменшує вагу столу і централізує рівновагу.
  • Конструкція (рама) ріпакового столу стала жорсткіша, за рахунок використання гнутого профілю листового металу і поперечних ребер жорсткості з високоміцної марки стали. Значимо зменшилося "провисання" столу.
  • Використання якісної ножової смуги з ресорної сталі разом з полегшеним сегментом, а так само полиамидные притиски ножа в сукупності зменшують навантаження при роботі різального апарату і полегшують його масу.
  • Повну відсутність гідравліки і трансмісійних передач спрощують обслуговування і знижують масу пристосування. Ножі правого активного дільника наводяться в дію від основного горизонтального ножа. При необхідності правого дільника можна легко відключити.
  • Горизонтальна площина столу має пастку у вигляді буртика з гнутого профілю металевого листа, що знаходиться за пальцьовим брусом, яка виключає висипання зерен рапсу у зворотному напрямі. Пастка ефективно допомагає економити до 3 % втрат при звичайному прибиранні і до 10% втрат при прибиранні полеглого або низько зростаючого рапсу.
  • За великого бажання замовника ми можемо укомплектувати ріпаковий стіл електричним або гідравлічним бічним дільником виробництва Ziegler (Зіглєр, Німеччина) з висотою зрізу 1350 мм

Технічні характеристики

Значення

Ширина захоплення

від 4 до 11,3 м

Робоча швидкість

до 10 км/год

Швидкість транспортування

до 20 км/год

Продуктивність

По комбайну і ширині захоплення зернової жниварки

Висота зрізу

По комбайну від кута атаки зернової жниварки

Ширина платформи

450-700 мм залежно від моделі жниварки

Кількість подвійних ходів ножа

550-670 подвійний ходів в хв.

Маса

350…950 кг

Тип редуктора

Планетарний привід ножа Rolmetal (Польща)

×
Отримати рахунок
×
Зворотній зв`язок
×
Отримати рахунок
×
Отримати комерційну пропозицію