Агропартнер, перевірений часом!
Волинська
Фондова
компанія
(0800) 21-11-99 Цілодобова гаряча лінія.
Дзвінки зі всіх номерів безкоштовні

Сівалка Agrisem SLY Boss

Сівалка Agrisem SLY Boss
 • Сівалка Agrisem SLY Boss
 • Сівалка Agrisem SLY Boss
 • Сівалка Agrisem SLY Boss
 • Сівалка Agrisem SLY Boss
 • Сівалка Agrisem SLY Boss
 • Сівалка Agrisem SLY Boss
 • Сівалка Agrisem SLY Boss
 • Сівалка Agrisem SLY Boss
 • Сівалка Agrisem SLY Boss
Відділ продажу
(0800) 21 11 99 - с/г техніки
Отримати
комерційну пропозицію
Сівалка Agrisem SLY Boss (Агрісем) підходять для висіву насіння безпосередньо по стерні або по проміжних культурах. Агрегат може працювати на ділянках, оброблених після збирання попередніх культур. Сівалка відрізняються запатентованою висівною секцією Undercut. У цій системі розташований плоский диск діаметром 46 см.

Питомий тиск сошника на грунт — 120 кг. Однак, завдяки регульованій паралелограмній підвісці, цей параметр можна збільшити до 450 кг - це навіть в два рази більше від найекстримальніших рельєфних форм землі. 

Машини Boss доступні з робочою шириною від 3 до 6 м, а машини Big Boss з шириною захвату від 7 до 12 м. Менші моделі мають одноосьове шасі і балки з висіваючими секціями перед колесами, а великі — тандемне шасі і балки з сошниками, розташовані в кінці конструкції.

Інноваційний сошник комплексу AGRISEM SLY BOSS конструктивно включає в себе:

 • монодиск з двома кутами установки – або інакше підрізного диска – головною перевагою якого є контакт з борозною тільки по краю диска, що зменшує тиск та є ідеальним для усунення потрапляння рослинних залишків;
 • висіваючий анкер при такій конструкції розміщений в тіні диска та не контактує з грунтом, що запобігає забиванню сошника;
 • бічне колесо підрізного диска – призначене для запобігання викидання диском грунту з висіваючої борозни, у стандартній комплектації притискається пружиною, опційно є можливість установки контролю глибини посіву бічним колесом;
 • прикочуюче заднє колесо – встановлене під протилежним кутом до кута нахилу підрізного диска, що гарантує закриття посівної борозни, також колесо служить для контролю глибини посіву – стандартно – австралійський механізм за допомогою ключа, опційно регулювання без інструментів.

 

Кожен висіваючий модуль встановлений на справжній паралелограм та оснащений гідравлічною системою дотиску. Максимальний дотиск 200 кг, що разом з вагою модуля у 85 кг складає 285 кг. Гідравлічний дотиск дозволяє з комп’ютера управляти дотиском відповідно до умов.

Диск діаметром 460х7 мм з двома кутами установки – підрізний диск. Необслуговувані підшипникові вузли. Висіваючий анкер ідеально розміщений в тіні диска – не контактує з землею, що зменшує ризик забивання.

Бічне колесо – стандартно виконано плаваючим та виконує дві функції – запобігає викиданню землі з борозни та виконує роль активного очищувача диска.

Опційно можливо встановити на очисний ободок металеве кільце  для важких грунтів та механізм для ручного регулювання глибини – для роботи в хороших умовах.

Заднє прикатуюче колесо стандартно служить для закриття висівної борозни та контролю глибини.

Опційно на сівалку можливо встановити очисники, які встановлюються перед кожним висіваючим модулем. Очисники обладнані регульованим з комп’ютера  дотиском – що гарантує роботу при будь-яких умовах.

Технічні характеристики:

Характеристики

3

4

6

8

9

12

Робоча ширина, м

3,0

4,0

6,0

8,0

9,0

12,0

Транспортна ширина, м

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

Довжина

7,18

7,18

7,18

10,8

10,8

10,8

Транспортна висота, м

3,2

3,2

3,9

4,4

4,4

4,4

Висота завантаження, м

3,2

3,2

3,2

3,2

3,2

3,2

Вага, кг

4850

5350

6240

7500

8000

10000

 

Детальніше про сівалку Agrisem SLY Boss дізнавайтесь із наступної статті:

×
Отримати
комерційну пропозицію
×
Зворотній зв`язок
×
Отримати рахунок
×
Отримати комерційну пропозицію