Агропартнер, перевірений часом!
Волинська
Фондова
компанія
(0800) 21-11-99 Цілодобова гаряча лінія.
Дзвінки зі всіх номерів безкоштовні

Сітка «Bezalin»

Сітка «Bezalin»
Відділ продажу
(0800) 21 11 99 - с/г техніки
Отримати
комерційну пропозицію
Компанія «Bezalin» (Безалін) є провідним виробником поліпропіленового шпагату та сітки для тюкування у Польщі. Все почалося з невеликої приватної майстерні, заснованої в середині XIX століття, яка виготовляла мотузки з натуральних волокон найпростішими методами. Згодом, майстерня перетворилася на сучасну виробничу компанію, яка застосовує новітні технології та все багатство свого багаторічного досвіду в даній галузі.

Компанія «Bezalin» є провідним виробником поліпропіленового шпагату та сітки для тюкування у Польщі. Все почалося з невеликої приватної майстерні, заснованої в середині XIX століття, яка виготовляла мотузки з натуральних волокон найпростішими методами. Згодом, майстерня перетворилася на сучасну виробничу компанію, яка застосовує новітні технології та все багатство свого багаторічного досвіду в даній галузі. 

Асортимент виробів постійно оновлюється, щоб відповідати усім вимогам клієнтів. 

«Bezalin» - це висока якість, короткі терміни постачання та надійність, перевірена роками. 

Продукція «Bezalin» відзначається надзвичайною універсальністю у застосуванні, а також має стандарт ISO 9001:2000, що є підтвердженням відповідності усім вимогам європейських стандартів.

Сітка

Сітка для тюкування BezaNet  є сучасною, високоякісною сільськогосподарської продукцією BEZALIN, виготовленою на 100% з поліетилену, стабілізована і зміцнена. Це чиста продуктивність і підвищення ефективності та простоти використання.

Сітка для зв’язування сіна призначена для заготівлі кормів у сільськогосподарській сфері, як правило, в тваринництві, а саме для в’язання сіна, соломи, зеленої маси, силосу в тюки або рулони, які в подальшому тривалий час зберігаються

Характеристики:

СіткаШирина рулонуМетрів в рулоніМежа міцності на розривЩільністьНатягОписМожливе використання в прес-підбирачах
BezaNET123 см2000 м3000 м3600 м250 кг10,5 г/м.п.15/20 %Сучасна, високоякісна сітка для тюкування, стійка до впливу УФ (ультрафіолетових) променів, підвищеної міцності.
  • Unia Famarol DF;
  • CLAAS Variant;
  • Lely Welger;
  • John Deere;
  • New Holland;
  • CASE IH;
  • MF;
  • Kuhn VB, FB;
  • Deutz-Fahr.

Переглянути та завантажити макети по сітці Bezalin Ви можете за посиланням: Макети по сітці Bezalin

×
Отримати
комерційну пропозицію
×
Зворотній зв`язок
×
Отримати рахунок
×
Отримати комерційну пропозицію