(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
  •  
  •  
  • Сільськогосподарська техніка, продаж с г техніки від виробника сільськогосподарської техніки, умови продажу сг техніки, ціни на сг техніку, продати техніку для сг
  •  

  Сільськогосподарська техніка, продаж с г техніки від виробника сільськогосподарської техніки, умови продажу сг техніки, ціни на сг техніку, продати техніку для сг

замовити зворотній зв'язок
 
 

Продаж сільськогосподарської техніки, вибір с г техніки, умови продажу с г техніки

Сучасна сільськогосподарська техніка має покликання значно спростити традиційно тяжку працю на землі. Сьогодні продаж с г техніки є розповсюдженим та вигідним бізнесом. Наше підприємство є одним з лідерів ринку з продажу с г техніки в Україні. Ми пропонуємо с г техніку в асортименті відомих вітчизняних та закордонних виробників сільськогосподарського обладнання. С/г техніка продаж якої здійснюється на нашому підприємстві, має задовольнити потреби найвибагливіших покупців. Наша сг техніка надійна, вона працює з високою продуктивністю і спроможна підвищити показники рівня виробництва, що сприяє оптимізації витрат і отримання більш високого прибутку.

Ми здійснюємо продаж с/г техніки  для всіх сфер сільського господарства. Це сг техника для землеробства, тваринництва, птахівництва та первинної обробки і зберігання сировини.  Сільськогосподарський бізнес є складним, з мінливими умовами господарювання. Наші спеціалісти допоможуть клієнтам придбати таку техніку, яка відповідатиме особливостям господарювання, його фінансовим можливостям та результатам інвестування.

Якість техніки, яка пропонується до продажу, відповідає світовим стандартам. Ми співпрацюємо з такими відомими у світі виробниками, як , «Unia Group» , “Challenger”,«Kuhn», «Deutz Fahr», “Agrex” , Falc , “Meprozet” , “Montana”, «Mara», «Laverda», «Teejet»  та іншими. Продукція цих брендів відрізняється поєднанням передових ідей та нових технологій. Крім того, ці компанії не лише виробляють сучасне сільськогосподарське обладнання, а ще й працюють над вдосконаленням своїх найкращих моделей минулих років.

Придбавши таку техніку, ви зможете оцінити не лише її продуктивність та надійність. Вона відрізняється принципово новим дизайном та підвищеною зручністю в експлуатації, має змогу працювати тривалий час.