(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання

Новини компанії

 
До архіву

Новини сільського господарства 

До архіву

Статті

  • ЯК СІВАЛКА MASSEY FERGUSON ЗБІЛЬШУЄ ВРОЖАЙНІСТЬ І ПРИБУТКИ Наприкінці квітня на Київщині, корпорація AGCO спільно зі своїми дистриб’юторами, розпочала демонстраційно­посівну кампанію в рамках всесвітньої програми Massey Ferguson Crop Tour 2019.
  • Massey Ferguson Open Day від «Волинської фондової компанії» В Україні вже традиційно проходить всеукраїнський тур «Massey Ferguson Open Day», в рамках якого офіційні дистриб'ютори разом із провідними спеціалістами виробника презентують сільгоспвиробникам свіжі напрацювання корпорації AGCO. 5­го квітня цей захід відбувся в Хмельницькому представництві «Волинської Фондової Компанії».
  • UNIA Europa 3024 – професійний обприскувач Два роки тому корпорація «Зерновик» (Кіровоградська обл.), до складу якої входить вісім агропідприємств області, придбала у «Волинської фондової компанії» аж три обприскувачі UNIA Europa 3024. Тож вирушаємо в Новоукраїнський район, щоб дізнатися, як проявила себе техніка відомого польського виробника на Кіровоградських полях.  
  • АГРАРIЇ ДНIПРОПЕТРОВЩИНИ: «ТЕХНIКА "ВОЛИНСЬКОЇ ФОНДОВОЇ КОМПАНIЇ" СЛУЖИТЬ НАМ УЖЕ БIЛЬШЕ ДЕСЯТИ РОКIВ» Для керівників агропідприємства ТОВ «Лан», що розташоване у селі Новов’язівське Юр’ївського району Дніпропетровської області, ефективна робота на землі – правило, з яким «ланівці» йдуть нога в ногу вже майже двадцять років. Переконатися у цьому журналісти «АгроЕліти» мали змогу на власні очі, під час екскурсії виробничими потужностями підприємства, яку провели директор компанії Сергій Маловик і головний інженер В’ячеслав Махиня.  
  • АГРАРІЇ ВОЛИНІ ВИСОКО ОЦІНИЛИ ТЕХНІКУ ВІД «ВОЛИНСЬКОЇ ФОНДОВОЇ КОМПАНІЇ» 28 лютого в Луцьку, в приміщенні Луцького драматичного театру імені Т.Г. Шевченка, було проведене щорічне навчання з актуальних питань розвитку аграрної галузі для керівників агрогосподарств та фермерів. Організатором заходу виступив департамент агропромислового розвитку Волинської області.  
  • САМОХІДНИЙ ОБПРИСКУВАЧ KUHN BOXER 2025 – ЕКСКЛЮЗИВНО ВІД «ВОЛИНСЬКОЇ ФОНДОВОЇ КОМПАНІЇ» У травні минулого року ВФК реалізувала на Сумщину обприскувач KUHN BOXER 2025 M. Цікаво дізнатися як машина відпрацювала свій перший сезон та показала себе на наших полях. Тож, вирушаємо на Сумщину в Шосткінський район.  
  • НА ВОЛИНІ МАЙБУТНІ МЕХАНІЗАТОРИ ОПАНОВУЮТЬ ФРАНЦУЗЬКУ СІЛЬГОСПТЕХНІКУ! «Волинська фондова компанія» вже понад 25 років упевнено тримає першість на українському ринку сільськогосподарської техніки та запасних частин. За цей час підприємство налагодило співпрацю з десятками іноземних корпорацій і стало офіційним дилером світових виробників передових технологій. Минулого року трактор MasseyFerguson у ВФК придбало Берестечківське ПТУ №27. Нині майбутні механізатори з цікавістю опановують сучасну техніку.
  • САМОХІДНИЙ ОБПРИСКУВАЧ KUHN PARRUDA ЕКСКЛЮЗИВНО ЛИШЕ ВІД «ВОЛИНСЬКОЇ ФОНДОВОЇ КОМПАНІЇ» Бразильський самохідний обприскувач Kuhn Parruda вже давно працює на полях України. Випускати ці обприскувачі почали в Бразилії ще в 60­ті роки минулого століття під брендом Montana. Після входження в структуру Kunh, техніка отримала нове дихання. Про якість обприскувачів свідчить той факт, що й досі працюють без нарікань обприскувачі, які «Волинська Фондова Компанія» продавала в Україні протягом 12 років. Власники цілком задоволені якістю і надійністю їх роботи.  
  • Технологія та засоби механізації глибокого розпушування ґрунту: глибокорозпушувачі компанії Agrisem Глибоке розпушування або чизелювання – це обробіток ґрунту без перевертання скиби зі збереженням на поверхні поля певної кількості післяжнивних решток попередника. Досить часто такий вид обробітку ґрунту практикують у зонах, які піддаються вітровій або водній ерозії, а також один раз на 3­4 роки для покращення водного та повітряного режимів ґрунту
До архіву