(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання

Новини компанії

 
До архіву

Новини сільського господарства 

До архіву

Статті

  • UNIA Europa 3024 – професійний обприскувач Два роки тому корпорація «Зерновик» (Кіровоградська обл.), до складу якої входить вісім агропідприємств області, придбала у «Волинської фондової компанії» аж три обприскувачі UNIA Europa 3024. Тож вирушаємо в Новоукраїнський район, щоб дізнатися, як проявила себе техніка відомого польського виробника на Кіровоградських полях.  
  • АГРАРIЇ ДНIПРОПЕТРОВЩИНИ: «ТЕХНIКА "ВОЛИНСЬКОЇ ФОНДОВОЇ КОМПАНIЇ" СЛУЖИТЬ НАМ УЖЕ БIЛЬШЕ ДЕСЯТИ РОКIВ» Для керівників агропідприємства ТОВ «Лан», що розташоване у селі Новов’язівське Юр’ївського району Дніпропетровської області, ефективна робота на землі – правило, з яким «ланівці» йдуть нога в ногу вже майже двадцять років. Переконатися у цьому журналісти «АгроЕліти» мали змогу на власні очі, під час екскурсії виробничими потужностями підприємства, яку провели директор компанії Сергій Маловик і головний інженер В’ячеслав Махиня.  
  • АГРАРІЇ ВОЛИНІ ВИСОКО ОЦІНИЛИ ТЕХНІКУ ВІД «ВОЛИНСЬКОЇ ФОНДОВОЇ КОМПАНІЇ» 28 лютого в Луцьку, в приміщенні Луцького драматичного театру імені Т.Г. Шевченка, було проведене щорічне навчання з актуальних питань розвитку аграрної галузі для керівників агрогосподарств та фермерів. Організатором заходу виступив департамент агропромислового розвитку Волинської області.  
  • САМОХІДНИЙ ОБПРИСКУВАЧ KUHN BOXER 2025 – ЕКСКЛЮЗИВНО ВІД «ВОЛИНСЬКОЇ ФОНДОВОЇ КОМПАНІЇ» У травні минулого року ВФК реалізувала на Сумщину обприскувач KUHN BOXER 2025 M. Цікаво дізнатися як машина відпрацювала свій перший сезон та показала себе на наших полях. Тож, вирушаємо на Сумщину в Шосткінський район.  
  • НА ВОЛИНІ МАЙБУТНІ МЕХАНІЗАТОРИ ОПАНОВУЮТЬ ФРАНЦУЗЬКУ СІЛЬГОСПТЕХНІКУ! «Волинська фондова компанія» вже понад 25 років упевнено тримає першість на українському ринку сільськогосподарської техніки та запасних частин. За цей час підприємство налагодило співпрацю з десятками іноземних корпорацій і стало офіційним дилером світових виробників передових технологій. Минулого року трактор MasseyFerguson у ВФК придбало Берестечківське ПТУ №27. Нині майбутні механізатори з цікавістю опановують сучасну техніку.
  • САМОХІДНИЙ ОБПРИСКУВАЧ KUHN PARRUDA ЕКСКЛЮЗИВНО ЛИШЕ ВІД «ВОЛИНСЬКОЇ ФОНДОВОЇ КОМПАНІЇ» Бразильський самохідний обприскувач Kuhn Parruda вже давно працює на полях України. Випускати ці обприскувачі почали в Бразилії ще в 60­ті роки минулого століття під брендом Montana. Після входження в структуру Kunh, техніка отримала нове дихання. Про якість обприскувачів свідчить той факт, що й досі працюють без нарікань обприскувачі, які «Волинська Фондова Компанія» продавала в Україні протягом 12 років. Власники цілком задоволені якістю і надійністю їх роботи.  
  • Технологія та засоби механізації глибокого розпушування ґрунту: глибокорозпушувачі компанії Agrisem Глибоке розпушування або чизелювання – це обробіток ґрунту без перевертання скиби зі збереженням на поверхні поля певної кількості післяжнивних решток попередника. Досить часто такий вид обробітку ґрунту практикують у зонах, які піддаються вітровій або водній ерозії, а також один раз на 3­4 роки для покращення водного та повітряного режимів ґрунту
  • «ВОЛИНСЬКА ФОНДОВА КОМПАНІЯ» ТА KUHN-УКРАЇНА – ПЛАТИНОВІ ПАРТНЕРИ «АГРАРНОГО ОЛІМПУ 2018» 22 листопада у Києві, в Pochayna Event Hall зібралося  близько 400 керівників сільськогосподарських підприємств, представників міжнародних організацій, іноземних посольств та громадських діячів для того, щоб на гала­вечорі «Аграрний Олімп­2018» підвести підсумки сезону, відзначити найкращих і зрештою,  відсвяткувати День працівника сільського господарства і завершення року.  
  • ОБПРИСКУВАЧ KUHN PARRUDA ВIД "ВФК" НА ПРОФЕСIЙНОМУ СВЯТI АГРАРIЇВ! 16 листопада на Волині традиційно відбулось святкування Дня працівника сільського господарства, яке вже вкотре дозволило спільноті волинських аграріїв зібратись та приємно провести разом час. Адже не дивлячись на те, що кожен працює за принципом «я один в полі воїн», насправді всі аграрії мають тісний зв’язок один з одним, адже вони об’єднані одними умовами та метою розвивати сільське господарство в Україні.  
До архіву