(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання

Новини компанії

 
До архіву

Новини сільського господарства 

До архіву

Статті

  • «Волинська фондова компанія» на виставці «Агро-2018» представила трактори Massey Ferguson Як і личить справжньому лідеру аграрного ринку з 25­річним досвідом, «Волинська фондова компанія» представила на виставці АГРО­2018 одну з найбільших експозицій техніки відомих світових брендів спільно з корпорацією АGCО, техніку якої ВФК успішно реалізує й обслуговує впродовж багатьох років.
  • Техніка UNIA від «ВФК»– вибір успішних господарів UNIA – один із провідних європейських брендів, що вже став популярним серед українських аграріїв. Широка лінійка техніки, висока надійність і ефективність, бездоганне гарантійне й післягарантійне обслуговування від офіційного дилера – ВФК, у поєднанні з «розумною» ціною, спонукає все більше господарів вибирати машини UNIA. До одного з таких господарів ми й завітали (Дніпропетровщина, Криничанський р­н).  
  • Unia Atlas HP показав один з кращих результатів на полях Чернігівщини 18 квітня в рамках Днів агротехнологій від Українського клубу аграрного бізнесу на потужностяхагрохолдингуAgricomGroup у Чернігівській області вперше у цьому сезоні відбулася фокусна демонстрація агрегатів передпосівного обробітку.
  • «Один з найкращих помічників фермерів»: потужне українське підприємство ПОСП імені Шевченка про борону-полольник Unia AKCENT від «ВФК» Світ не стоїть на місці, він постійно розвивається, люди набувають нових знань та досвіду, створюють сучасні технології та обладнання, покликані полегшити життя та досягти максимальних результатів при мінімумі затрат.І сільське господарство не виняток. Адже для досягнення високих результатів аграріям тепер не достатньо лише багато та важко працювати, потрібно слідкувати за новинками та впроваджувати у себе новий досвід і світові розробки. Особливо це стосується технічної бази.  
  • UNIA Europa 3024 - професійний обприскувач! У минулому році корпорація «Зерновик» (Кіровоградська обл.), до складу якої входить вісім агропідприємств області, придбала у «Волинської фондової компанії» три обприскувачі UNIA Europa 3024. Тож використаємо нагоду, щоб дізнатися, як показала себе машина в полі.
  • «Волинська фондова компанія» відсвяткувала 25-ти річний ювілей! 9 лютого «Волинська фондова компанія» урочисто відсвяткувала свій славний ювілей. Привітати компанію з цією знаменною подією зібралися її працівники, партнери, клієнти та інші поважні гості.  
  • АГРОПРОМИСЛОВА ГРУПА «ЛАННІВСЬКА» ОБИРАЄ РОЗКИДАЧІ МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ UNIA MXL-3000 ВІД «ВОЛИНСЬКОЇ ФОНДОВОЇ КОМПАНІЇ» Агропромислова група «Ланнівська» (Полтавська обл., Карлівський р­н) ­ одна з найуспішніших компаній Полтавщини, до складу якої входить ПП «Ланнівський цукровий завод» та три агровиробничі підприємства: ПП «Ланна­Агро», ТОВ «Промінь» та ТОВ «Ланнівська МТС». Усі три агропідприємства ­ давні клієнти ВФК і в кожному з них працюють розкидачі UNIA MXL­3000.
  • «ВОЛИНСЬКА ФОНДОВА КОМПАНІЯ» СТАЛА АГРОДИЛЕРОМ РОКУ НА РІВНЕНЩИНІ Для того, щоб підтримати патріотичний дух та відзначити людей, які своєю повсякденною працею допомагають нашій країні повернути мир та економічну стабільність, 30 жовтня на сцені Рівненського академічного українського музично-драматичного театру відбулася церемонія нагородження «Люди Року Рівненщини-2017» в рамках загальнонаціональної програми «Люди XXI століття».
  • «Волинська фондова компанія» — агродилер року 2017 на Рівненщині У рамках  загальнонаціональної програми «Люди XXI століття» відбулося вручення премії «Люди Року Рівненщини-2017». 
До архіву