(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання

Новини компанії

 
До архіву

Новини сільського господарства 

До архіву

Статті

  • НА ВОЛИНІ МАЙБУТНІ МЕХАНІЗАТОРИ ОПАНОВУЮТЬ ФРАНЦУЗЬКУ СІЛЬГОСПТЕХНІКУ! «Волинська фондова компанія» вже понад 25 років упевнено тримає першість на українському ринку сільськогосподарської техніки та запасних частин. За цей час підприємство налагодило співпрацю з десятками іноземних корпорацій і стало офіційним дилером світових виробників передових технологій. Минулого року трактор MasseyFerguson у ВФК придбало Берестечківське ПТУ №27. Нині майбутні механізатори з цікавістю опановують сучасну техніку.
  • САМОХІДНИЙ ОБПРИСКУВАЧ KUHN PARRUDA ЕКСКЛЮЗИВНО ЛИШЕ ВІД «ВОЛИНСЬКОЇ ФОНДОВОЇ КОМПАНІЇ» Бразильський самохідний обприскувач Kuhn Parruda вже давно працює на полях України. Випускати ці обприскувачі почали в Бразилії ще в 60­ті роки минулого століття під брендом Montana. Після входження в структуру Kunh, техніка отримала нове дихання. Про якість обприскувачів свідчить той факт, що й досі працюють без нарікань обприскувачі, які «Волинська Фондова Компанія» продавала в Україні протягом 12 років. Власники цілком задоволені якістю і надійністю їх роботи.  
  • Технологія та засоби механізації глибокого розпушування ґрунту: глибокорозпушувачі компанії Agrisem Глибоке розпушування або чизелювання – це обробіток ґрунту без перевертання скиби зі збереженням на поверхні поля певної кількості післяжнивних решток попередника. Досить часто такий вид обробітку ґрунту практикують у зонах, які піддаються вітровій або водній ерозії, а також один раз на 3­4 роки для покращення водного та повітряного режимів ґрунту
  • «ВОЛИНСЬКА ФОНДОВА КОМПАНІЯ» ТА KUHN-УКРАЇНА – ПЛАТИНОВІ ПАРТНЕРИ «АГРАРНОГО ОЛІМПУ 2018» 22 листопада у Києві, в Pochayna Event Hall зібралося  близько 400 керівників сільськогосподарських підприємств, представників міжнародних організацій, іноземних посольств та громадських діячів для того, щоб на гала­вечорі «Аграрний Олімп­2018» підвести підсумки сезону, відзначити найкращих і зрештою,  відсвяткувати День працівника сільського господарства і завершення року.  
  • ОБПРИСКУВАЧ KUHN PARRUDA ВIД "ВФК" НА ПРОФЕСIЙНОМУ СВЯТI АГРАРIЇВ! 16 листопада на Волині традиційно відбулось святкування Дня працівника сільського господарства, яке вже вкотре дозволило спільноті волинських аграріїв зібратись та приємно провести разом час. Адже не дивлячись на те, що кожен працює за принципом «я один в полі воїн», насправді всі аграрії мають тісний зв’язок один з одним, адже вони об’єднані одними умовами та метою розвивати сільське господарство в Україні.  
  • ВОЛИНЬ ПОКАЗАЛА НАЙКРАЩЕ Головна інвестиційна подія року для Волині ­ Міжнародний інвестиційний бізнес­форум «Волинь­Інвест 2018» ­ зібрала 21 вересня у Луцьку більше семисот учасників з різних куточків країни та світу. На форумі найкращі підприємства регіону продемонстрували свої здобутки.  
  • КЕРIВНИК ТОВ «УКРАЇНА-­БАЇВ» IГОР ПАВЛОВИЧ: «Я ВДЯЧНИЙ «ВФК» ЗА ЇХНЮ РОБОТУ» Високоякісне технологічне забезпечення – це запорука високих результатів у будь-якій галузі. І сільське господарство – не виняток. Кожен успішний аграрій знає, що для того, аби зібрати гарний врожай, потрібно йти в ногу з часом і постійно оновлювати технічний парк. Крім того, за технікою потрібно добре доглядати, вчасно усувати будь-які навіть незначні неполадки, замінювати зношені запчастини, проходити технічне обслуговування тощо.   
  • «Волинська Фондова Компанія» знову показала найкраще На околиці Хмельницького відбулася XXXI традиційна агропромислова виставка «Агро Поділля-2018». Це найбільш очікувана аграріями регіону і сусідніх областей подія. Лінійку сільськогосподарської техніки вищого класу показала «Волинська Фондова Компанія» — один із провідних аграрно-технічних гравців на теренах України.  
  • Знайомтеся: KUHN PARRUDA MT 3000 7 вересня 2018 року «Волинська Фондова Компанія» провела поблизу Полтави демонстраційне ознайомлення з однією із найцікавіших моделей ринку України — самохідним обприскувачем KUHN PARRUDA MT 3000.
До архіву