(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання

Новини компанії

 
До архіву

Новини сільського господарства 

До архіву

Статті

  • ВОЛИНЬ ПОКАЗАЛА НАЙКРАЩЕ Головна інвестиційна подія року для Волині ­ Міжнародний інвестиційний бізнес­форум «Волинь­Інвест 2018» ­ зібрала 21 вересня у Луцьку більше семисот учасників з різних куточків країни та світу. На форумі найкращі підприємства регіону продемонстрували свої здобутки.  
  • КЕРIВНИК ТОВ «УКРАЇНА-­БАЇВ» IГОР ПАВЛОВИЧ: «Я ВДЯЧНИЙ «ВФК» ЗА ЇХНЮ РОБОТУ» Високоякісне технологічне забезпечення – це запорука високих результатів у будь-якій галузі. І сільське господарство – не виняток. Кожен успішний аграрій знає, що для того, аби зібрати гарний врожай, потрібно йти в ногу з часом і постійно оновлювати технічний парк. Крім того, за технікою потрібно добре доглядати, вчасно усувати будь-які навіть незначні неполадки, замінювати зношені запчастини, проходити технічне обслуговування тощо.   
  • «Волинська Фондова Компанія» знову показала найкраще На околиці Хмельницького відбулася XXXI традиційна агропромислова виставка «Агро Поділля-2018». Це найбільш очікувана аграріями регіону і сусідніх областей подія. Лінійку сільськогосподарської техніки вищого класу показала «Волинська Фондова Компанія» — один із провідних аграрно-технічних гравців на теренах України.  
  • Знайомтеся: KUHN PARRUDA MT 3000 7 вересня 2018 року «Волинська Фондова Компанія» провела поблизу Полтави демонстраційне ознайомлення з однією із найцікавіших моделей ринку України — самохідним обприскувачем KUHN PARRUDA MT 3000.
  • ПОТУЖНА, УНIВЕРСАЛЬНА ТА ЕКОНОМIЧНА»: ВIДВIДУВАЧІ ВИСТАВКИ «АГРО ПОДIЛЛЯ­2018» ПРО ТЕХНIКУ MASSEY FERGUSON ВIД «ВФК» 15 вересня у Хмельницькому відбулася ХХХІ агропромислова виставка «Агро Поділля-2018». Чимало провідних вітчизняних фірм представили свою сільгосптехніку, обладнання, комплектуючі, а також провели демонстраційні покази техніки та полігонах виставкового центру. З-поміж багатьох інших особливу увагу відвідувачів привернула експозиція різноманітної техніки від «Волинської фондової компанії» - однієї із провідних компаній на ринку сільськогосподарської техніки в Україні.
  • ТОВ «ГОР­-АГРО»: «СПIВПРАЦЯ З «ВОЛИНСЬКОЮ ФОНДОВОЮ КОМПАНIЄЮ» ­ ЗАПОРУКА НАШОГО УСПIХУ» На сьогоднішній день сільське господарство в Україні – одна з найпопулярніших галузей, чимало людей намагаються знайти себе в аграрному секторі. А якщо правильно розпочати і грамотно підійти до ведення бізнесу, то можна отримати непогані прибутки. Крім того, дуже важливим аспектом для досягнення успіхів є й правильний вибір технічної бази, догляд за нею, вчасне сервісне обслуговування та ремонт.
  • Техніка для оптимального обробітку ґрунту від ВФК Під час ІІІ Міжнародного форуму аграрних інновацій «Нове зернятко», яке відбулось 26-27 червня на базі корпорації «Агропродсервіс» (Тернопільська обл.), «Волинська Фондова Компанія» (ВФК) представила низку  ґрунтообробних знарядь: глибокорозпушувач Cultiplow, дисковий лущильник Disc-O-Mulch, а також передпосівний агрегат Atlas. Машини різні, але їхнє ключове завдання одне – створення оптимальної структури обробленого шару ґрунту. Для виконання цієї задачі знаряддя мають чималий арсенал цікавих рішень.  
  • «Волинська фондова компанія» на виставці «Агро-2018» представила трактори Massey Ferguson Як і личить справжньому лідеру аграрного ринку з 25­річним досвідом, «Волинська фондова компанія» представила на виставці АГРО­2018 одну з найбільших експозицій техніки відомих світових брендів спільно з корпорацією АGCО, техніку якої ВФК успішно реалізує й обслуговує впродовж багатьох років.
  • Техніка UNIA від «ВФК»– вибір успішних господарів UNIA – один із провідних європейських брендів, що вже став популярним серед українських аграріїв. Широка лінійка техніки, висока надійність і ефективність, бездоганне гарантійне й післягарантійне обслуговування від офіційного дилера – ВФК, у поєднанні з «розумною» ціною, спонукає все більше господарів вибирати машини UNIA. До одного з таких господарів ми й завітали (Дніпропетровщина, Криничанський р­н).  
До архіву