(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання

Новини компанії

 
До архіву

Новини сільського господарства 

До архіву

Статті

  • «Волинська фондова компанія» відсвяткувала 25-ти річний ювілей! 9 лютого «Волинська фондова компанія» урочисто відсвяткувала свій славний ювілей. Привітати компанію з цією знаменною подією зібралися її працівники, партнери, клієнти та інші поважні гості.  
  • АГРОПРОМИСЛОВА ГРУПА «ЛАННІВСЬКА» ОБИРАЄ РОЗКИДАЧІ МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ UNIA MXL-3000 ВІД «ВОЛИНСЬКОЇ ФОНДОВОЇ КОМПАНІЇ» Агропромислова група «Ланнівська» (Полтавська обл., Карлівський р­н) ­ одна з найуспішніших компаній Полтавщини, до складу якої входить ПП «Ланнівський цукровий завод» та три агровиробничі підприємства: ПП «Ланна­Агро», ТОВ «Промінь» та ТОВ «Ланнівська МТС». Усі три агропідприємства ­ давні клієнти ВФК і в кожному з них працюють розкидачі UNIA MXL­3000.
  • «ВОЛИНСЬКА ФОНДОВА КОМПАНІЯ» СТАЛА АГРОДИЛЕРОМ РОКУ НА РІВНЕНЩИНІ Для того, щоб підтримати патріотичний дух та відзначити людей, які своєю повсякденною працею допомагають нашій країні повернути мир та економічну стабільність, 30 жовтня на сцені Рівненського академічного українського музично-драматичного театру відбулася церемонія нагородження «Люди Року Рівненщини-2017» в рамках загальнонаціональної програми «Люди XXI століття».
  • «Волинська фондова компанія» — агродилер року 2017 на Рівненщині У рамках  загальнонаціональної програми «Люди XXI століття» відбулося вручення премії «Люди Року Рівненщини-2017». 
  • Трактори для нових здобутків   Всередині вересня у м. Хмельницький відбулась ювілейна сільськогосподарська виставка «Агро-Поділля-2017». Серед технічних «родзинок» заходу без уваги численних відвідувачів не лишились представники нового покоління 7-ої та 8-ої серій тракторів Massey Ferguson, які на виставку привезла «Волинська Фондова Компанія» (ВФК), офіційний дистриб’ютор корпорації AGCO.  
  • «ВОЛИНСЬКА ФОНДОВА КОМПАНІЯ» ПРЕДСТАВИЛА НИЗКУ НАДІЙНИХ ПРИЧІПНИХ АГРЕГАТІВ UNIA ТА AGRISEM Цьогоріч виставка AGROEXPO-2017, яка проходила з 20 по 23 вересня у м. Кропивницький, вразила учасників своєю масштабністю. Її особливістю було те, що новинки сільгосптехніки можна було ретельно оглянути як на експозиціях, так і побачити їх в дії на робочому полігоні. Зокрема, широкий асортимент техніки продемонструвала «Волинська Фондова Компанія», яка є традиційним учасником цієї виставки. Враховуючи актуальність осінніх ґрунтообробних робіт, компанія презентувала лінійку відповідних агрегатів брендів UNIA та Agrisem, офіційними та ексклюзивним дилером яких вона є в Україні.
  • На Київщині позмагалися кращі агрегати У вересні в рамках проекту «Дні агротехнологій» пройшла демонстрація найефективніших рішень з обробітку ґрунту у сучасних аграрних господарствах. Серед інших були показані в роботі найновіші глибокорозпушувачі, плуги та культиватори. Агрегати, представлені «Волинською Фондовою Компанією», виявилися одними із передових.
  • «Волинська фондова компанія» на виставці «Агро-Поділля 2017» представила трактори Massey Ferguson 16 вересня в Хмельницькому на території торговельно­сервісного центру «Поділля» відбулася ювілейна, тридцята виставка­ярмарок «Агро­Поділля 2017», на яку зібралися кращі агровиробники Хмельницької області.
  • СПІЛЬНЕ СВЯТО ХЛІБОРОБІВ ТА "ВОЛИНСЬКОЇ ФОНДОВОЇ КОМПАНІЇ" Повсюдно в Україні підходить до завершення збір врожаю. На сьогодні уже обмолочені площі під ранніми зерновими культурами, розпочато збір технічних культур. Результатом важкої, але почесної праці аграріїв є отримання найціннішого скарбу – хліба із борошна нового врожаю. Тож заслужено за давніми українськими традиціями хлібороби святкують обжинки, які вважаються символом святості, радості, багатства, щастя й здоров’я.
До архіву