(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання

Новини компанії

 
До архіву

Новини сільського господарства 

 • 07 Серпень 2019 Експорт українського зерна з початку сезону перевищив 4 млн тонн За даними Міністерства аграрної політики і продовольства України, з початку сезону-2019/20 за станом на 6 серпня Україна експортувала 4,189 млн тонн зернових культур, що більш ніж на 1,5 млн тонн перевищує показник минулого МР.
 • 03 Серпень 2019 Україна ввійшла до ТОП-5 експортерів ячменю Міжнародний експорт ячменю у 2018 році склав $7,7 млрд. Україна ввійшла до ТОП-5 країн, які здійснили найбільше експорту культури в грошовому еквіваленті. 
 • 29 Липень 2019 Ринок живця: вартість свиней зросла на 9%     Друга половина липня порадувала свинарів підвищенням закупівельних цін. Так, якщо в середині місяця живець подорожчав майже на 3% (до 44,2 грн/кг) у порівнянні з кінцем першої декади, то приріст цьоготижневої середньої позначки перевищив 9% (склавши 48,2 грн/кг). Друга половина липня порадувала свинарів підвищенням закупівельних цін. Так, якщо в середині місяця живець подорожчав майже на 3% (до 44,2 грн/кг) у порівнянні з кінцем першої декади, то приріст цьоготижневої середньої позначки перевищив 9% (склавши 48,2 грн/кг).
 • 25 Липень 2019 Україна почала експортувати лохину на ринок Малайзії Українська лохина продовжує відкривати нові горизонти експорту. Після поставок лохини в Сінгапур і ОАЕ, тепер ягоди з України вже продаються в супермаркетах столиці Малайзії, Куала-Лумпурі. Українська лохина продовжує відкривати нові горизонти експорту. Після поставок лохини в Сінгапур і ОАЕ, тепер ягоди з України вже продаються в супермаркетах столиці Малайзії, Куала-Лумпурі.
 • 19 Липень 2019 В Україні частка виробництва ГМ-сої досягла 60% На відміну від зарубіжних країн, українські аграрії часто вибирають ГМ-насіння. Так, кількість ГМ-сої в країні досягло 60%.
 • 16 Липень 2019 Жнива-2019: Аграрії зібрали понад 50% зернових Станом на 15 липня українські сільгоспвиробники зібрали 17,4 млн тонн зернових і зернобобових культур з площі 5,1 млн га або 52% до прогнозу. 
 • 13 Липень 2019 ПРОГНОЗ: Український експорт зернових і олійних поб’є рекорд Експорт зернових та  олійних культур урожаю-2019 досягне 54 млн т і на 2 млн т перевершить рекорд маркетингового сезону 2018/2019.
 • 08 Липень 2019 Жнива-2019: Аграрії зібрали 23% зерна Станом на 4 липня у 23 областях України аграріями вже зібрано 8,2 млн тонн зерна з площі 2,5 млн га, що становить 23% до прогнозу.
 • 05 Липень 2019 ТОП-10 експортерів кукурудзи у 2019 році Компанія  «НІБУЛОН» очолила рейтинг експортерів кукурудзи за період  з 1 січня до 1 травня 2019 року, експортувавши даної зернової на 9 млрд грн або 5,91% від загального експорту
До архіву

Статті

 • UNIA ARES XL – ШВЕДСЬКИЙ МЕТАЛ, НІМЕЦЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ПОЛЬСЬКИЙ ПІТ Найголовніша характеристика – якість роботи. Польський агрегат має зміщені диски, розташовані близько один від одного. Завдяки цьому вони добре січуть, добре перероблюють рештки рослин. Словом, двічі пройшов ним поле – і все, воно вже готове до посіву. А це скорочує витрати, це економія, що є дуже важливим для кожного господаря. Цінним є і те, що цей дискатор, на відміну від інших, може вийти весною на поле, коли ще ґрунт мокрий, – наголошує аграрій.
 • ПЛУГИ UNIA ВІД «ВОЛИНСЬКОЇ ФОНДОВОЇ КОМПАНІЇ» – КРОК ДО УСПІХУ У минулому році ТОВ «Любомирівка­Агро» (Дніпропетровська область, Криничанський р­н) придбало у ВФК два плуги UNIA VIS. Через рік ми завітали в господарство, щоб дізнатися, як працювала польська техніка, чи задоволені господарі, чи справдилися сподівання на кращі врожаї.
 • «ВОЛИНСЬКА ФОНДОВА КОМПАНІЯ» НА ВИСТАВЦІ «Агро-2019» демонструвала обприскувачі KUHN Одна з найбільш представницьких експозицій техніки і запчастин від відомих світових брендів на виставці «Агро­2019» належала «Волинській фондовій компанії». Спільно з компанією KUHN, техніку якої ВФК успішно реалізує й обслуговує впродовж багатьох років, цього разу були представлені обприскувачі PARRUDA та BOXER. Саме на ці моделі ВФК має ексклюзивні права для продажу в Україні.  
 • “ВОЛИНСЬКА ФОНДОВА КОМПАНІЯ” РАЗОМ З AGCO ТА ІНШИМИ ДИСТРИБ'ЮТОРАМИ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НА «АГРО 2019» НОВИНКИ MASSEY FERGUSON У столичному НК «Експоцентр України» 4-7 червня проходила ХХХІ агропромислова виставка «Агро 2019». Понад 1000 учасників з 17 країн світу представили свої товари та послуги, аби українські аграрії змогли обрати для себе найкраще.  
 • ЯК СІВАЛКА MASSEY FERGUSON ЗБІЛЬШУЄ ВРОЖАЙНІСТЬ І ПРИБУТКИ Наприкінці квітня на Київщині, корпорація AGCO спільно зі своїми дистриб’юторами, розпочала демонстраційно­посівну кампанію в рамках всесвітньої програми Massey Ferguson Crop Tour 2019.
 • Massey Ferguson Open Day від «Волинської фондової компанії» В Україні вже традиційно проходить всеукраїнський тур «Massey Ferguson Open Day», в рамках якого офіційні дистриб'ютори разом із провідними спеціалістами виробника презентують сільгоспвиробникам свіжі напрацювання корпорації AGCO. 5­го квітня цей захід відбувся в Хмельницькому представництві «Волинської Фондової Компанії».
 • UNIA Europa 3024 – професійний обприскувач Два роки тому корпорація «Зерновик» (Кіровоградська обл.), до складу якої входить вісім агропідприємств області, придбала у «Волинської фондової компанії» аж три обприскувачі UNIA Europa 3024. Тож вирушаємо в Новоукраїнський район, щоб дізнатися, як проявила себе техніка відомого польського виробника на Кіровоградських полях.  
 • АГРАРIЇ ДНIПРОПЕТРОВЩИНИ: «ТЕХНIКА "ВОЛИНСЬКОЇ ФОНДОВОЇ КОМПАНIЇ" СЛУЖИТЬ НАМ УЖЕ БIЛЬШЕ ДЕСЯТИ РОКIВ» Для керівників агропідприємства ТОВ «Лан», що розташоване у селі Новов’язівське Юр’ївського району Дніпропетровської області, ефективна робота на землі – правило, з яким «ланівці» йдуть нога в ногу вже майже двадцять років. Переконатися у цьому журналісти «АгроЕліти» мали змогу на власні очі, під час екскурсії виробничими потужностями підприємства, яку провели директор компанії Сергій Маловик і головний інженер В’ячеслав Махиня.  
 • АГРАРІЇ ВОЛИНІ ВИСОКО ОЦІНИЛИ ТЕХНІКУ ВІД «ВОЛИНСЬКОЇ ФОНДОВОЇ КОМПАНІЇ» 28 лютого в Луцьку, в приміщенні Луцького драматичного театру імені Т.Г. Шевченка, було проведене щорічне навчання з актуальних питань розвитку аграрної галузі для керівників агрогосподарств та фермерів. Організатором заходу виступив департамент агропромислового розвитку Волинської області.  
До архіву