(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

“ВОЛИНСЬКА ФОНДОВА КОМПАНІЯ” РАЗОМ З AGCO ТА ІНШИМИ ДИСТРИБ'ЮТОРАМИ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НА «АГРО 2019» НОВИНКИ MASSEY FERGUSON

09 Липень 2019

У столичному НК «Експоцентр України» 4-7 червня проходила ХХХІ агропромислова виставка «Агро 2019». Понад 1000 учасників з 17 країн світу представили свої товари та послуги, аби українські аграрії змогли обрати для себе найкраще.

З-поміж багатьох інших увагу відвідувачів привертали стенди «Волинської фондової компанії» – провідного дилера сільськогосподарської техніки відомих брендів. Серед експонатів компанії: сівалка KUHN Espro 6000, жатка Dominoni S 978 B, обприскувач KUHN BOXER 2027 H, обприскувач KUHN Parruda 3030MT, плуг KUHN Multi – Leader 8T, прес  KUHN VB 3160, телескоп Massey Ferguson 7035 ТН.

Та, крім вже добре знаної техніки, «ВФК» разом з корпорацією AGCO – світовим лідером з розробки, виробництва та постачання сільськогосподарської техніки та обладнання підготувала й кілька сюрпризів для вітчизняних аграріїв. Вперше в Східній Європі представили новинки від бренду Massey Ferguson – обприскувач Massey Ferguson 9300 та два трактори Massey Ferguson у сегменті «до 80 к.с.»: модель MF 2630 (65 к.с.) і MF 2635 (75 к.с.).

MF 9300 – високоякісне обприскування для усіх с/г підприємств

Як розповів менеджер із розвитку бізнесу Massey Ferguson в Україні Юрій Войцехович, обприскувач Massey Ferguson 9300 – це машина, на яку всі давно чекали, адже для того, щоб стовідсотково захистити рослини від шкідників і хвороб та отримати високі врожаї потрібне правильне обприскування.

«З метою кращої рівномірності в розподілі та осіданні крапель i відмінної стабільності штанги, компанія Massey Ferguson розробила обприскувачі серії MF 9300. Завдяки унікальним деталям та інноваційним винаходам проект протестовано протягом майже 10 000 годин польових випробувань.

Це підтвердило високу продуктивність і надійність розробленої машини під час обприскування посівів», – зазначив Юрій Войцехович.

Обприскувачі серії MF 9300 оснащено сучасними та надійними двигунами AGCO Power 66CW3 6,6 літра, потужністю 200 к.с., розробленими спеціально для складних умов використання у сільському господарстві.

Завдяки високому крутному моменту на менших швидкостях і за його ідеальних робочих обертах 1900 об/хв, споживання пального надзвичайно низьке, до 50% нижче, ніж у деяких моделей на ринку.

Кліренс становить 1,65 м. Штангу до 30 м оснащено активною системою стабілізації і 5 сенсорами висоти. Гідравлічно змінна ширина колії від 2,8 до 3,4 м (380 / 90R46), підлаштовується під усі види операцій та пристосовується до різної ширини міжрядь, а також гарантує більшу безпеку на нерівній місцевості. За мінімальної ширини осі залишається у межах ширини транспортної платформи.

У поєднанні з гнучким шасі, активною пневматичною підвіскою, незалежними осями та постійним гідроприводом 4x4 Bosch MF 9330 підходить для всіх типів місцевості.

Обприскувач оснащено баком 3000 л з системою змішування.

Розробляючи цю модель, також оптимізували час відключення форсунки обприскувача, що тепер становить 0,08 с.

Обприскувачі Massey Ferguson володіють найсучаснішими технологіями  сільськогосподарської техніки, забезпечуючи більшу ефективність і щоденний дохід.

Модель MF 9300 пропонують з опціями телеметрії, датчиками висоти, навігацією, системою автопілотування з можливістю працювати на RTK.

Не можна не згадати і про комфортабельність цієї машини для оператора під час використання у господарстві, адже кабіна обприскувача серії MF 9300 має відмінну видимість і достатній внутрішній простір. Почуття комфорту збільшується, оскільки кабіни розташовано між осями. У такий спосіб, нерівності місцевості не передаються безпосередньо до салону, а, отже, і до оператора. Ще однією особливістю проекту є швидкий доступ до всіх приладів. Ергономічно розташовані в консолях і колоні кабіни, всі функції знаходяться в межах легкої досяжності оператора.

«Обприскувач MF 9330 завезено в Україну в кінці травня. Він є універсальним у використанні різними сільськогосподарськими підприємствами: від агрохолдингів до середніх та дрібних фермерських господарств. Адже це не «high-клас», а звичайна «робоча конячка» для покриття гектарів, яка, проте, відповідає необхідним критеріям усієї техніки бренду», – підсумував пан Юрій.

Малогабаритні трактори MF 2635 і 2630 – потужні, маневрені та функціональні

Ще одна новинка, презентована на «Агро 2019» – це мінітрактори серії MF 2600, а саме моделі Massey Ferguson 2635 і 2630 потужністю 75 к.с. і 65 к.с. відповідно.

За словами представника компанії Massey Ferguson Олексія Сірого, ці машини є ідеальними багатофункціональними тракторами, адже здатні впоратись із будь-яким завданням. Вони не тільки стануть найкращим рішенням для хліборобів, але й будуть чудовим «робочим конем» для тваринницьких і молочних ферм, а також для виробників фруктів, овочів, винограду та оливок.

«Трактори MF 2635 і 2630 виготовляють на заводах Massey Ferguson у Туреччині. Їх оснащено надійними та простими в обслуговуванні двигунами індійського виробництва Simpsons. На системі двигуна встановлено паливний насос високого тиску, два паливних фільтри та один повітряний фільтр. Об’єм двигуна – 3,6 л, але він здатний видавати крутний момент 295 Нм, що суттєво скорочує витрати палива.

А враховуючи не завжди високу якість українського палива, ми вирішили встановити також систему механічного вприскування, яка захистить двигун і дозволить йому довше працювати.

Розробляючи ці агрегати, нашою метою було надати фермерським господарствам альтернативу тракторам, що сьогодні є на вітчизняному ринку, і обрати для себе більш комфортну модель. Адже основною перевагою цих тракторів є саме комфортність. У першу чергу ми орієнтуємося на клієнтів, які тільки збираються розпочати сільськогосподарську діяльність, тож надто потужна техніка їм не потрібна. Адже, якщо це маленьке господарство, то переважно фермер працює на тракторі сам. Зрозуміло, що для продуктивної роботи йому потрібен комфорт.

Ергономічний дизайн гарантує, що керування трансмісією, гідравлічною системою та ВВП (PTO)

буде зручним і потребуватиме мінімуму зусиль. Ця машина також є прекрасним місцем для роботи завдяки відмінній круговій оглядовості, що дозволяє постійно стежити за обладнанням і впевнено проїжджати через вузькі подвір'я й будівлі. Простора зручна кабіна та великі операторські платформи зменшують втому від довгих робочих днів, а чітка, добре організована панель приладів і

наочні прилади означають, що у розпорядженні оператора завжди є найважливіші

дані для досягнення максимальної ефективності.

Крім комфортабельності, проектуючи цей трактор, ми також прагнули зробити його більш простим у користуванні й обслуговуванні, щоб фермери могли самотужки впоратися з незначними поломками.

На тракторі MF 2635 встановлено механічну трансмісію: 12 передач вперед і 4 назад. Максимальна швидкість – 33,6 км/год.

Вантажопідйомність MF 2635 становить 2145 кг, також є можливості регулювання висоти фаркопу для роботи з агрегатами різної висоти, висоти тягового брусу та чутливості задньої навіски.

Вага — 3410 кг. Розробляючи ці моделі, ми намагалися правильно збалансувати трактор, щоб розподілити вагу максимально рівномірно та перенести її з кабіни на колеса, аби зменшити пробуксовування і скоротити витрати палива.

Колісна база — 2245 мм. На колеса встановлено додаткові баласти: шість по 23 кг і один на 41 кг. Спеціальний малюнок протектора шин у вигляді «ялинки» гарантує збільшену площу зчеплення.

Кліренс — 320 мм. Паливний бак — 85 л.

Що стосується моделі МF 2630, то конструкційно вона не відрізняється від моделі МF 2635, лише має меншу потужність двигуна», – поділився Олексій Сухий.

Зазначимо, що ці агрегати вже доступні для продажу українським аграріям.

А підібрати модель та забезпечити якісне сервісне обслуговування радо допоможуть представники «Волинської фондової компанії», яка є офіційним дистриб’ютором техніки корпорації AGCO.

Анна Артим

Журнал "АгроЕліта"