(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

ВОЛИНЬ ПОКАЗАЛА НАЙКРАЩЕ

12 Жовтень 2018

Головна інвестиційна подія року для Волині ­ Міжнародний інвестиційний бізнес­форум «Волинь­Інвест 2018» ­ зібрала 21 вересня у Луцьку більше семисот учасників з різних куточків країни та світу. На форумі найкращі підприємства регіону продемонстрували свої здобутки.

Як зазначив на відкритті голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко, Волинь має чималий економічний потенціал, і гості на форумі мали змогу у цьому переконатися. Адже, Волинська область за темпами розвитку інвестицій уже серед кращих: показник експорту регіону майже вдвічі вищий, ніж в Україні загалом.

Насичена програма форуму складалася з панельних дискусій, присвячених питанням енергетичної ефективності, розвитку сільського та лісового господарства, туризму та ін. А розпочався захід з огляду виставки місцевих підприємств, у якій взяли участь чимало провідних підприємств і компаній, які відомі не лише на місцевому рівні, але й по всій Україні і за її межами.

Одним із таких флагманів є «Волинська фондова компанія», одна з провідних компаній, яка ось уже 25 років тримає першість на українському ринку сільськогосподарської техніки та запасних частин. За ці чверть століття підприємство налагодило співпрацю з десятками іноземних корпорацій і стало офіційним дистриб'ютером світових виробників передових технологій. Приміром, компанія є ексклюзивним дистриб’ютором з продажу техніки Massey Ferguson у Волинській, Хмельницькій та Житомирській областях.

Українські аграрії мають змогу придбати найкращий трактор у світі

Трактори Massey Ferguson різної потужності вже добре себе зарекомендували в роботі на полях Волині, як найпопулярніша модель MF 7722, так і найпотужніший трактор MF 8737, який отримав відзнаку «найкращий трактор у світі 2015 року».

Загалом, колісний трактор Massey Ferguson являє собою вершину технічних досягнень компанії Massey Ferguson, а простий, ергономічний, потужний трактор MF 8737 є флагманською моделлю для усіх видів робіт потужністю до 370 к. с.

Нова серія MF 8700 спеціально розроблена для великих господарств та ферм, яким необхідні потужність, комфорт, ефективність та надійність. Поєднуючи в собі новаторські та конструктивні рішення, трактор MF 8737 при цьому має низькі показники експлуатаційних витрат, високої надійності та більш економічного двигуна.

Адже, спроектований на принципі довговічності, трактор MF 8737 довше зберігає здатність справлятися з найскладнішими ділянками та обробляти більші площі при низьких експлуатаційних витратах і безкомпромісній надійності.

Трактори MF 87­cерії – це все що потрібно оператору для виконання будь­яких сільськогосподарських робіт різних рівнів складності. Основні переваги трактора MF 8737 – це новітній 6­циліндровий двигун AGCO POWER робочим об'ємом 8,4 літра із паливною системою Common Rail – чудовими показниками потужності, економічності і надвеликого обертового моменту (370 к. с). Також заслуговує на увагу нова передня навіска вантажопідйомністю 5000 кг та потужна задня навіска вантажопідйомністю 12000 кг. А нова ергономічна панорамна кабіна тепер збільшена на 28% і обладнана найбільш повним набором приборів управління і контролю, згрупованими на підлокітнику для зручності і комфорту оператора.

Сучасний дизайн трактора з плавними лініями надає MF 8737 потужний і динамічний зовнішній вигляд. Нова форма шасі дозволяє скоротити радіус розвороту і працювати з високими баластними, навісними та тяговими навантаженнями. Також тут виділяються збільшені розміри коліс та колісної бази – діаметр заднього колеса складає 2,15 м – для максимальної продуктивності, кращої тяги та зниження ущільнення ґрунту.

Обслуговування техніки – у будь­якому куточку України

Враховуючи той факт, що сьогодні сервісне обслуговування відіграє чи не найважливішу роль у розвитку всієї компанії, адже навряд чи знайдеться покупець, який погодиться придбати техніку без належної сервісної підтримки, ВФК має потужну та мобільну сервісну службу, яка забезпечує гарантійне та післягарантійне обслуговування у будь­якому куточку України.

Кожен продаж забезпечується обов`язковим безкоштовним навчанням операторів (комбайнерів, трактористів, інженерів), що дає можливість їм швидко освоїти високотехнологічні машини і забезпечити якісну і надійну подальшу експлуатацію.

Також компанія пропонує передпродажну підготовку та ремонт техніки, запуск техніки в роботу, проведення планового технічного огляду техніки та усунення несправностей, комп'ютерної діагностики, проведення «дефектовок»: планових та непланових, підготовка та встановлення техніки на тривале зберігання, додаткова комплектація нової техніки, післягарантійне обслуговування техніки, ремонт техніки безпосередньо на полі чи на базі клієнта.

Тут завжди можна розраховувати на оперативну доставку запчастин та витратних матеріалів, надання технічних консультацій, заправку кондиціонерів, проведення навчання для операторів техніки, проведення ремонту двигунів та коробок зміни швидкостей іноземного виробництва, перевірка гідравлічної системи та виявлення несправності.

Можна бути впевненим, що сервіс у ВФК – це сучасна точна і якісна діагностика технічного стану машини із застосуванням оригінальних діагностичних інструментів, кваліфікований підбір і поставка запчастин, потрібних для ремонту, виконання ремонтів різних рівнів складності із застосуванням широкого спектру спеціальних і стандартних інструментів і пристосувань, випробування під навантаженням відремонтованої техніки і передача власнику.

Що говорять про співробітництво з ВФК її клієнти?

Валентин Чернецький, директор ТзОВ «Ратнівський аграрій», Ратнівський район:

– «Волинська фондова компанія» – це один із наших давніх партнерів, які допомагають нашому підприємству в плані механізації. Ми співпрацюємо з компанією дуже давно, настільки давно, що вже навіть і не згадаю скільки років тому почалося наше співробітництво. Нас дуже тішить, що тут є фахові спеціалісти, які надають системні послуги щодо діагностики та обслуговування техніки. І це все відбувається швидше і якісніше, завдяки наближеному до клієнта сервісу, адже в Луцьку відкрили сервісний центр і ми залюбки користуємося його послугами.

Роман Цизь, заступник директора, головний агроном ТзОВ «П'ятидні», Володимир­Волинськго району:

– Ми давно співпрацюємо з «Волинською фондовою компанією». Ось нещодавно купували у них жатки до комбайна Dominoni. Це гарна, потужна, порядна компанія, з якою немає жодних складнощів. Якщо є якісь питання чи проблеми, то варто тільки зателефонувати, – і питання буде вирішене якнайшвидше. Більше того – спеціалісти компанії і самі телефонують, цікавляться – запустили чи не запустили, якщо потрібна допомога, то приїжджають і дивляться.

 

Юрій Горбенко, директор департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації:

 

– Крім того, що «Волинська фондова компанія» першою 25 років тому розпочала забезпечувати наших аграрії надсучасною технікою, так їй і досі це успішно вдається. А ще вона задовольняє усіх аграріїв тим, що має сервісний центр обслуговування всієї техніки. Я впевнений, що саме ці новітні технології дають нам рекордні врожаї. Приємно, що саме волинську компанію визнають у всій Україні. І це для нас той позитив, яким ми пишаємося.

Ольга Соломка

Журнал "Агробізнес Україна"