(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

ТОВ «ГОР­-АГРО»: «СПIВПРАЦЯ З «ВОЛИНСЬКОЮ ФОНДОВОЮ КОМПАНIЄЮ» ­ ЗАПОРУКА НАШОГО УСПIХУ»

27 Вересень 2018

На сьогоднішній день сільське господарство в Україні – одна з найпопулярніших галузей, чимало людей намагаються знайти себе в аграрному секторі. А якщо правильно розпочати і грамотно підійти до ведення бізнесу, то можна отримати непогані прибутки. Крім того, дуже важливим аспектом для досягнення успіхів є й правильний вибір технічної бази, догляд за нею, вчасне сервісне обслуговування та ремонт.

Одним з найнадійніших помічників вітчизняних аграріїв є «Волинська фондова компанія» - лідер у сфері реалізації сільськогосподарської техніки на українському ринку з 1993 року. Компанія представлена у всіх регіонах держави, займається продажом сільгосптехніки різних всесвітньовідомих брендів,проводить гарантійний сервіс та післягарантійне обслуговування, а також продаж запасних частин.

Чимало аграріїв вже добре знайомі з «ВФК» та роками плідно і тісно співпрацюють з нею.

«Агро Еліта» відвідала господарство ТОВ «Гор-Агро», розташоване у с. Підгайці, Луцького району Волинської області, яке вже 5 років є постійним клієнтом «ВФК» та завдячує їй своїми результатами.

ТОВ «Гор-Агро» - багатогалузеве підприємство, основними галузями діяльності якого є рослинництво та тваринництво.

Керує ним молодий, проте досить успішний господарник Гор Карабіян Георгійович.

Як розповів Карабіян Георгійович, «Гор-Агро» було засновано 1 березня 2006 року.

«Площі нашого господарства налічують 1000 га землі, ми вирощуємо зернові та технічні культури.

Є у нас і тваринництво: у стаді маємо 300 голів ВРХ , близько 500 голів свиней, а також 200 баранів», - зазначив мій співрозмовник.

- Які врожаї в середньому отримуєте?, - цікавлюся.

- Цьогоріч в заліковій вазі зернові дали урожай 50-60 ц/га, ріпак – 34 ц/га , сої за прогнозами плануємо отримати так, як і минулого року, – 36 ц/га.

- Багато аграріїв характеризують 2018 рік як досить важкий для сільського господарства через незвичні природні умови. Яка Ваша думка з цього приводу?

- Справді, погода не надто сприяла фермерам, і наше господарство – не виняток. Через затяжні дощі жнива видались дуже тяжкі. Якщо говорити про кількісні показники, то тут все добре, ми зібрали ту кількість зернових, яку й планували, а от щодо якості зібраного зерна, то вона звичайно втратилась.

Крім того, важко працювати не лише через кліматичні зміни, а й тому, що сільське господарство практично не має підтримки з боку держави, натомість є брак працівників, які масово виїжджають закордон у пошуках кращої долі.

Але ми не опускаємо рук, і докладаємо всіх зусиль, щоб досягти бажаних результатів.

- Розкажіть, яку техніку використовуєте у себе в господарстві?

- Від правильно обраної техніки безпосередньо залежить успіх господарства, тому ми постійно оновлюємо свій технічний парк. Вже 5 років співпрацюємо з «Волинською Фондовою Компанією», яка дуже добре зарекомендувала себе на ринку. Крім того, що у «ВФК» великий вибір різноманітної якісної техніки, компанія ще й надає високопрофесійне сервісне обслуговування у найкоротші терміни.

За роки партнерства ми придбали у «ВФК»5 одиниць техніки, серед яких ґрунтообробний дисколаповий агрегат Ares TO Long, напівнавісний оборотний плуг VIS MX 7+1 виробництва компанії Unia, посівний комплекс KuhnEspro 6000 R, телескопічний навантажувач MasseyFerguson 9407, нещодавно купили також комбайн MasseyFerguson BETTA 7370, який дуже виручив нас у цьогорічних екстремальних погодних умовах, адже збирання врожаю припало якраз на період дощів, а комбайн, який був у нас в господарстві, вже старенький, і щойно вийшов в поле, як одразу зламався. Тож якби не наш новий комбайн від «ВФК», ми ризикували б втратити велику частину врожаю.

- У чому полягають переваги техніки, яку продає «ВФК»?

- Основною перевагою техніки від цієї компанії є те, що ціна повністю відповідає якості. За весь час жодних серйозних поломок чи нарікань на неї не було. Звичайно, незначні недоліки виникали, але вони в основному стосувалися заміни зношених робочих органів. І хочу віддати належне керівництву і працівникам цієї компанії, що сервісне обслуговування та доставка потрібних запчастин було проведено у найкоротші терміни.

Саме тому ми налаштовані на довготривалу і плідну співпрацю з «ВФК», адже впевнені, що вона нас не підведе!

Пахольчук Юрій Віталійович, менеджер зі збуту «ВФК» у Волинській області про співпрацю з господарством «Гор-Агро»:

«З ТОВ «Гор-Агро» ми співпрацюємо вже 5 років. Також повністю проводимо сервісне обслуговування усієї їхньої техніки - як гарантійне, так і післягарантійне, забезпечуємо запчастинами. За час роботи чули лише позитивні відгуки від керівника підприємства Карабіяна Георгійовича, що не може не тішити. У свою чергу можу сказати, що теж дуже задоволений співпрацею. На мою думку, саме за такими господарствами майбутнє аграрного сектору нашої держави.

Як уже розповідав Карабіян Георгійович, ТОВ «Гор-Агро» придбало у нашої компанії 5 одиниць техніки. І я хотів би детальніше зупинитися на їхніх останніх покупках: це телескопічний навантажувач MasseyFerguson 9407 та зернозбиральний комбайн MasseyFerguson BETA 7370.

Телескопічний навантажувач MasseyFerguson 9407 відрізняється унікальним поєднанням комфорту, компактного розміру, керованості, злагодженої роботи і продуктивності.

Потужність, універсальність, маневреність - ось основні характеристики цього телескопічного навантажувача.

Унікальність цієї техніки полягає в тому, що навантажувач можна використовувати в різних областях, він має дуже широку сферу застосування: це і будівництво, і виробництво, і організація роботи складських приміщень тощо.

Крім того, телескопічний навантажувач MasseyFerguson є незамінним помічником у сільському господарстві, де потрібна точність і акуратність при проведенні вантажно-розвантажувальних робіт.

Також беззаперечну перевагу легко відчути при догляді за тваринами, вивезенні і навантаженні навалочних вантажів, зборі врожаю.

Щодо технічних характеристик навантажувача MF 9407, то його максимальна вантажопідйомність на рівні опорної поверхні - 3500 кг, на максимальній висоті підйому- 3500 кг, при вильоті 2 м і висоті підйому 4 м – 3000 кг.

Максимальна висота підйому – 7 м;

Виліт в передньому напрямку з висунутою стрілою – 4 м.

Щодо гідросистеми навантажувача, то стріла — продуктивність шестерневого насосу - 100 л/хв, управління здійснюється всіма гідравлічними приводами за допомогою пропорційних електрогідравлічних секцій гідророзподільника, БРС на кінцях гідроліний.

Тип трансмісії гідростатичний.

Максимальна  швидкість руху 40 км/год, є також педаль повільного руху.

Двигун типу 1104D-TA, робочий об'єм 4,4 л, кількість циліндрів 4/4, механічна паливна система.

Потужність по ISO при 2200 об/хв становить 100, л. с. (74,5 (кВт).

Гальма агрегату маслозанурені на передньому і задньому мосту, якщо трансмісія до 40 км/год.

Вага телескопічного навантажувача MF 9407 без робочого обладнання становить 7130 кг, ємність паливного баку – 138 л.

Зернозбиральний комбайн MasseyFerguson BETA 7370 – це бездоганне поєднання новітніх технологій і передових конструктивних особливостей, що забезпечує його лідерство по універсальності та експлуатаційній ефективності в своєму класі.

Зручна та зрозуміла конструкція із сучасним функціоналом дозволяє заощадити дорогоцінний час при роботі в полі.

MF 7370 Beta оснащений двигуном AGCO POWER (360 к.с) з використанням технологій підвищеної економічності, а також новітньою електронікою CANbus, включаючи новий термінал із сенсорним екраном TechTouch.

Універсальна молотильно-сепараційна конструкція дозволяє легко обмолочувати будь-які культури завдяки надійному, високоінерційному барабану та посиленому підбарабанню.

Для підвищення якості обмолоту передбачене незалежне регулювання з кабіни оператора передньої і задньої частини підбарабання.

Центробіжний сепаратор MulticropSeparator забезпечує велику додаткову площу сепарації зерна до того, як воно попаде на клавіші соломотряса.

Також передбачена унікальна можливість технологічного виводу сепаратора з роботи шляхом переміщення підбарабання в крайнє верхнє положення.

Модернізовані решета, клавіші соломотрясу, новий шестирядний подрібнювач соломи, додатково забезпечують безкомпромісну функціональність та якість роботи.

Анна Артим

Журнал "АгроЕліта"