(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Техніка UNIA від «ВФК»– вибір успішних господарів

17 Липень 2018

UNIA – один із провідних європейських брендів, що вже став популярним серед українських аграріїв. Широка лінійка техніки, висока надійність і ефективність, бездоганне гарантійне й післягарантійне обслуговування від офіційного дилера – ВФК, у поєднанні з «розумною» ціною, спонукає все більше господарів вибирати машини UNIA. До одного з таких господарів ми й завітали (Дніпропетровщина, Криничанський р­н).

Отян Анатолій Миколайович, директор селянського фермерського господарства «ДОСЯ»:

– Наше господарство почало свою діяльність на початку буремних дев’яностих. Після виходу з колгоспу люди почали обробляти власні наділи, а сьогодні понад 250 пайовиків довірили нам майже дві тисячі гектарів. Вирощуємо звичайні культури: пшеницю, рапс, ячмінь, соняшник.

З неприхованим болем Анатолій Миколайович згадує «дику» приватизацію колгоспного майна:

– Люди не знали, що робити з тим добром, що задурно їм дісталось. На машинному дворі не залишилось жодної залізяки. Токарні верстати виривали з анкерами, вантажили в машини і вивозили за кордон як металобрухт. Трактори, що були ще на ходу, нові власники також відправляли на металобрухт, на дахах не залишилось жодної шиферини, жодної балки.

Власну справу починали практично з нуля. Поволі «спиналися на ноги», обзаводились технікою, – продовжує Анатолій Миколайович. – З технікою UNIA я познайомився приблизно 15 років тому. Люди, у яких ми орендували землю, тримали худобу, і їм потрібна була солома, тому ми придбали прес UNIA Z­511. Він нам підходив зручним розміром тюків, надійною й простою конструкцією, прийнятною ціною. Пропрацював він у нас вісім років без жодних поломок. Потім ми його продали, добавили трохи грошей і придбали у ВФК, знову цю ж модель Z­511. Він у нас бездоганно працює вже 5 років, на ньому надійний німецький в’язальний апарат, тож ламатися там практично немає чому.

Останні 10 років ми співпрацюємо з «Волинською фондовою компанією» по ґрунтообробній техніці, а саме по техніці UNIA. Перше наше придбання – чотирьохметрова борона UNIA ARES P XXL, що чотири роки працює з трактором потужністю 160 к. с. без жодної поломки, ми до неї ще не купили жодної запчастини. Машина нам дуже сподобалась. Коли купували, то виходили з суто економічних міркувань. І тепер маємо саме те, що хотіли.

Потім ми придбали в них 12­метрову пружинну борону UNIA AKCENT і знову були приємно здивовані. У нашому господарстві є різні борони вітчизняного й іноземного виробництва від відомих брендів, але що настільки прекрасно працюватиме AKCENT, ми й не допускали. Борона так розробила нам землю, хоч мак сій.

У минулому році наше господарство придбало новий 300­сильний трактор, тож виникло бажання докупити під нього ще одну борону. Переглянули різні журнали, проспекти, детально вивчили пропозиції дилерів в Інтернеті, порівняли всі «за» й «проти». І знову звернулись до «Волинської фондової компанії» за ще одним, тепер уже восьмиметровим агрегатом UNIA ARES НР. Найперше переконувала невелика ціна, при тому що конструктивно ARES нічим не поступається дорожчим аналогам. Кожен агрегат має якісь свої конструктивні особливості: в одного транспортні колеса спереду, а в іншого позаду, в одного перед котком, а в іншого за котком, але для нас це не має значення. Польський агрегат на третину дешевший. Тож навіщо платити більше?

Замовили ми цю борону ще в грудні минулого року, бо так виходить дешевше, отримали в травні, й відразу в поле. На сьогодні обробили нею 260 га. Продуктивність висока, їй у нас поки немає де розігнатися. Як лущильник вона працює ідеально. А порівнювати в нас є з чим, є борони інших відомих виробників, але ARES працює не гірше.

Про якість техніки UNIA свідчить ще й той факт, що за чотири роки ми придбали у ВФК три борони, але жодного разу не купували до них запчастини, досі не знаємо, що таке поломка. Сервіс у Волинської такий: коли я сказав, тоді вони й приїхали. Нам потрібно було по пресу зробити дефектовку, приїхали коли нам зручно, подивились, записали, поштою через день вислали потрібну запчастину. Якщо нам потрібна якась консультація, ми їм телефонуємо, і сервісна служба одразу прибуває.

Знаю, що в UNIA є також добрі плуги, але ми перейшли на мінімальну технологію й плугом не користуємося. Сусідні господарства працюють з плугом, але я не бачу, щоб у них був кращий урожай.

Утримуюся взагалі хвалитися урожайністю, бо це абстрактний показник. Слід хвалитися собівартістю вирощеного врожаю та отриманим прибутком. А собівартість у нас невисока. Зверніть увагу на нашу техніку: вся нова, з навігацією. Найстарішому трактору 5 років. У полі працює лише 5 механізаторів. Загалом у нашому господарстві 25 робітників, проте виходить так, що сторожів більше, ніж власне реальних працівників.

Прес­-підбирач Z­511

Прес­-підбирач моделі Z­511 характеризується досконалою надійною безвібраційною конструкцією, безвідмовним в’язальним апаратом, малою масою й низькою потребою потужності (від 30 к. с.). Усі робочі органи машини захищені запобіжниками. Z­511 обладнаний в’язальним апаратом німецької компанії Rasspe – це один із найкращих апаратів, що забезпечує високу продуктивність машини. Прес­підбирач також укомплектований механізмом регулювання довжини й щільності тюка, лічильником тюків, опорним колесом підбирача й захисною муфтою. Великий діаметр і спеціальна конструкція машини забезпечують безперервну подачу маси й мінімальні втрати навіть на високій робочій швидкості, а також запобігають захопленню сторонніх предметів. Робочі органи Z­511 виконані з високоякісної сталі, що дозволяє експлуатувати прес­підбирач упродовж багатьох років, не потребуючи значних коштів для купівлі запасних частин.

 

UNIA ARES HP

UNIA ARES HP – лінійка важких напівнавісних дискових ґрунтообробних агрегатів, що відрізняються міцною рамою, яка забезпечує рівномірний розподіл навантаження по всій робочій ширині. Ці машини створені для швидкісного обробітку ґрунту на глибину від 6 до 12 см. Вони подрібнюють і заробляють пожнивні рештки в ґрунт, знищують бур'яни, заробляють внесені добрива, подрібнюють грудки, закривають вологу тощо.

На масивній рамі, що створює навантаження на ґрунт 1250 кг/м, на відстані 120 см один від одного розташовано два ряди конічних дисків. Диски кріпляться до рами індивідуально за допомогою гумових демпферів під кутом атаки 18˚ і нахилом 11˚. Завдяки такому розташуванню диск працює як леміш і відвал, отже, відбувається кращий оборот і подрібнення оброблюваного шару ґрунту, а трактору для роботи з таким знаряддям необхідно менше тягове зусилля. Більше того, таке розташування робочих органів і пружинний захист дисків дозволяють агрегатам Ares HP ефективно працювати на полях, де багато рослинних решток та бур'янів, в умовах підвищеної (до 40%) вологості.

ТИПИ ДИСКІВ. Найважливішим робочим елементом ARES є диски, призначені для розрізання ґрунту. Компанія UNIA Group випускає три види дискових агрегатів ARES: з конічними дисками для обробітку на глибину до 12 см, зі сферичними дисками для обробітку на глибину до 20 см, класичні дискові борони з навантаженням на один диск – 180 кг.

Диски виробляються в трьох розмірах. Залежно від типу машини застосовуються три типи дисків – версія L має діаметр 510 мм, версія XL – 560 мм, а у версії XXL – 660 мм.

 

Журнал "Агробізнес Україна"