(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

UNIA Europa 3024 - професійний обприскувач!

12 Квітень 2018

У минулому році корпорація «Зерновик» (Кіровоградська обл.), до складу якої входить вісім агропідприємств області, придбала у «Волинської фондової компанії» три обприскувачі UNIA Europa 3024. Тож використаємо нагоду, щоб дізнатися, як показала себе машина в полі.

ТОВ «Агрогран» – одне з восьми підприємств, що входить до складу корпорації «Зерновик», і сааме там працює один з придбаних у квітні минулого року обприскувач, що, до речі, має найбільше напрацювання.

Як і личить доброму господареві, поки погода не дозволяє вийти в поле, уся техніка в господарстві зберігається в ангарі, під накриттям. Про господарство й роботу обприскувача розповідає агроном підприємства Сергій Зіненко:

– У нашому господарстві 2150 га ріллі, основні культури – кукурудза та соняшник. Ще трохи сіємо пшениці, ячменю, гороху, сої. У цьому році плануємо додати нут і сорго. Оскільки в нас важкі ґрунти з великим вмістом глини, то без плугу не обходимося, працюємо за традиційною технологією.

Потроху оновлюємо свій парк сучасною й високопродуктивною технікою. Торік постала необхідність придбати новий обприскувач, бо старий вітчизняного виробництва вже не задовольняв наші потреби.

До вибору техніки ми відносимося дуже прискіпливо, намагаємось обрати найкраще, але за «розумну» ціну. Сьогодні вибирати є з чого, і виробники машин із задоволенням привозять свою техніку на випробування в господарство. Рік тому нам в господарство привезли три обприскувачі. «Волинська фондова компанія» привезла Europa 3024, ще дві причіпні машини більш відомих виробників привезли інші компанії. У результаті ми влаштували на своєму полі тест-драйв, щоб визначити найбільш підходящий для нас агрегат. За функціональністю всі три машини виявились практично однакові. Але, зіставивши їх технічні показники із запропонованими цінами, керівництво нашої корпорації зробило свій вибір саме на користь UNIA Europa 3024 і придбало одразу три агрегати. Переплачувати лише за більш розкручений бренд наше керівництво не захотіло. Уже в перший рік роботи пересвідчились, що обприскувач вибрали правильний. За сезон без проблем обробили ним 11500 га. Вносили ним усе потрібне: гербіциди, фунгіциди, інсектициди, добрива, мікродобрива.

Обприскувач працює в нас переважно вночі, оскільки в нашій місцевості вдень дмуть сильні вітри, не даючи можливості якісно обробити посіви. Для зручності наші механізатори навіть дообладнали штанги підсвіткою.

Плануємо за тиждень вийти з обприскувачем у поле, чекаємо лиш, щоб трохи підсохло, бо дуже розгрузла земля. Спершу плануємо підживити регулятором росту озимі пшеницю та ячмінь.

З «Волинською фондовою компанією» співпрацюємо давно, близько десяти років. Купили в них мульчувач, прес-підбирач, до речі, також польського виробництва. Рівнем сервісу від ВФК ми цілком задоволені, тож маємо намір і надалі співпрацювати з ними й купувати в них техніку.

Докладніше про обприскувач нам розповів його оператор – Сергій Коваленко, до речі, воїн АТО, що більше року провів на передовій. Загалом, господарство споряджало в АТО п’ять своїх хлопців, придбавши для них усю необхідну амуніцію: бронежилети, каски. Але ратна праця вже позаду, хлопці повернулись до землі, до хліборобської справи.

– Чи не найбільше задоволений цим придбанням саме я, оскільки до того працював на старому вітчизняному агрегаті, і різниця, мушу сказати, дуже суттєва. Місцевість у нас нерівна, горбиста, старий обприскувач дуже розгойдувало, часто штанги заривалися в землю, відламувались, ми їх ремонтували, зварювали. Тепер працювати комфортно: автоматичне розкладання штанг, легке керування, завдяки пневмопідвісці гасяться всі коливання. Пригадую такий випадок: коли розрізали мішки з добривами, я залишив на баку ніж і забув про нього, згадавши, коли вже обробив 15 га посівів. І ніж не загубився, так і лишився лежати на кришці.

Зручне розташування бака для приготування отрутохімікатів і рідких міндобрив, бак можна опускати до землі, а не заливати згори важкі каністри, до того ж він ретельно миється. Окремо є баки з чистою водою для автоматичного промивання всієї системи, для миття рук.

Хочу відзначити високу якість і продуктивність роботи. За ніч я обробляв по 200 га. При нормі виливу 200 л/га однієї заправки вистачає на 15 га; у старому обприскувачі заправки вистачало на 10 га. Відповідно менше часу йде на простої для заправки. Дуже зручні поворотні 4-х позиційні розпилювачі, тепер легко за необхідності, налаштувати агрегат на роботу з інший препаратом, на іншу норму внесення.

Приємно працювати з комп’ютером, де все управління обприскувачем здійснюється з кабіни трактора. На моніторі висвічується вся необхідна інформація: кількість обробленої площі, норма виливу, тиск у системі, поточна швидкість, рівень робочої рідини в баку. У всіх випадках, коли ці робочі параметри виходять за межі оптимального діапазону, вмикається звукова та світлова сигналізація. Якщо забивається фільтр, на моніторі видно який саме потрібно промити. При обробці нерівного поля є можливість посекційного вимикання штанги, по 7 форсунок, щоб не було перекриття оброблених ділянок. Це, в свою чергу, значно економить препарати, при цьому не завдається шкода рослинам через передозування. Залежно від швидкості комп’ютер сам регулює тиск у системі й норму виливу.

Важливо, що агрегат відповідає всім необхідним нормам при транспортуванні. Землі нашого господарства розташовані в п’яти селах, до найдальшого поля 43 км, тож мусимо робити багато переїздів. У обприскувача надійна система фільтрації, встановлено багато фільтрів. Для нас це також дуже важливо, оскільки воду часто доводиться брати з озер і річок. У кінці кожної зміни промиваю фільтри на штанзі, усе дуже швидко й зручно.

Обприскувач не потребує потужного трактора, у нас він агрегатується з трактором МТЗ 892 потужністю 90 к. с.

Олександр Довбиш, менеджер з продажу ПрАТ «Волинська фондова компанія» по Кіровоградській області:

— Наша компанія пропонує дуже широкий ассортимент техніки різних брендів. Але саме на обладнання групи компаній UNIA Group попит постійно зростає, оскільки ця техніка напрочуд вдало поєднала співвідношення ціни та якості. За останні два сезони лише в Кіровоградській області ми продали надзвичайно багато агрегатів від UNIA. При цьому всі наші клієнти лишаються задоволеними якісною роботою придбаної техніки. У свою чергу, ми забезпечуємо всім клієнтам якісне технічне обслуговування.

Щодо обприскувача Europa 3024 – це надійний, простий у користуванні, сучасний, високопродуктивний агрегат, що відповідає сучасним агротехнологіям. Його можна налаштувати під будь-які умови господарювання. Він має потужну конструкцію рами та регульоване дишло, що забезпечує легке агрегатування з будь-яким трактором, сучасний і міцний головний бак з поліестру, чотирирівневу систему фільтрації. А пневматична підвіска та досконала система стабілізації обприскувача дозволяють працювати на будь-яких нерівностях поверхні поля.

Система стабілізації, основана на принципі маятника з амортизацією у двох площинах, метало-гумовими пом’якшуючими елементами та гідравлічно-газовими амортизаторами. Вона гарантує надійну стабільність штанги в горизонтальній і вертикальній площині навіть при наїздах колесом на горби чи попаданні в яму.

Багата комплектація обприскувача задовольнить найвимогливіших покупців, агрегат має перегородку в баку для гасіння коливань розчину під час транспортування та роботи на нерівній місцевості, гідравлічні мішалки для постійного підтримування однорідності робочого розчину, діапазон регулювання штанги по висоті від 0,5 до 2,3 м, плавне регулювання ширини колії від 1,8 до 2,25 м, семисекційну штангу з гідравлічним нахилом на схилах – 8,5°, 4-х позиційні розпилювачі для роботи в широкому діапазоні норм внесення та погодних умов, 6-ти поршневу італійську помпу продуктивністю 300 л/хв. з управлінням від бортового комп’ютера.

Але й це ще не все: підсумовуючи, слід порівняти ціни. Наш обприскувач виявиться значно дешевшим від подібних аналогів, що представлені на ринку.

 

 Журнал "Агробізнес Україна"