(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» відсвяткувала 25-ти річний ювілей!

19 Березень 2018

9 лютого «Волинська фондова компанія» урочисто відсвяткувала свій славний ювілей. Привітати компанію з цією знаменною подією зібралися її працівники, партнери, клієнти та інші поважні гості.

Цього дня всі дороги вели не до Риму, а до ресторанного комплексу «GOSTІ», що розташований неподалік Луцька і де проходило святкування. І проїхати повз поворот у «GOSTІ» було неможливо. Уже на трасі під прапорами ВФК гостей зустрічала техніка від MASSEY FERGUSON - трактор 8737 та навантажувач ТН.7035.

Розважав гостей відомий шоумен і радіоведучий Дмитро Чекалкін, який зумів створити на святі дружню й жартівливу атмосферу. Під час святкового застілля гості насолоджувалися виступами музичних і танцювальних колективів, чоловічого вокального квартету Luciano, саксофоніста, а справжньою родзинкою вечора стало шоу мильних бульбашок та неймовірне LED SHOW!

 

Святкування, за доброю українською традицією, розпочалося з молитви й благословення на «Многая літа» від святих отців луцького кафедрального собору Святої Трійці.

«З дитинства пам’ятаємо приказку: хвала рукам, що пахнуть хлібом. Багато праці потрібно, щоб цей хліб виріс, дозрів, був спечений і дійшов до нашого столу. І саме «Волинська фондова компанія» є одним із головних фундаторів, який робить усе, щоб цей хліб був добре оброблений, дбайливо зібраний, збережений і доставлений до нашого столу», – зазначили священнослужителі.

Урочисте відкриття заходу розпочалося зі вступного слова генерального директора «Волинської фондової компанії» Олександра Євгеновича Спященка:

«25 років… Озираючись назад, навіть важко уявити, що минуло стільки часу від дня створення компанії! Часто мене запитують, які головні цінності нашої компанії, що ми зробили й що здобули за період свого існування. Головніших цінностей кілька – це наш колектив, наша команда професійних і компетентних людей, внутрішні відносини і, звичайно, відносини з нашими партнерами, з компаніями, що з нами співпрацюють. Це - найголовніший капітал, який ми напрацювали. Переконаний, якби ми ставили перед собою інші цілі, то не святкували б 25 років нашої діяльності.

Щодо історії, то різні були етапи. Ми хіба трохи молодші за незалежну Україну, тож разом із нею відбувалось наше становлення: доводилося переживати буремні часи, різні періоди, коли змінювалися правила життя, правила гри, правила роботи, законодавство. Зміни відбуваються й зараз. Дякуючи Богові, нам завжди вистачало терпіння, мудрості, зваженості в прийнятті рішень, і час, як головний суддя, показує, що ми все робили правильно.

25 років… Але що далі? Далі нам потрібно бути ще сильнішими, ще компетентнішими й професійнішими. Адже наші партнери чекають від нас більше вміння, більше знань. Звичайно, упевненість наших партнерів у нас - це головне, що даватиме нам можливість розвиватися, вчитися, рухатися вперед і бути сильнішими, міцнішими і, звичайно, щасливими в цьому житті.

 

Валерій Дудар, заступник генерального директора ВФК з післяпродажного обслуговування:

«Ми сьогодні маємо стресостійкий, творчий колектив, що динамічно зростає. Наша команда, грамотна й кваліфікована, зосереджена на досягненні високих результатів. Сьогодні в нас є потужна команда спеціалістів по напрямку запасних частин, команда досвідчених сервісних інженерів. На території Волині вже функціонує перший п’ятизірковий сервісний центр, що виконує складні ремонти сільськогосподарської техніки. Крім того, такі центри в нас працюють у Житомирі та Хмельницькому. Тож наше підприємство, якому виповнилося 25 років, зосереджене на успішній роботі й співпраці з усіма нашими партнерами.

 

Антон Михайлович Костирко, директор з маркетингу корпорації AGCO в Східній Європі:

Офіційно я приїхав як представник корпорації AGCO, щоб привітати ВФК - нашого багаторічного партнера - з ювілеєм. Насправді ж я приїхав привітати своїх найкращих друзів. «Волинська фондова компанія» має таку цікаву харизму – заводити не партнерів, а друзів. Олександре Євгеновичу, те що ви зробили за ці 25 років, і те що ви продовжуєте робити, справді заслуговує великої поваги. Ті люди, які зібрались навколо вас, це дійсно команда, що здатна досягати великих успіхів.

Цього вечора на адресу ювіляра пролунало багато тостів, привітань і побажань. Ми запитували в клієнтів компанії, з яких саме міркувань вони віддавали перевагу співпраці з ВФК. Гості, вважай, одностайно говорили про надійність і стабільність у роботі фірми, суворе дотримання взятих на себе зобов’язань, надійний сервіс, наявність потрібних запчастин, навчання механізаторів, інформаційне й консультаційне забезпечення, готовність вникнути в проблеми клієнта й разом, по-партнерському, вирішувати ці проблеми.

Євген Степанович Дудка, директор ТОВ «Волинь-Зерно-Продукт»:

25 років на аграрному ринку, - це багато чи мало? На Волині такий поважний вік наразі має хіба кілька компаній. За 25 років запити аграрного ринку дуже змінилися, не всі зуміли втриматися. Згадайте: 25 років тому не було жодних фінансових інструментів, жодних можливостей, а ВФК успішно розвивалась, тому я вважаю, що саме «Волинська фондова компанія» має величезну заслугу в тому, що на Волині немає жодного агрохолдингу, що Волинь збереглася в такому правильному вигляді.

Сьогодні час жорсткої конкуренції. Сьогодні техніка відрізняється практично тільки назвою, кольором і мистецтвом її продажу. Ми, як кінцеві споживачі, у першу чергу звертаємо увагу на такі речі, як сервіс і відповідальність менеджменту. А це у ВФК завжди було на найвищому рівні, саме тому ми від вас нікуди не подінемось.

Мені приємно дивитися на ваш дружний колектив, де зібралися разом усі працівники компанії: від директора до прибиральників і охоронців. Тож сьогодні мій тост за людей, за ваш чудовий колектив що складає цю компанію.

Після цих слів Євген Степанович осушив свою чарку й від душі, з розмаху, розбив її об підлогу. Тому що «на щастя для ВФК».

 

Юрій Мефодійович Горбенко, директор департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації:

Мені надзвичайно приємно долучитися до відзначення цього ювілею. «Волинська фондова компанія» першою розпочала забезпечувати наших аграріїв надсучасною технікою, і досі це їй успішно вдається. Я впевнений, що ці передові технології забезпечують нам рекордні врожаї. Приємно, що саме волинську компанію визнають у всій Україні.

Юрій Мефодійович побажав ювіляру ще більшого визнання і вручив Олександру Спященко почесну грамоту за багаторічну відмінну працю та вагомий внесок у розвиток області.


 

ВФК уже 25 років утримує лідируючі позиції на ринку постачальників с/г техніки, це справді успіх. Сьогодні багато фірм пропонує сучасні й ефективні сільськогосподарські машини, але не лише це є запорукою успіху. Секрет у тому, що змагання виграє той, хто зумів, крім кращих машин, запчастин і сервісу запропонувати щирі людські відносини, чесність та порядність.

 

 

 

Журнал "Агробізнес Україна"