(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«ВОЛИНСЬКА ФОНДОВА КОМПАНІЯ» СТАЛА АГРОДИЛЕРОМ РОКУ НА РІВНЕНЩИНІ

20 Листопад 2017

Для того, щоб підтримати патріотичний дух та відзначити людей, які своєю повсякденною працею допомагають нашій країні повернути мир та економічну стабільність, 30 жовтня на сцені Рівненського академічного українського музично-драматичного театру відбулася церемонія нагородження «Люди Року Рівненщини-2017» в рамках загальнонаціональної програми «Люди XXI століття».

Поряд зі знаними волонтерами, лікарями, ветеранами АТО, вчителями та державними діячами, нагороду отримала «Волинська фондова компанія». Вона стала «Агродилером року».

Заслужену нагороду для «Волинської фондової компанії», провідного дилера сільськогосподарської техніки всесвітньовідомих брендів отримував Олександр Покидюк, директор зі збуту у Західному регіоні. Він від імені генерального директора подякував усім членам команди «ВФК», які вже протягом 24 років забезпечують успішний розвиток компанії. Розповів, що останні роки компанія спрямовує всю увагу на клієнтів, з тим, щоб їм було комфортно працювати не тільки при купівлі техніки, але й при її технічному обслуговуванні. Ця нагорода свідчить про те, що компанія рухається у правильному напрямку і буде і в подальшому докладати усіх зусиль для того, щоб клієнтам і надалі було зручно співпрацювати.

Уже після нагородження директор західної філії «Волинської фондової компанії» Олександр Покидюк поділився секретами успіху провідного дилера сільськогосподарської техніки.

«Наступного року наша компанія святкуватиме 25 років з того часу, як почали займатися сільськогосподарською технікою. Впродовж цих років наші керівники і власники вкладали максимум зусиль для того, щоб покрити власною мережею всю територію України: набирали нові бренди, вкладали шалені кошти в розвиток сервісних центрів, в розвиток запасних частин. Зараз іде планомірна робота в цьому напрямку. Тільки за останні три роки ми відкрили сервісний центр в Луцьку – один з найбільших в Західній Україні. Також сервісний центр ми відкрили в Житомирі, відкриваємо в Хмельницькому, відремонтували і покращили сервісний центр у Вінницькій області. Ми стаємо все ближчими до наших клієнтів не лише в продажах, але й у гарантійному і післягарантійному обслуговуванні. Думаю, що зусилля саме в цьому напрямку дозволили нам отримати звання «Людина року» і торік, на Волині, і цього року, на конкурсі «Людина року Рівненщини». Сподіваємося, що це не остання область, де нас назвуть найкращими».

Так, вже 24 роки компанія працює для того, щоб вітчизняний аграрний сільгоспвиробник став сильним і конкурентоспроможним локомотивом української економіки, активно допомагає розвиватися аграріям. До речі, звання «Людина Року Рівненщини» отримали і два давні клієнти «Волинської фондової компанії». Володимир Чайка, директор та засновник сільськогосподарського підприємства «Чайка», отримав нагороду «Торгова марка року», а «Аграрієм року» став засновник агрофірми «Камаз-Агро» Олександр Андріанов.

Клієнти ВФК про переваги співробітництва з компанією

Виконавчий директор агрофірми з Млинова «Камаз-Агро» Микола Кошіль, який отримав нагороду замість Олександра Андріанова, поділився досвідом співпраці з «Волинською фондовою компанією»:

- Ми вже протягом 17 років займаємо лідируючі позиції у західному регіоні України, – розповідає виконавчий директор, – і вже близько 15 років співпрацюємо з із нашими сусідами – «Волинською фондовою компанією». Маємо 4,5 тис га ріллі. Основним напрямком діяльності господарства є виробництво зернових, олійних, зерно-бобових культур та цукрових буряків. Крім того, вирощуємо трохи і кормових культур, оскільки займаємося  ще й молочним скотарством і виробництвом молока. Як розумієте, техніки треба багато і різної. Вона у нас вся нова, більше імпортної. У «Волинської фондової компанії купляємо чимало техніки, приміром RCW 12000, «Tytan-18», «Atlas-6». Добре, що компанія від нас дуже близько – 28 км. Це дуже зручно і надійно. Наше господарство – європейського типу розвитку, впроваджуємо нові передові технології в Україні, деякі розробляємо самі, особливо, що стосується підживлення рослин під час вегетації.

Ще один зі знаних клієнтів «Волинської фондової компанії» – Володимир Чайка, директор та засновник сільськогосподарського підприємства «Чайка» з селища Млинів, розповів, що найбільше цінує у співпраці з «Агродилером року Рівненщини»:

- Ми з «Волинською фондовою компанією» співпрацюємо настільки довго, що вже і не пам’ятаю скільки років. І мене все у цій співпраці влаштовує. Безумовно, передовсім ціную хорошу якість техніки, а ще швидке обслуговування – зателефонував, замовив усе, що потрібно – і вже все є. І так має бути! Незважаючи на вихідний чи свято – по дзвінку все швидко робиться. В обробітку маємо трохи більше 4 тис. га. Основний напрямок господарства – вирощування пшениці, ячменю, кукурудзи, сої, соняшника. Техніку купуємо хорошу, щоб добре і безпроблемно працювала. Від «Волинської фондової компанії» маємо, приміром, п’ятикорпусний плуг з кукурудзяним передплужником, який є лідером ринку. Він відмінно виконує свою роботу і добре зарекомендував себе на ринку плугів. З останніх покупок – розкидач мінеральних добрив RCW-12000 на 12000 м куб. від польського виробника Unia – вся та техніка, що останнім часом була придбана у «Волинської фондової компанії».

Трактор Fendt 936 – ексклюзивна пропозиція від ВФК на Рівненщині

Справді, рівень техніки, яку пропонує «Волинська фондова компанія» дуже високий. Приміром, одна з пропозицій, яку менеджери ВФК пропонують – трактор Fendt 936 Vario, на продаж якого компанія має ексклюзивне право на території Рівненщини.

Серед головних переваг цього трактора визначають, насамперед, незалежну передню гідропневматичну підвіску, яка оптимізує кут повороту коліс, а також завдяки автоматичній системі вирівнювання забезпечує однаковий хід підвіски з обох боків навіть при навантаженні 8 т. Крім комфорту для оператора, колеса з незалежною підвіскою забезпечують кращий контакт з ґрунтом, копіюють його нерівності, тому колеса менше пробуксовують, збільшується тягове зусилля, економиться паливо. Підвіска не вимагає обслуговування – там немає жодної точки змащення.

На дев'ятисотій серії тракторів Fendt встановлюються дуже економічні та високоякісні двигуни марки Deutz, що мають об'єм 7,8 л. з номінальною потужністю 265 кВт / 360 к. с., що досягаються вже при 2100 об/хв, який споживає менше палива.

Видатною особливістю Fendt 936 є його бесступінчата механічногідравлічна трансмісія Vario. На транспортних операціях переважає механічна складова, а при виконанні польових робіт – гідравлічна. Завдяки цьому економиться паливо.

Також підкуповує і гідравлічна система Fendt 936 Vario з гідропомп продуктивністю 205 л/хв. Її відмінною рисою є роздільна масляна ванна: окрема для гідравліки, окрема для коробки передач. Завдяки такому рішенню підвищується ресурс коробки передач, адже її масло не перемішується і не забруднюється з іншими маслами, тому термін служби механізмів трактора значно збільшується. Крім іншого, це дозволяє заощадити час при агрегатуванні трактора з різними причіпними агрегатами. Вантажопідйомність задньої навіски становить 11,8 т, а передній – 5,5 т.

Це універсальні машини, які можуть працювати з будь-якими агрегатами, що відповідають їм по потужності. На передню навіску можна навішувати знаряддя масою до 5 т, а на задню до 12 т.

Ще одна унікальність тракторів Fendt – це наявність електронної системи ТМS, що забезпечує синхронізацію роботи двигуна і автоматичної коробки передач. Ця система забезпечує максимальний крутний момент при мінімальних обертах двигуна шляхом оптимального підбору передавального числа КПП. Тому трактор завжди буде працювати на менших оборотах, що забезпечує економний паливний режим.

Трактори серії 900 Vario відрізняються значним тяговим зусиллям завдяки великому діаметру шин 2,15 м (710/75 R42) - найбільшому з встановлюваних на серійні трактори. Висока швидкість руху є обов'язковою умовою при виконанні транспортних операцій - саме цим відрізняється серія 900 Vario, трактори якої розвивають швидкість до 60 км/год.

Кабіна Fendt 936 Vario відрізняється оптимальною оглядовістю, високим рівнем ергономіки, зокрема, зручним розташуванням органів управління. Кабіна дев'ятисоті серії встановлюється на трьох пневмоподушках: одна спереду і дві ззаду. Це помітно підвищує комфорт оператора. А це значить, що у комфортній кабіні оператор менше втомлюється, може працювати довше і продуктивніше, допускаючи при цьому менше помилок.

І це лише одна з останніх пропозицій, яка допомагає українським аграріям успішно працювати і ставати ще більш конкурентоздатними. Тож таке високе визнання «Волинської фондової компанії» – це справедливе свідчення того, що компанія рухається у правильному напрямку, пропонуючи аграріям найкращу техніку і найвигідніші умови і створюючи нові робочі місця. Зрештою, перетворюючи аграрний сектор на одну з найпотужніших галузей України.

 

Ольга Соломка

Журнал "АгроЕліта"