(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» — агродилер року 2017 на Рівненщині

07 Листопад 2017

У рамках  загальнонаціональної програми «Люди XXI століття» відбулося вручення премії «Люди Року Рівненщини-2017». 

У Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі у цей день зібралося добірне товариство: бійці АТО, представники державно-політичної, фінансово-економічної та дипломатичної сфер, священнослужителі, волонтери і громадські діячі, зіркие стради. Тут у рамках загальнонаціональної програми «Люди XXI століття» пройшла церемонія вручення премії «Люди Року Рівненщини-2017». Краяни стали свідками події, яка зібрала людей під гаслом «Сильна, вільна, незалежна Україна».

Нагороди отримали, зокрема, сільськогосподарські виробники, агропереробники й відома «Волинська Фондова Компанія» — один із провідних дилерів якісної сільськогосподарської техніки іноземного виробництва. Компанія розпочала свою діяльність у 1993 році, таким чином, на сьогодні, це 24 роки успіху, надійності, відповідальності, професіоналізму та плідної роботи для того, щоб якнайповніше забезпечити українських аграріїв сучасною технікою, оригінальними запасними частинами та професійним сервісним обслуговуванням.

Діяльність компанії ґрунтується на трьох незмінних принципах: надійності, якості та професіоналізму. Саме такий підхід дозволяє займати лідерські позиції у сфері реалізації сільськогосподарської техніки уже майже чверть століття. Дистрибуційна мережа компанії охоплює всю територію України, а 9 філій розташовані у найбільших містах країни — Луцьку, Києві, Вінниці,  Житомирі,  Хмельницькому, Полтаві, Одесі, Дніпрі та Кропивницькому.

Обов’язковим атрибутом кожного продажу є гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. Доставка техніки у господарство та її запуск здійснюється спеціалістами сервісної служби компанії, супроводжуючись безкоштовним навчанням інженерів та операторів, що дає їм можливість оперативно освоїти принципи та особливості роботи високотехнологічних агрегатів.

Головною цінністю «Волинської Фондової Компанії» є її клієнти, а запорукою успіху — працівники та надійні міжнародні партнери, відносини з якими будуються на взаємній довірі та орієнтації на ефективний результат. «Якість, надійність та потужність сільськогосподарської техніки для нас мають першочергове значення, тому ми співпрацюємо з брендами, що мають відмінну репутацію та світове ім’я», — зазначають у компанії.

Один із її девізів стверджує, що «якість сьогодні — це запорука продажів завтрашнього дня». «Волинська Фондова Компанія» повністю підтримує такий підхід та пропонує своїм клієнтам лише якісну техніку та високий рівень обслуговування.

Церемонія нагородження переможців

Спочатку нагороджували героїв АТО, волонтерів. Коли перейшли до нагород за економічні здобутки, тут теж попереду виявилися сільгоспвиробники. Відзнаку «Аграрій року» із рук голови Рівненської обл ради Миколи Драганчука отримав для свого підприємства «Камаз-Агро» його директор Микола Кошіль, заслужений працівник сільського господарства України. Його агрофірма протягом 17 років займає провідні позиції в західному регіоні України. Побудувала нові тваринницькі приміщення, доїльний зал, зерноочисно-сушильний комплекс, має елеватор. Розвивається сама й допомагає вирішувати соціальні проблеми навколишнім сільським громадам.

«Торговою маркою року» став бренд «Чайка», під яким реалізується понад 100 видів ковбасно-м’ясних виробів. Не мудруючи лукаво, директор та засновник цього бренду Володимир Чайка присвоїв продукції власне ім’я. І надає іншим приклад не лише персональної відповідальності, а й отого самого підвищення доданої вартості агросировини, про що люблять говорити наші аналітики. Бо власна тваринницька база робить продукцію його підприємства вельми конкурентною на українському ринку.

Успіх агропереробників зафіксувала й нагорода «Вибір споживача-2017». Її отримав Вадим Левценюк, директор підприємства «Добра хлібина», де виробляється понад 40 найменувань хлібобулочних та кондитерських виробів.

Нарешті у поважній номінації «Агродилер року» перемогла «Волинська Фондова Компанія». Отримати цю нагороду коллеги делегували Олександра Покидюка, директора Західної філії «ВФК».

Що таке «Агродилер року»? Успіху волинян передувало анкетування серед фермерів і аграріїв. Номінувалися ті фірми, які пропонують найкращу і підходящу для українських сільгоспвиробників техніку і найзручніший технічний сервіс.  У цьому змаганні й отримала приз «Волинська Фондова Компанія». Бо її високотехнологічні трактори Fendt 936 активно завойовують популярність на полях Рівненщини. Варто зазначити, що офіційним та ексклюзивним дистриб’ютором з продажу тракторів бренду Fendt є виключно «Волинська Фондова Компанія» у м. Рівне та Рівненській області. Філії розташовані у найбільших містах України, а сервісні інженери й механіки неодноразово демонстрували свою всюдисущість та готовність вирішити будь-яку проблему.

Зі сцени звучали пісні у виконанні фронтмена гурту «Мотор'ролла» Сергія Присяжного та співачки Христини Панасюк, учасниці телепроекту «Голос країни» Анастасії Янцур, чудово виступили музичний гурт «Резус блюз» і ансамбль бального танцю «Флеш». Організатори розіграли цінний подарунок — прикрасу від ювелірного дому «Заріна», офіційного представника європейської фірми «Фаберже». Також пройшла благодійна акція «Бог у серцях», зібрані кошти організатори спрямують на лікування Євгена Міщука, пораненного бійця АТО, хлопця із багатодітної родини.

Співробітники «ВФК» у холі театру влаштували експозицію, яка розповідала про це підприємство. Олександр Покидюк та менеджер зі збуту сільгосптехніки Олександр Михалевич активно пропагували здобутки «ВФК» серед глядачів, котрі прийшли на церемонію «Люди XXI століття».  «Наші сервісні центри є по всій Україні, — повідав Покидюк. — Нещодавно відкрили в Житомирі, відкриваємо у Хмельницькому. Бо ми близькі до клієнтів не лишеу продажах, а й у гарантійному і післягарантійному обслуговуванні техніки. Зусилля оці й дозволили нам отримати сьогоднішню нагороду. Сподіваюся, це не остання область, де нас визнають кращими».

Отже, на церемонії «Люди XXI століття» вшанували людей, які своєю діяльністю допомагають Україні жити й процвітати. І серед них виявилося чимало працівників агропромислового комплексу України — передової верстви нашого суспільства.

Володимир Чайка голова ФГ «Млинівська чайка» (с. Млинів, Рівненська обл.)

В обробітку у нас трохи більше 4 тис. га. Вирощуємо пшеницю, ячмінь, кукурудзу, сою, трохи соняшнику пробували. Техніка у нас добротна, імпортна. Зокрема, від «ВФК» маємо оборотні плуги фірми Kuhn. Через те, що у нас горбиста місцевість, узяли п’ятикорпусні, хоч у дилерів є й більш широкозахватні. Під озимину оце нещодавно виорали ними, підріпак і кукурудзу. У нас із «ВФК» дуже добросусідські відносини. Жнива чи вихідний — подзвонив, і вони вже миттю тут і дають усе, що треба. Останнє, що ми у них нещодавно придбали, — це розкидач RCW 12000 від польської компанії Unia. Він уміщує 10 т добрив, ми вже ним працюємо.

Микола Кошіль виконавчий директор агрофірми «Камаз АГРО» (с. Острожець, Рівненська обл.)

Землі маємо 4,5 тис. га. Вирощуємо цукрові буряки, кукурудзу, зернові, сою, горох. Також кормові культури, бо маємо молочне скотарство. В нас господарство інтенсивного типу, впроваджуємо нові технології, займаємося доброчинністю, покращанням інфраструктури сіл. Техніка у нас уся сучасна — є вітчизняна, але більше імпортної. Років уже 15 як співпрацюємо з нашим надійним дилером — «Волинською Фондовою Компанією». Від них маємо такі знаряддя виробництва польської компанії Unia: розкидач добрив Tytan 18, два розкидачі RCW 10000, передпосівний культиватор ATLAS із шириною захвату 6 м. Думаємо співпрацювати з «ВФК» й надалі.

 

Журнал "Агробізнес сьогодні"