(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«ВОЛИНСЬКА ФОНДОВА КОМПАНІЯ» ПРЕДСТАВИЛА НИЗКУ НАДІЙНИХ ПРИЧІПНИХ АГРЕГАТІВ UNIA ТА AGRISEM

01 Листопад 2017

Цьогоріч виставка AGROEXPO-2017, яка проходила з 20 по 23 вересня у м. Кропивницький, вразила учасників своєю масштабністю. Її особливістю було те, що новинки сільгосптехніки можна було ретельно оглянути як на експозиціях, так і побачити їх в дії на робочому полігоні. Зокрема, широкий асортимент техніки продемонструвала «Волинська Фондова Компанія», яка є традиційним учасником цієї виставки. Враховуючи актуальність осінніх ґрунтообробних робіт, компанія презентувала лінійку відповідних агрегатів брендів UNIA та Agrisem, офіційними та ексклюзивним дилером яких вона є в Україні.

Екскурсію серед представленої техніки нам проводив Сергій Олексійович Казиміров, директор Дніпропетровської філії «ВФК», яка працює у п’яти областях: Кіровоградська, Дніпропетровська, Запорізька, Донецька, Луганська. Тож зазначимо по порядку технічні особливості кожного з агрегатів.

Дисковий агрегат UNIA ARES XL

Сергій Казиміров: «На сьогодні це дуже популярна машина, конструктивно зроблена так, до робить не чорний пар, а мульчу на ґрунті, що дає змогу зберігати вологу, відбувається менше її випаровування. Це саме те, що зараз потрібно нашим аграріям».

UNIA ARES XL максимально захищає від видування цінного верхнього шару і значно зменшує випаровування вологи. Дані агрегати успішно замінюють неглибоку оранку. В ході обробки стерні спеціально розроблені відповідні секції дисків, міцна рама з рівномірним розподілом навантаження і широкий вибір катків гарантують ефективну обробку. Чудово зарекомендували себе на передпосівній обробці. Ці агрегати мають XL диски діаметром 560 мм на гумових амортизаторах, що призначені для дрібної (6-12 см), швидкої обробки стерні з метою прискорення проростання падалиці, зупинки випаровування вологи, а також початкового перемішування пожнивних залишків.

Розкидач мінеральних добрив навісний UNIA MXL 3000 та причіпний RCW 12 000

Сергій Казиміров: «UNIA MXL 3000 – це унікальний розкидач для системи точного землеробства. Він працює з комп’ютером. Його основна конструктивна відмінність в тому, що дозування йде за допомогою дозуючого шнеку. Всі інші розкидачі, які працюють з комп’ютером, використовують систему вагів. Дуже надійна та водночас проста конструкція. Завдяки своїй простоті ціна на ці розкидачі дуже доступна».

Ця модель забезпечує високу точність розкидання добрив та високу продуктивність роботи. Комп’ютер забезпечує внесення бажаної норми незалежно від швидкості руху трактора. Крім того, комп'ютер має наступні можливості: швидко змінити дозу посіву на ± 10, від 20 до 50% та контролю наявності гною, контролю швидкості розкидання з точністю до 1 м², задання потужності і продуктивності га/год. та контролю за роботою усіх датчиків.

Щодо моделі RCW 12 000, то вона зорієнтована для більш потужних господарств, у яких великі площі для внесення. Об’єм кузова відповідно 12 000 дм³. Спроектований простий і надійний привід транспортера гарантує внесення необхідної норми незалежно від швидкості руху – наднадійний "механічний комп'ютер". Дві системи висіву дозволяють точно вносити добрива на ширину до 36 м і вапно на ширину до 15 м. Пасовий транспортер призначений для точної і рівномірної подачі гранульованих добрив.

Плуг оборотний напівнавісний UNIA VIS XL

Сергій Казиміров: «UNIA робить плуги з різною кількістю корпусів – від двох до дев’яти. На виставці  був представлений 8-корпусний. Плуги дуже якісні, для їхнього виготовлення UNIA використовує шведську сталь, рами для плугів виробляють на фінському заводі. Його ціна дешевша від інших брендів, а якість нічим їм не уступає. Тому останнім часом дуже багато аграріїв зупиняють свій вибір саме на плугах UNIA».

Переваги цього плуга в його надійній конструкції, мінімальному опорі оранки, якісному прикриванні пожнивних решток, ефективному захисті робочих органів, стабільності обороту та простоті в налаштуванні.

Оборотний напівнавісний 8 корпусний плуг UNIA VIS  XL комплектується перевіреними відвалами з робочою шириною до 48 см, а також системами гвинтового або ресорного захисту. Міцна рама зі спеціальною конструкцією та поперечним розрізом 180х180 виготовлена із загартованої сталі підвищеної міцності та стабільності, що робить роботу плуга довговічною. Система обороту плуга підтримується двома гідравлічними циліндрами. Колесо опорно-транспортне 550/45х22,5. Є можливість установки скиммера та додання дисків до кожної секції плуга. Він має 2 дискових ножі ø480 мм з пружинним захистом, гідравлічну балку для плуга, ресорний захист нон-стоп (7 листків ресори)та передплужники, які призначені для великої кількості пожнивних решток (в додатковій комплектації).

Глибокорозпушувач Agrisem Cultiplow Gold

Серія Agrisem Cultiplow – це глибокорозпушувачі, які руйнують плужну підошву, створюють мікротріщини, при цьому не перевертаючи шар ґрунту знизу наверх. Такий спосіб обробітку дозволяє розпушити шар ґрунту, зруйнувати ущільнені нижні горизонти, збільшити потужність кореневого шару, поліпшити повітряний, водний і тепловий режими ґрунту, активізувати біологічні процеси, накопичити ґрунтову вологу, попередити водну і вітрову ерозію.

Глибокорозпушувач Agrisem Cultiplow Gold – це професійна техніка, яка легко розпушує будь-який ґрунт на глибину до 45 см, завдяки лапі це відбувається однорідно по всій ширині захвату, що сприяє проникненню вологи, усуненню плужної підошви. Глибокорозпушувачі Cultiplow Gold можуть бути від 2-х до 8-ми метрів ширини захвату, відповідно до потреб господарств. Агрегат використовує хвилеподібну технологію рихлення, що є важливим елементом проростання посівних культур. Необхідна потужність трактора від 90 до 550 к.с.  Робоча швидкість роботи за трактором від 5 до 10 км/год.

Агрегат має систему регулювання робочої глибини Multistop, що дає змогу легко встановити необхідну робочу глибину для роботи в полі відповідно до потреб господарств.

Обприскувач причіпний UNIA EUROPA 3024

Міцний і перевірений в найбільш складних умовах професійний польовий обприскувач, який призначений для великих і середніх господарств. Забезпечує точність обприскування та зручність в обслуговуванні. Також комплектується з комп'ютером UTS та системою GPS. Має нічне освітлення. Наявність додаткового набору ламп, встановлених на штангах полегшує та забезпечує роботу обприскувача навіть в нічний час. Ідеальна система стабілізації за будь-яких умов роботи – типу маятник з амортизацією у двох площинах.

Модель EUROPA 3024, яка була представлена на виставці, має ємність баку 3200 л та робочу ширину 24 м. Сучасний, надійний і міцний головний бак, виконаний з високоякісного поліестеру, місткістю 3200 л разом з інтегрованими баком для промивання системи на 300 л та баком для миття рук на 25 л забезпечує прекрасну стабільність машини і оптимальне розподілення маси на колеса як обприскувача, так і трактора. Застосування двох перегородок нівелює переміщення рідини під час транспортування та роботи на нерівній місцевості. Обприскувач легко агрегатується з будь-яким трактором завдяки простій, міцній, надійній конструкції рами, використанні жорсткого дишла для нижнього зачепу з можливістю регулювання петлі та монтажної плити та опорній нозі з домкратом.

Шестисекційний італійський поршнево-мембранний насос ZETA 300 з підвищеною міцністю мембран забезпечує рівномірну подачу 300 л/хв з максимальним тиском до 2 МПа (20 атм), що гарантує безаварійну роботу при інтенсивній експлуатації.

Штанга має можливість роботи на схилах у 8,5 градусів. Це дозволяє зручно працювати вздовж схилів. Завдяки безліфтовій конструкції підйому штанги, яка працює за принципом паралелограмної важільної навіски з гідроциліндром підйому штанги з гідравлічно-газовим амортизатором, ударні навантаження, які виникають при наїздах колесом на горби чи попаданні в яму, гасяться та компенсуються за рахунок ледь помітного коливання у вертикальній площині. Крім цього обприскувач оснащений пневматичною підвіскою осі, що значно підвищує продуктивність та надійність.

Окрім переліченої техніки, «ВФК» представила на виставці оливу Total, шпагат і сітку Bezalin, оскільки вона також є офіційними дилерів цих виробників, та широкий вибір запасних частин різноманітних провідних брендів.

Сергій Казиміров: «Вся техніка і комплектуючі, які представляє «ВФК», дуже високої якості, ми ретельно підходимо до вибору своїх постачальників. Зокрема, TOTAL – один із лідерів, що входить у п’ятірку кращих у світі, BEZALIN – я вважаю, на українському ринку найкращий шпагат».

Підводячи підсумки щодо участі «ВФК» у виставці AGROEXPO-2017, можемо сказати, що компанія дуже вдало підібрала асортимент техніки як враховуючи її сезонну актуальність, так і враховуючи зацікавленість аграріїв в брендах UNIA та Agrisem, яка виправдана їх якістю. А компанія «ВФК», в свою чергу, гармонійно доповнює якість техніки надійним обслуговуванням та професійною консультацією клієнтів.

Тетяна Бєлінська