(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

На Київщині позмагалися кращі агрегати

26 Жовтень 2017
У вересні в рамках проекту «Дні агротехнологій» пройшла демонстрація найефективніших рішень з обробітку ґрунту у сучасних аграрних господарствах. Серед інших були показані в роботі найновіші глибокорозпушувачі, плуги та культиватори. Агрегати, представлені «Волинською Фондовою Компанією», виявилися одними із передових.

 
На полях господарства «Агрофорт», яке входить у структуру відомого холдингу МХП, у селі Черняхів Кагарлицького району на Київщині у вересні пройшли масштабні «Дні агротехнологій», організовані «Українським клубом аграрного бізнесу» (УКАБ). Особливістю цих демонстрацій стало те, що вони проходили у режимі змагань. Під час культивації або оранки робота кожного агрегату оцінювалася експертним журі за заданими критеріями, такими як: глибина, швидкість та ширина захвату фронту робіт. Кілька сотень учасників з різних областей України приїхали на Кагарличчину (хтось навіть за 500-600 км), аби порівняти у роботі ґрунтообробні машини різних виробників.
 
Господарство «Агрофорт», на землях якого відбувалося змагання техніки, обробляє понад 13 тис. га орної землі на Київщині. Як розповіла директор господарства Людмила Онука, у них розвинуте тваринництво — близько 3 тис. голів великої рогатої худоби, є чотири тваринницькі комплекси і дві молочнотоварні ферми. Село Черняхів розташоване у Кагарлицькому районі на Київщині. Тут чимало озер, низин і пагорбів — місцевість нерівна. Це створювало цікаві умови для змагання технічних агрегатів.
 
 
У змаганні з ґрунтообробітку взяли участь більше десяти агрегатів
 
Учасниками було презентовано роботу найкращої аграрної машинерії, що тільки-но входить у життя й стане актуальною у ближчому майбутньому. Одним з учасників, який привернув нашу увагу, стала «Волинська Фондова Компанія», яка взяла участь у демонстрації техніки відразу у двох номінаціях: глибокорозпушувачі та плуги.
 
Глибокорозпушувач Agrisem Cultiplow Platinum SR працював у парі із трактором Massey Ferguson 8690. Останній визнаний одним із найбільш економічних у світі. Спостерігачі захоплено дивилися, як причеплений до нього глибокорозпушувач «жене хвилю» на швидкості до 10 км/год. Бо цей агрегат використовує хвилеподібну технологію рихлення, що є суттєвим для проростання багатьох культур. Agrisem Cultiplow Platinum, як усі побачили — це прекрасна ґрунтообробна техніка, що легко розпушує будь-який ґрунт на глибину до 45 см. Він має систему регулювання глибини Multistop, що дає змогу легко встановити необхідну робочу глибину відповідно до конкретних потреб господарств. Агрегат має лапи TCS 750 (зі зрізним болтом або із пружинним захистом), які легко розпушують ґрунт без змішування шарів. Вони оснащені спеціальними наконечниками, котрі виготовлені з високовуглецевої сталі. Рама перетином 200 х 200 мм здатна витримувати суперважкі навантаження за будь-яких умов роботи. Також клієнт має можливість вибрати для цього агрегату кілька варіантів вирівнювальних котків під різноманітні типи ґрунтів відповідно до потреб конкретного господарства.
 
 
Глибокорозрихлювач Agrisem Cultiplow Platinum у дії
 
Аграрії, експерти спостерігали за усіма нюансами обробітку: заглибленням, розпушенням і прикочуванням. Потім пройшли обробленою смугою ґрунту й змогли переконатися у перевагах роботи глибокорозпушувача Agrisem Cultiplow Platinum у порівнянні з агрегатами цієї ж категорії. Крім того, багатьох приємно вразило, що його енергоспоживання приблизно на 30% менше, ніж у конкурентних розрихлювачів і щілювачів. Він однорідно розпушив ґрунт по усій робочій ширині агрегату; при цьому забивання котків не спостерігалося, хоч земля після нічного дощу була вологою і липкою.
 
Ще одним із фаворитів змагань у рамках «Днів агротехнологій» став напівнавісний плуг Kuhn Challenger на 12 корпусів. Його було агрегатовано із новим трактором Fendt 1050 Vario потужністю 500 к. с. Перша партія тракторів Fendt 1050 надійшла на вітчизняний ринок ще наприкінці березня 2017 року, тож цікаво було побачити його у роботі. «От на такому орати — мабуть, одне задоволення!», — ділиться враженнями хтось із аграріїв у щільному натовпі, який спостерігає за оранкою. Колісні трактори Fendt 1000 Varіo створені для найважчих тягових робіт, їхніми ключовими характеристиками є висока потужність, маневреність, універсальність у застосуванні.
 
 
12-корпусний плуг Kuhn Challenger: широкий захват, ідеальна рілля
 
Наразі у нього непроста робота — тягнути широкозахватний оборотний плуг. Це напівнавісний 12-корпусний Challenger, який для змагань представила «Волинська Фондова Компанія», що є офіційним дилером із продажу техніки компанії Kuhn на території України.
 
Модульна конструкція плуга дає можливість додавання або віднімання корпусів для досягнення потрібної ширини захвату. Маючи шарнірно-зчленовану раму, плуг гнучко копіює поверхню поля. Підйом та оборот його здійснюється за одну операцію послідовно з кабіни трактора. При значних розмірах усіх здивувала простота і зручність в обслуговуванні 12-корпусного плуга Challenger, як і його маневреність: кут повороту агрегату становить 120 °, що видається майже неймовірним за таких габаритів. Експерти й глядачі-вболівальники визнали, що плуг Challenger упорався з оранкою чорнозему якісно, швидко, з мінімальними енерговитратами.
 
Коментар
 
Євгеній ОВСІЙЧУКменеджер із продажу компанії «ВФК» (Київська обл.)
 Ви бачите агрегат Agrisem Cultiplow Platinum SR, який приїхав із господарства, де вже відпрацював 12 тис. га. Ці глибокорозпушувачі існують у кількох модифікаціях із шириною захвату від 3 до 9 м. В Україні полюбляють моделі із захватом 4 або 6 м. Він може комплектуватися й бункером для добрив: таким, що навішується спереду на трактор або заднім для внесення їх під лапу на необхідну глибину. Позаду можна встановити коток, а також диски, які будуть мульчувати і подрібнювати пожнивні рештки. Зверну вашу увагу, що більшість представлених на ринку розпушувачів є, власне, щілювачами — вони підрізають на глибині ґрунту щілину для покращення водного режиму. Тоді як Agrisem Cultiplow Platinum SR справді всебічно й рівномірно розпушує землю, починаючи із глибини 15 см.
 
Віктор БОРЗНЕНКОспеціально для
газети "Агробізнес Сьогодні"