(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» на виставці «Агро-Поділля 2017» представила трактори Massey Ferguson

24 Жовтень 2017

16 вересня в Хмельницькому на території торговельно­сервісного центру «Поділля» відбулася ювілейна, тридцята виставка­ярмарок «Агро­Поділля 2017», на яку зібралися кращі агровиробники Хмельницької області.

У широкому асортименті гостям і жителям міста представили промислову й продовольчу продукцію, товари бджільництва, харчової та переробної промисловості, органічне виробництво, засоби захисту сільськогосподарських рослин, вироби народних умільців і багато іншого.

На виставці демонстрували сільськогосподарську техніку та обладнання від провідних вітчизняних і зарубіжних виробників. Зокрема, «Волинська фондова компанія» представила два трактори Massey Ferguson: модель MF 8737, що був агрегатована з плугом Kuhn Multi­Leader 8T, та модель MF 7722 у комбінації з плугом Unia Vis L 4+1.

 

Соловей Микола Олександрович, керівник відділу збуту та сервісного обслуговування ВФК по Хмельницькій області:

— В цьому році у Хмельницькій області помітно зріс інтерес до тракторів Massey Ferguson 7­ї серії, яких з початку року по області вже продано 6 одиниць і є ще чимало бажаючих придбати ці машини. Це пояснюється тим, що аналогів цим тракторам по ціні й продуктивності на ринку сьогодні немає. У своєму класі вони одні із найважчих: маса трактора з додатковими вантажами сягає 8800 кг. У цих тракторів чудове розбалансування — 51% ваги припадає на передню частину трактора а 49% — на задню. Це забезпечує при виконанні важких робіт краще зчеплення з ґрунтом і меншу пробуксовку, що позитивно впливає на продуктивність і витрату пального. Ці машини ідеальні при роботі на нерівних, горбистих ділянках. На цих тракторах встановлюється надійний, давно перевірений фінський двигун AGCO POWER об’ємом 7,4 л. Ці трактори виробляються на головному заводі Massey Ferguson у Франції. Взагалі, трактори Massey Ferguson дуже популярні, це трактори номер один у світі, їх випущено вже понад 5 млн. Тож ми сподіваємося, що вони також стануть першим номером і в Україні. Адже трактор надійний, простий, задовольняє всі потреби сучасного аграрія.

Massey Ferguson 7722 Dyna­6

Представлений на виставці трактор MF 7722 оснащений двигуном другого покоління об’ємом 7,4 л з електронним управлінням потужністю 220 к.с. Високі показники потужності, крутного моменту й низька питома витрата пального в широкому діапазоні обертів забезпечують, разом із автоматичною коробкою передач PowerShift Dyna­6 з 24 передачами для руху вперед і назад, максимальну продуктивність трактора.

Оригінальна й краща на сьогодні роботизована трансмісія Dyna­6 24F/24R з перемиканням під навантаженням оснащується системою управління Dyna­Power (динамічне управління потужністю, що дозволяє збільшити подачу потужності при вирішенні особливо складних завдань. Система забезпечує підтримку постійної швидкості при мінімальній витраті пального.

Бездоганну роботу причіпного обладнання забезпечує гідравліка з закритим центром (регульованим потоком) продуктивністю 150 л/хв., чотири пари гідровиходів з механічним керуванням та задня триточкова навіска вантажопідйомністю 9 600 кг. Це дозволяє використовувати трактор у важких умовах експлуатації, а секції гідророзподільників оснащені декомпресійною системою, що значно полегшує підключення й відключення устаткування.

В автоматичному режимі система самостійно відключає ВВП при піднятті триточкової навіски або на швидкості понад 25 км/год. і знову вмикається при опусканні навіски. Контролер трансмісії таким чином відстежує роботу ВВП, допомагаючи захистити машину від пошкодження.

Вигнуте скло, поворотне сидіння й багато інших особливостей відрізняють нову панорамну кабіну Massey Ferguson 7­ї серії. Зручний доступ до систем управління, система кондиціонування, низький рівень шуму, простота органів управління і чудовий огляд — усе це є невід’ємними елементами робочого місця водія.

Massey Ferguson 8737 Dyna­VT

Другий експонат — трактор MF 8737, на якому встановлено потужний шестициліндровий дизель AGCO Power об'ємом 8,4 літра (370 к.с.) з турбокомпресором і проміжним охолоджувачем з 4 клапанами на циліндр і системою вприскування пального Common Rail. Двигун забезпечує оптимальну потужність і гарантує стабільну роботу в будь­яких умовах. Електронне керування двигуном дозволяє проводити безперервне регулювання об’єму й періодичності впорскування пального з урахуванням обертів і навантаження двигуна, що забезпечує збільшення потужності й суттєву економію пального. Саме тому двигуни AGCO Power, що встановлені на серії 8700, авторитетний німецький журнал PROFI, що проводить власні незалежні випробування, визнав найекономічнішими серед аналогів. Також у стандартну комплектацію тракторів Massey Ferguson серії 8700 включено ряд нових функцій, таких як пам’ять обертів двигуна й круїз­контроль.

Унікальна трансмісія Dyna­VT комплектується функцією динамічного управління трактором, що погоджує оберти двигуна й передаточне відношення в трансмісії відповідно до навантаження на трактор. У цьому унікальність її конструкції: немає перемикання шестерень, немає ривків і переривань зчеплення або потужності. Така особливість Dyna­VT гарантує максимальну продуктивність, зниження фізичного навантаження на оператора й оптимальну витрату пального за будь­яких умов.

Амортизована підвіска переднього мосту QuadLink на цих тракторах забезпечує чудові тягово­зчіпні властивості при роботі в полі й комфорт при пересуванні дорогами загального користування.

Трактори Massey Ferguson серії 8700 окремо оснащуються агрегатною гідравлічною системою, у якій гідробак не сполучається з трансмісією, що збільшує інтервал заміни оливи й перешкоджає потраплянню брудної оливи в трансмісію. Гідравлічна помпа продуктивністю 205 л/хв. витрачає її виключно на виносну гідравліку, а секції гідророзподільника з електронним управлінням оснащені також декомпресійною системою, що значно полегшує підключення й відключення причіпного обладнання.

На тракторах серії MF 8700 установлена задня триточкова навіска вантажопідйомністю 12 тонн — одна з найбільш вантажопідйомних у класі, що гарантує роботу з будь­яким навісним устаткуванням для цього сегменту тракторів і, звичайно, запас потужності та ресурсу. Задній незалежний ВВП має 540eco/1000 об/хв., що важливо, оскільки економний режим ВВП працює на нижчих обертах двигуна (1600 об/хв.), порівняно зі стандартним, і дозволяє додатково заощадити пальне й знизити рівень шуму всередині кабіни.

Серед гостей заходу багато було й клієнтів ВФК.

Олицький Микола Васильович, голова правління СВК «Лабунське», Полонський район Хмельницької області:

— Я радий, що в свій час доля звела нас з такими гарними партнерами, як «Волинська фондова компанія». Ми працюємо разом уже більше 5 років. За цей час купували в них багато різної техніки: трактори, плуги, розкидачі мінеральних добрив. Мені навіть важко перерахувати всю придбану в них техніку. У нас склалися добрі партнерські й навіть дружні стосунки з ВФК. Ця компанія не лише продає якісну техніку, але й уміє її якісно обслуговувати, навчати персонал. Я переконаний, що з такими фірмами потрібно працювати, це корисно й вигідно як для них, так і для нас. І я намагаюсь, щоб мої спеціалісти були в курсі всіх новинок, що сьогодні пропонуються «Волинською фондовою компанією».

Журнал "Агробізнес Україна"