(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Грандіозний День поля «Волинської фондової компанії»

28 Серпень 2017

8 серпня «Волинська фондова компанія» провела свій черговий День поля, на якому представила зразки сучасних сільськогосподарських машин від провідних світових виробників. Захід відбувся під Луцьком на гостинній землі одного з провідних агропідприємств області ­ СГ ПП «Рать» с. Оздів.

Численні гості – переважно клієнти і й друзі ВФК – з’їхалися побачити в роботі сучасну сільськогосподарську техніку. Демонстрували відразу 13 зразків машин від всесвітньовідомих брендів, які представляє ВФК. Присутні змогли побачити борону обприскувач, глибокорозпушувач, прес­підбирач, трактори, плуги, культиватор, зернозбиральний комбайн.

Під час офіційної частини з вітальним словом до присутніх звернулися: директор департаменту агропромислового розвитку Волинської області Юрій Горбенко, керівник СГПП «Рать» Віктор Шумський та заступник генерального директора «Волинської фондової компанії» Валерій Дудар.

Дудар Валерій Васильович, заступник генерального директора ВФК з післяпродажного обслуговування:

–  Наразі ми покажемо в роботі досить цікаву техніку. Ми в жодному разі не применшуємо можливості машин інших виробників. Але звертаємо вашу увагу на те, що пропонована вашій увазі техніка на відповідній швидкості, з дотриманням технологій виконує роботи не гірше, а часто й краще, ніж її дорожчі аналоги. Наголошую: ми сьогодні показуємо техніку, за яку потрібно платити, але за яку не потрібно переплачувати.

Віктор Анатолійович Шумський, директор СГ ПП «Рать»:

–  Наше підприємство має в обробітку майже 4 тис. га, утримуємо ВРХ, маємо дві свиноферми. Ми вже завершили цьогорічні жнива, отримали середній врожай пшениці 86 ц/га. Але наша волинська земля відома не лише високими врожаями, а й добрими надійними діловими партнерами. Саме таким партнером є «Волинська фондова компанія», з якою в нас налагоджено багатолітню співпрацю, справжні партнерські стосунки. Ця компанія імпонує тим, що вона не лише продає техніку, а й забезпечує якісне сервісне обслуговування. За нагоди дякую керівництву й спеціалістам ВФК за те, що в нас налагоджені такі дружні й партнерські відносини.

Перед демонстрацією техніки бренд­менеджери ВФК детально знайомили присутніх з технічними характеристиками, можливостями та конкурентними перевагами кожного з агрегатів.

Найбільшу кількість техніки на цьому заході було представлено від корпорації AGCO, офіційним дилером якої є ВФК.

Massey Ferguson 8737

Флагман компанії Massey Ferguson – трактор MF 8737 працював на Дні поля з дисковою бороною СН 1435. Ця модель призначена для найважчих, тягових сільськогосподарських робіт.

Трактор Massey Ferguson 8737 має потужність 370 к. с. Трактори саме такої потужності – одні із найзатребуваніших серед українських аграріїв.

Massey Ferguson 8737 – добре відома модель, що отримала відзнаку «Кращий трактор 2015 року». На тракторі встановлено потужний шестициліндровий дизель AGCO Power об'ємом 8,4 літри з турбокомпресором і проміжним охолоджувачем з 4 клапанами на циліндр і системою вприскування пального Common Rail. Двигун забезпечує оптимальну потужність і гарантує стабільну роботу в будь­яких умовах.

Цей трактор втілив у собі всі передові технології, покликані скоротити витрату пального й зробити його експлуатацію максимально ефективною. Ось деякі його переваги:

• Повністю автоматична гідромеханічна трансмісія Dyna­VT з керуванням потужності;

• Безступенева КПП з системою динамічного управління (DTM), яка для збереження оптимальної потужності автоматично зменшує передавальне число, коли оберти двигуна під навантаженням падають до заданого значення;

• Наявність системи управління потужністю, що автоматично регулює частоту обертів двигуна для підтримки заданої швидкості руху при мінімально можливих обертах в усьому діапазоні робочих швидкостей. Оператор може вручну встановити верхню й нижню межу частоти обертання двигуна, в яких працюватиме дана система;

• Електронне управління тяговим зусиллям, позиційне, змішане, автоматичне регулювання задньої навіски по висоті; функція швидкого опускання навісного устаткування й система активного контролю в транспортному режимі (ATC);

• Високопродуктивна гідравлічна система з гідропомпою продуктивністю 205 л/хв. забезпечує потік гідравлічної оливи, що достатна для виконання будь­яких операцій;

• Вантажопідйомність заднього механізму навішування до 12 тонн для важких умов експлуатації.

Компанія Massey Ferguson, відповідно до потреб операторів, розробила сучасний ергономічний дизайн 2­ох типів кабін на вибір: Efficient та Exlusive.

Massey Ferguson 7722

Трактор MF 7722 продемонстрував свої можливості на оранці з плугом Unia Vis 5+1.

Ці трактори виробляються на головному заводі Massey Ferguson у Франції. Слід зазначити, що сьома лінійка тракторів MF була спеціально розроблена для ефективного використання на різноманітних роботах у багатогалузевих господарствах. Ці трактори адаптовані до будь­яких вимог, оскільки ця марка вирізняється широким вибором потужностей, трансмісій, варіантів кабіни, гідравліки тощо.

На трактор MF 7722 встановлено 220­сильний двигун AGCO POWER об’ємом 7,4 л. Він забезпечує оптимальну потужність завдяки турбонаддуву та проміжному охолоджувачу. Технологія паливної системи контролює постійну наявність необхідної кількості пального, незважаючи на число обертів або навантаження двигуна. AGCO POWER має низький коефіцієнт зношування, низький рівень шуму й характеризується низькою питомою витратою пального в широкому діапазоні обертів.

На цей трактор може бути встановлено 2 типи трансмісії: Dyna­6 або Dyna­VT. Dyna­6 має 24 передачі й забезпечує безперервну плавну роботу в різних умовах, забезпечуючи швидкість до 50 км/год. Система динамічного керування роботою трактора (DTM) працює в поєднанні з трансмісією в діапазоні 1000­2100 об/хв., при цьому оператор може встановлювати як нижню, так і верхню межу діапазону. Розумна система трансмісії забезпечує роботу без збоїв, що позитивно впливає на загальну продуктивність.

Massey Ferguson Т7

Логічним завершенням польових демонстрацій були жнива комбайном Massey Ferguson Т7 з жаткою Flex 9.0. Це нова модель, що була презентована в Україні в минулому році. Комбайн обладнано двигуном AGCO Power 98AWF із номінальною потужністю 375 к. с., але для роботи при підвищених навантаженнях двигун генерує максимальну потужність до 450 к.с. Ця модель забезпечує відмінну продуктивність та можливість ефективно збирати різні культури, зокрема, пшеницю, кукурудзу, сою тощо.

Massey Ferguson T7 спроектований на заводі AGCO в США й обладнаний унікальним поперечним ротором. Ця система забезпечує не лише високу продуктивність та універсальність, але й максимальну ефективність завдяки системі подачі й обмолоту Natural Flow. Скошена маса плавно надходить з жатки прямо на ротор без зміни напрямку руху або стиснення, в результаті немає потреби в додаткових подавальних механізмах.

Інноваційний поперечний ротор діаметром 762 мм і довжиною 2235 мм відокремлює зерно, використовуючи всю окружність роторного барабана, що підвищує якість обмолоту при одночасному зниженні споживаної потужності.

На Massey Ferguson T7 встановлено зерновий бункер об'ємом 13 743 л, один з найбільших для комбайнів цього класу. Середня швидкість вивантаження – 141 л/с, що дозволяє за допомогою шарнірного шнека DirectFlow випорожнити бункер лише за 98 секунд.

Завдяки інноваційній конструкції, комбайн Massey Ferguson T7 має вагу до трьох тонн менше, ніж аналогічні машини. Це робить його одним з найлегших комбайнів у класі, завдяки меншій масі знижено витрату пального й зменшено питомий тиск на ґрунт. Радіус повороту машини складає близько 685 см. На комбайн можуть бути встановлені здвоєні колеса.

Після завершення демонстрації техніки ВФК продовжила святкову програму: присутніх ждав святковий обід і концертна програма. На завершення заходу серед присутніх відбувся розіграш подарунків від організаторів. Так, троє щасливців отримали по 200 кг шпагату Beralin. А головний приз – 200­літрову бочку оливи Total, виграв представник агрокорпорації «Крупець» з Рівненської області. Нагадаємо що саме «Волинська фондова компанія» є офіційним дистриб’ютором олив Total в Україні.

Олександр Олійник, провідний інженер­механік агрокорпорації «Крупець», Радивилівський р­н, Рівненська область:

– Дуже радий такій приємній несподіванці – отримати головний приз. З «Волинською фондовою компанією» працюємо вже більше шести років, купили в них 5 розкидачів мінеральних добрив, у минулому році придбали глибокорозпушувач Agrisem. Це компанія, що продає добру техніку, забезпечує надійний сервіс. З такими людьми не просто можна, а й приємно працювати.

Журнал Агробізнес Україна