(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

"ВОЛИНСЬКА ФОНДОВА КОМПАНІЯ" ­ ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПО ТЕХНІЦІ НА IV НАЦІОНАЛЬНОМУ ДНІ КАРТОПЛІ

01 Вересень 2017

22 серпня 2017 року в ТОВ «Агрофірма Брусилів», що в Брусилові Житомирської області, відбувся ІV Національний День Картоплі. У його проведенні взяли участь провідні виробники «другого хліба» в Україні, представники компаній збиральної, фасувальної, обприскувальної техніки, насіннєвих компаній та експерти ринку. Учасники зібрання мали змогу почути поради провідних фахівців щодо технологій вирощування, зберігання та переробки картоплі, а також систем удобрення та захисту.

Другий рік поспіль господарства Житомирщини обираються для проведення одного з найбільших заходів в Україні, присвячених виробництву картоплі. За словами Леоніда Бабича, заступника начальника управління агропромислового розвитку Житомирської облдержадміністрації, який вітав учасників заходу, в регіоні щорічно на площі близько 80 тисяч гектарів виробляється 1,4 млн. тонн картоплі. Всього ж цьогоріч в Україні прогнозують зібрати картоплі на рівні 9, 3 млн. тонн.

Вітала учасників Дня картоплі Каролін Спаанс, радник з питань сільського господарства Посольства Нідерландів в Україні. На її думку, основні виклики української галузі картоплярства – це недостатність кваліфікованих кадрів та проблеми зі зрошенням.

Олександр Сліпченко, заступник голови Всеукраїнської Аграрної Ради відзначив, що вперше такий захід відбувається у середньому за величиною господарстві – виробнику картоплі, яке на демонстраційних ділянках представило гостям 72 сорти картоплі. Виступаючий розповів про діяльність Всеукраїнської Аграрної ради щодо зменшення податкового навантаження на аграріїв, про боротьбу з рейдерством, зокрема, із захопленням врожаїв та переоформленням договорів оренди, а також про розроблені нові законопроекти щодо розвитку кооперації в сільгоспвиробництві.

Юрій Антропов, президент Української Асоціації виробників картоплі назвав цьогорічний  сезон складним, оскільки пізньою була посадка та в більшості регіонів – тривала посуха. Попри природні перешкоди, валовий врожай  «другого хліба»  передбачається не нижче минулорічного. За прогнозами фахівців у виграші будуть ті виробники картоплі, які не поспішатимуть продавати врожай, а реалізовуватимуть бульбу у січні наступного року.

Микола Гордійчук, віце-президент Української асоціації виробників картоплі охарактеризував світовий ринок картоплі, відзначивши, що він не буде суттєво відрізнятися від минулорічного.

Сергій Мельник, директор Українського інституту експертизи сортів рослин наголосив, що на сьогодні українська селекція картоплі складає лише 42 відсотки, решта – іноземна. 70 відсотків картоплі в Україні виробляється у приватному секторі. Саме приватні господарства потребують нині особливої уваги щодо сортооновлення, запровадження сучасних технологій вирощування та боротьби зі шкідниками та хворобами.

Massey Ferguson MF 7722 – якість, надійність, потужність

 На окремому майданчику відбувалася демонстрація сучасної техніки. З-поміж інших агрегатів виділявся сучасний трактор від компанії Massey Ferguson MF 7722 з навісним плугом Kuhn Multi-Master 123. Цю техніку презентував один із провідних дилерів якісної сільськогосподарської техніки іноземного виробництва в Україні – «Волинська фондова компанія».

«Волинська фондова компанія» за 24 роки діяльності стала однією з лідируючих компаній на ринку сільськогосподарської техніки в Україні, надійним партнером українських аграріїв, надаючи широкий спектр товарів та послуг для сільгоспвиробництва. Продаж імпортної сільгосптехніки, гарантійний сервіс та післягарантійне обслуговування, а також продаж запасних частин – головні напрямки діяльності компанії. Маючи потужну та мобільну  сервісну службу, «ВФК» забезпечує надійне обслуговування, техніка доставляється покупцю в господарство та запускається сервісною службою компанії. «ВФК» використовує комплексний підхід по роботи з клієнтами та партнерами, що забезпечує широкий вибір умов і форм розрахунків за придбану техніку та послуги. Кожен продаж забезпечується обов’язковим безкоштовним навчанням операторів (комбайнерів, трактористів, інженерів), що дає можливість їм швидко освоїти високотехнологічні машини і уникнути будь-яких проблем в їх експлуатації. На сьогоднішній день окрім центрального офісу, який знаходиться у  Луцьку, працюють  філії у Києві, Полтаві, Вінниці, Одесі, Хмельницькому Дніпрі та Житомирі. Завдяки такій мережі філій охоплюється практично вся територія України.

Спілкуюся з Русланом Потапенком:

 –  Насамперед хочу нагадати, що сьогоднішня демонстрація  трактора Massey Ferguson MF 7722 – це складова його демо-туру, який проводить проводить «Волинська фондова компанія» на території Житомирської та Хмельницької областей.

Massey Ferguson – всесвітньовідомий бренд, що входить у корпорацію AGCO, та протягом 170 років утримує репутацію однієї з ведучих марок сільськогосподарської техніки. Виробляються ці трактори на тракторобудівному заводі в місті Бове у Франції, який є  основним великим підприємством  компанії Massey Ferguson. Завод працює майже 60 років і продукція підприємства реалізується у 140 країн світу.

Сьогодні ми хочемо поближче познайомити учасників Національного Дня картоплі із особливостями та перевагами одного із яскравих представників лінійки тракторів Massey Ferguson, а саме – з  трактором Massey Ferguson 7722. Він представник оновленої «сімки», яка впевнено йде на ринок України маючи широку лінійку потужностей: 7-8 моделей від 140 до 260к.с. Ці трактори викликають особливу зацікавленість у тих сільгоспвиробників, яким настав час оновити свої тракторні парки, замінивши застарілі пострадянські моделі тракторів новими.  Цю техніку вирізняє  якість, надійність, потужність  та гарантія власникам і операторам, які працюють на цій техніці, спокійний та безпечний термін експлуатації.

На особливу увагу заслуговує універсальність моделей цієї лінійки тракторів Massey Ferguson, адже вони використовуються як для основного обробітку грунту, так і для транспортних чи інших призначень. Отож ці трактори спеціально розроблені для задоволення потреб сільгоспвиробників незалежно від сфери та умов ведення господарської діяльності, охоплюючи багатогалузеві сільськогосподарські підприємства, приватні орні землеробські господарства та підрядні підприємства. Маючи широкий вибір потужностей, трансмісій, варіантів кабіни, гідравліки та валу відбору потужності трактори цієї серії можуть бути адаптовані до будь-яких вимог аграріїв.

Незаперечними перевагами трактора Massey Ferguson 7722, які, переконаний, оцінить кожен наш клієнт, є економія палива, низький коефіцієнт зносу двигуна, низький рівень шуму двигуна, плавна і ефективна робота, виняткова потужність та чудовий обертовий момент, що дозволяють максимально підвищити швидкість роботи техніки. Усі складові елементи: двигун, трансмісія, рульове управління, вал відбору потужності та гідравлічна система працюють разом у повній гармонії, що забезпечує легку і точну ходу трактора та гарантують неперевершену продуктивність роботи в полі.

В цілому, трактор Massey Ferguson 7722 – це поєднання інноваційних технологій сучасності із простою та надійною конструкцією, що дозволяє досягнути максимальної продуктивності, економічності та безпечності.

Трактор Massey Ferguson 7722 працював у тандемі з навісним плугом Kuhn Multi-Master 123, який відзначається надійністю, довговічністю та простотою в експлуатації.

ІV Національний День Картоплі запам’ятається його учасникам ознайомленням з усіма гранями сьогоднішнього  «картопляного» ринку України та добрим і щирим спілкуванням з однодумцями, небайдужими до завтрашнього дня сільгоспвиробництва та забезпечення «другим хлібом» українців і не тільки.

Лариса Філоненко

Журнал "Агро Еліта"