(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Вперше на Волині - надпотужний FENDT 1050

25 Липень 2017

20 липня цього року вперше у Волинській області відбулася демонстрація німецького новітнього трактора FENDT 1050 потужністю 517 кінських сил.

     Надпотужний агрегат презентувала на полі СГПП «Рать» Луцького району Волинська Фондова Компанія.

     Керівник підприємства Віктор Шумський уже давно придивлявся до даної моделі трактора, та має наміри придбати його для господарства. Молодший син відомого господаря Олександр Шумський, в силу свого захоплення агрономією, виявив бажання особисто протестувати Fendt 1050.

     На демонстрацію прибули директор департаменту агропромислового розвитку Юрій Горбенко та генеральний директор ВФК Олександр Спященко.

 

 

     Трактор демонстрували на полі, де уже зібрали ріпак, використовуючи диско-лапову борону Agrisem MaxiMulch, із п’ятиметровою шириною захвату, яка глибоко розрихлює (до 46 см) грунт, перемішує його разом із рослинними залишками та готує землю під посів, при цьому працюючи на високій швидкості. Щоб обробляти землю такою бороною необхідна тягова сила до 480 к.с.

     Про характеристики та особливості трактора розповів бренд-менеджер з напрямку Fendt Волинської Фондової Компанії Денис Кузьмич.

     Fendt 1050 оснащений компактним 6-циліндровим двигуном MAN з робочим об'ємом 12,4 літра. Гідравлічна коробка передач особлива тим, що потужність незалежно передається і на передню і на задню вісь.

 

     - Цей трактор, можна сказати, відкриває новий клас тракторів, адже йде на суцільній класичній рамі, - підкреслив Денис Кузьмич. - Його перевага в тому, що він оснащений гідропневматичною підвіскою переднього моста з вбудованою системою вирівнювання і робочим ходом 30 см, що вирішує проблему шляхової стійкості трактора. Цей параметр дозволяє краще обробляти грунт, дає вище тягове зусилля, практично відсутня пробуксовка трактора і, як наслідок, вища продуктивність машини. М'якість ходу також позитивно позначається на стабільності тягових характеристик і економії палива.

     Особливістю цього трактора є й те, що при розворотах передні колеса втягують трактор в розворотну полосу, тобто вони рухаються із більшою швидкістю і, як наслідок, зменшують радіус розворота.

     Незважаючи на те, що Fendt 1050 призначений для важких польових робіт, трактор може прекрасно рухатися по дорозі з максимальною швидкістю до 60 км/год. Машина відрізняється компактністю: максимальна висота трактора - 3,60 м, власна вага - 14 тонн.

     Трактор обладнаний навігаційною системою, автопідрулюванням, системою контролю секцій (зручно при потребі точного висіву),створена кабіна з поліпшеними робочими умовами.

     Усі вищезгадані характеристики Fendt 1050 дозволяють швидше та якісніше виконувати польові роботи, - запевнив Денис Кузьмич.

     Цікавим фактом є те, що дизайн цієї моделі розробляла компанія Porsche.

     До слова, на Волині та Рівненщині таких тракторів поки що немає. Наразі це перша презентація даної моделі.

Джерело: сайт Департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації http://agrovolyn.com/news.php?id=1346