(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

ТЕХНІКА ВІД «ВОЛИНСЬКОЇ ФОНДОВОЇ КОМПАНІЇ» на Дні поля групи компаній VITAGRO

20 Липень 2017

16 червня група компаній «VITAGRO» провела День поля в с. Зоря Рівненського району. Захід більше нагадував наукову конференцію для представників аграрного бізнесу як Рівненщини, так і сусідніх областей. Уже десятий рік поспіль група компаній «VITAGRO» на своїх полях влаштовує семінари-­практикуми для українських агровиробників.

Група компаній «VITAGRO» є не лише одним із прогресивних аграрних господарств України, яка щороку дивує рекордними врожаями – разом із тим її робота пов’язана з науковим підходом і розробкою нових сортів насіння, препаратів для боротьби з шкідниками та підживлення рослин. Головний напрямок, з яким знайомили присутніх на заході – це засоби захисту рослин. Торгова марка «Bayton» – новинка агрохімії від VITAGRO. ЇЇ розробкою займалися українські фахівці з провідними канадськими науковцями.

Після кількох годин теоретичної частини учасники завітали на демонстраційні поля та насіннєвий завод Групи компаній «VITAGRO». На цьому підприємстві готують насіння як української, так і закордонної селекцій. Нові технології й обладнання дозволяють відібрати елітний посівний матеріал. Ним засіваються не тільки українські поля, а й використовують у ближньому зарубіжжі.

«Волинська фондова компанія» була одним із офіційних партнерів заходу, родзинкою якого стала демонстрація техніки від ВФК обприскувача Unia Europa 3024, трактора Fendt 936 Vario та глибокорозпушувача AGRISEM Cultiplow Platinum.

На демонстраційному майданчику трактор Fendt 936 Vario потужністю 360 к. с. працював з 4­метровим глибокорозпушувачем AGRISEM. Саме трактори такої потужності – одні із найзатребуваніших в Україні. Для прикладу, в Європі найбільшим попитом користуються трактори потужністю від 100 до 240 к. с. Це пояснюється більшими посівними площами с/г підприємств в Україні.

Fendt 936 Vario – це унікальна машина, що має ряд переваг і конструкційних особливостей, порівняно з подібними тракторами інших виробників.

Серед головних переваг даного трактора можна відзначити передусім незалежну передню гідропневматичну підвіску, що оптимізує кут повороту коліс, а також завдяки автоматичній системі вирівнювання забезпечує однаковий хід підвіски з обох боків навіть за навантаження 8 т. Крім комфорту для оператора, колеса з незалежною підвіскою забезпечують кращий контакт з ґрунтом, копіюють його нерівності, відтак, колеса менше пробуксовують, збільшується тягове зусилля, економиться пальне. Підвіска не потребує обслуговування —там немає жодної точки змащування, тоді як у конкурентів на передній підвісці щонайменше 8 точок змащування, а це потребує додаткових затрат часу, коштів, матеріалів.

На 900­ій серії тракторів Fendt встановлюються двигуни марки Deutz, що мають об’єм 7,8 л. з номінальною потужністю 265 кВт /360 к. с., що досягаються вже при 2100 об./хв. Це надзвичайно економічний і високопродуктивний двигун. Конкуренти на трактори потужністю більше 300 к. с. встановлюють мотори об’ємом понад 9 л. Користувачам має бути відомо, що при однаковій потужності й виконуваній роботі двигун з меншим об’ємом споживає менше пального.

Головним фактором економічності двигуна є подвійний наддув. Система складається з першого турбонагнітача, інтеркулера повітря наддування, другого турбонагнітача і ще одного інтеркулера. Це гарантує подачу в двигун великого обсягу кисню. А чим більше кисню, тим ефективніше процес згорання паливної суміші.

Також варто відзначити систему паливного вприскування Common Rail, що оснащена трьома паливними помпами. Завдяки цьому відбувається рівномірна подача пального, досягається ефективне його згорання і, як наслідок, забезпечується відчутна його економія.

Та найвизначнішою особливістю Fendt 936 є його безступенева механічно­-гідравлічна трансмісія Vario, що не має сьогодні аналогів у світі. На транспортних операціях переважає механічна складова, а під час виконання польових робіт — гідравлічна. Завдяки цьому економиться пальне. Перевага трансмісії Vario полягає в тому, що традиційно коробка передач включає більше тридцяти шестерень, а у Vario їх лише чотири пари! І при цьому вона дозволяє розвивати безступінчастий діапазон швидкостей від 0 до 60 км /г, забезпечуючи високий коефіцієнт корисної дії трансмісії як для важких польових, так і для транспортних робіт. На сьогодні машин із коробками передач Vario випущено більше 250 тисяч. Журнал DLG, що постійно моніторить якість сільськогосподарської техніки, коробкам Vario незмінно ставить найвищі оцінки.

Також підкуповує й гідравлічна система Fendt 936 Vario з гідропомпою продуктивністю 205 л/хв. Її характерною рисою є роздільна масляна ванна: окрема для гідравліки, окрема для коробки передач. Завдяки такому рішенню підвищується ресурс коробки передач, адже її олива не перемішується й не забруднюється з іншими оливами, відтак термін служби механізмів трактора значно подовжується. Крім іншого, це дозволяє заощадити час при агрегатуванні трактора з різними причіпними агрегатами. Вантажопідйомність задньої навіски становить 11,8 т, а передньої – 5,5 т.

Fendt 936 Vario може бути оснащений переднім і заднім ВВП в базі, що працюють із швидкостями 1000 об./хв. та 540/540Е/1000/1000Е об./хв. Це універсальні машини, що можуть працювати з будь­якими агрегатами, котрі відповідають їм за потужністю. На передню навіску можна навішувати знаряддя масою до 5 т, а на задню до 12 т.

Ще одна унікальність тракторів Fendt – це наявність електронної системи ТМS, що забезпечує синхронізацію роботи двигуна та автоматичної коробки передач. Ця система забезпечує максимальний крутний момент при мінімальних обертах двигуна шляхом оптимального підбирання передавального числа КПП. Відтак, трактор завжди працюватиме на менших обертах, що забезпечуватиме економічний паливний режим.

Ще одна суттєва перевага тракторів Fendt – його оптимальне розбалансування. Можна встановлювати додаткові баласти масою по 1 т на задні колеса і баласт на передню вісь масою 2,5 т. Таким чином можна збільшити загальну масу трактора з 10,8 т до 14 т. Збільшена маса трактора забезпечує краще зчеплення з ґрунтом, повніше використання потужності двигуна й вище тягове зусилля. Додаткові баласти є різної маси, наприклад, задні 2х300 і 2х400 кг, їх можна підбирати, залежно від конкретних завдань.

Кабіна Fendt 936 Vario вирізняється оптимальною оглядовістю, високим рівнем ергономіки, зокрема, зручним розташуванням органів управління. Кабіна 900­ої серії встановлюється на 3 пневмоподушках: одна спереду й дві позаду. Це помітно підвищує комфорт для оператора. Маємо враховувати, що оператор іноді працює в полі 10 і більше годин отже, стомлюється. У комфортній кабіні оператор менше стомлюється, може працювати довше й продуктивніше, допускаючи при цьому менше помилок. А помилки при роботі потужних агрегатів коштують дорого: це і поломки машини, і негаразди при виконанні польових операцій тощо.

Трактори серії 900 Vario відрізняються значним тяговим зусиллям завдяки великому діаметру шин 2,15 м (710/75 R42) – найбільшому із встановлюваних на традиційні трактори. Висока швидкість руху є обов’язковою умовою при виконанні транспортних операцій – саме цим відрізняється серія 900 Vario, трактори якої здатні розвивати швидкість до 60 км/год.

Окремо зауважимо, що всі трактори Fendt відзначаються особливою надійністю. Вони прості в обслуговуванні, доступ до всіх вузлів легкий і простий. «Волинська фондова компанія» має сервісні пункти, що розташовані в 9 містах України, чого достатньо, щоб забезпечити вчасне обслуговування й ремонт вашої техніки. Послуги по обслуговуванню тракторів Fendt ВФК надає прямо в полі, для проведення цих операцій не потрібно стаціонарних умов і обладнання. Усе необхідне для обслуговування і поточного ремонту є в мобільних пунктах­майстернях.

Петро Петрович Лабазюк, генеральний директор Групи компаній «VITAGRO»:

З «Волинською фондовою компанією» працюємо з перших днів нашого заснування, з 2004 року. За ці роки у нас створилися тісні, дружні стосунки. Різної техніки від ВФК у нас працює дуже багато, одних розкидачів мінеральних добрив UNIA вже 17 одиниць, багато працює европаків ATLAS від UNIA. Купуємо у них запчастини, замовляємо сервісне обслуговування. Ми вже як сім’я. Хлопці з ВФК при потребі в нас тут і живуть, а коли потрібно щось терміново полагодити, то працюють і вночі.

Журнал "Агробізнес Україна"