(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Обприскувач Kuhn Parruda – ексклюзивна пропозиція від «Волинської фондової компанії» на виставці АГРО-2017

18 Липень 2017

На виставці Агро­2017 «Волинська фондова компанія» займала одну з найбільших експозицій. Компанія представила чимало моделей найсучаснішої сільськогосподарської техніки відомих світових виробників, запчастини, оливи, шпагат. Особливу зацікавленість відвідувачів викликав самохідний обприскувач від Kuhn ­ Parruda 3030, який по праву можна назвати кращим у своєму класі.

У  2014 році Kuhn придбав бразильську компанію Montana, що виробляє самохідні обприскувачі Parruda. Для України ця марка не нова, бразильські обприскувачі в нас відомі кілька років і вже здобули добру репутацію серед аграріїв.

KUHN Parruda поєднує в собі найсучасніші технологічні рішення, ергономічність, надійність, безпеку й високу ефективність. Серед переваг машини – її невелика маса, лише 8900 кг. Parruda сьогодні є одним з найлегших самохідних обприскувачів на ринку України, що в сукупності з радіальними шинами дозволяє знижувати тиск машини на ґрунт. Зменшена маса машини також позитивно впливає на продуктивність і швидкість виконання робіт.

 Обприскувач обладнаний потужним 6­ти циліндровим двигуном MWM – MaxxForce об'ємом 6,5 л. потужністю 185 к. с. зі змінними охолоджувальними гільзами. Двигун не потребує значних витрат на обслуговування й характеризується низькою витратою палива. Вбудований потужний турбоінтеркулер ідеально підходить для роботи на низьких обертах. Двигун простий в обслуговуванні, у нього вмонтовано вентилятор, що збільшує повітряний потік, знижує рівень шуму під час робіт, зменшує вібрацію двигуна. Двигун виготовлений відповідно до останніх міжнародних стандартів ISO. 

Модель має 30­ти метрову 7­ми секційну стальну штангу, робоча висота якої регулюється в межах від 0,5 до 2,5 м. Завдяки гідроциліндрам та азотним акумуляторам забезпечується її чудова стабілізація. Обприскувач обладнаний головками для розпилення Quadrijet, форсунками Trijet та трубами PVC, що якісно виконують усі технологічні цикли і є простими в обслуговуванні. Залежно від технологічних потреб агрогосподарства оператор може легко встановити норму обприскування від 10 до 270 л/хв. Також є можливість посекційного відключення штанг. За допомогою Spray­комп'ютера можна виконувати різноманітні операції відповідно до завдань оператора.

Об'єм робочого бака обприскувача – 3000 л., всередині якого розміщені два гідрозмішувачі, що забезпечують якісне перемішування робочих рідин. Модель також має промивний бак з чистою водою на 40 л і бак для приготування розчинів на 30 л. Паливний бак об'ємом 180 літрів забезпечує тривалу роботу без частих дозаправок.

Для зручності виконання хімічного догляду на посівах просапних культур з різною шириною міжрядь передбачено гідравлічне регулювання ширини колії обприскувача в межах від 2,8 до 3,5 м. Кліренс машини 1,54 м дозволяє обприскувати навіть високорослі культури на пізніх стадіях.

Стабілізація машини забезпечується завдяки 4 пневмоподушкам. Тому нерівності, вибоїни, важкодоступні місця – не проблема для самохідного обприскувача Kuhn Parruda 3030. Х­подібна рама забезпечує максимальну стабілізацію під час роботи на горбистій місцевості.

Обприскувач має повний привід: дві гідропомпи подають оливу на 4 гідромотори КС­45, що розташовані на кожному колесі, завдяки чому вони приводяться в рух: якщо одне колесо пробуксовує, то за рахунок інших коліс обприскувач виїде. Потужність цих помп по 100 л/хв. кожна. Гідравлічна коробка передач має лише дві швидкості: польова – 20 км/год. і транспортна 36 км/год.

Завдяки двом гідропомпам компанії Hypro система заповнюється швидко й просто. Одна гідропомпа потужністю 800 л/хв. працює на закачування рідини, інша потужністю 400 л/хв. подає розчин на форсунки. Це суттєва перевага, адже більшість самохідних обприскувачів, що представлені на ринку, укомплектовані лише однією помпою.

Обприскувачі Parruda мають високий рівень фільтрування з головним і попереднім фільтрами очистки робочої рідини.

З метою підтримання оператором високої продуктивності та якості роботи протягом цілого робочого дня на обприскувачах створені найкращі умови. Parruda має сучасну й ергономічну кабіну з широким панорамним оглядом, найсучаснішу навігацію, зручне пневматичне сидіння, кондиціонер, ергономічний підлокітник, на який для зручності роботи оператора винесені всі перемикачі й регулювання. Усі операції здійснюються з кабіни. Для безпечної роботи оператора кабіну обладнано вугільним фільтром. У базовій комплектації машина обладнана автопілотом, автоматичним контролем секцій, автопідрулюванням, точність сигналу складає близько 15 см.

Сучасний бортовий комп'ютер має вбудований GPS – електронний контролер для норми виливу. Крім того комп'ютер має такі функції: автоматичний контроль секцій, автопілот з гідравлічним управлінням, система сигналізації та багатоосьовий компенсатор тиску. Це обладнання забезпечує високий результат і ефективнішу роботу, з економією часу, енергії та палива.

Відзначимо, що лише «Волинська фондова компанія» має ексклюзивне право на продаж цієї моделі в Україні. Компанія виборола таке почесне право, демонструючи значні обсяги продажів техніки KUHN, маючи висококваліфікований персонал, розгалужену мережу дилерських центрів по всій Україні, великі склади запчастин, забезпечуючи надійне та якісне сервісне обслуговування.

 

Журнал "Агробізнес Україна"