(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Машини від ВФК діяли досконало

10 Липень 2017

У селі Денисівка на базі ТОВ «Маяк» (Білогірський р-н, Хмельницької обл.) пройшов традиційний День поля. Практичну зацікавленість фермерів викликали не лише сорти насіння й засоби захисту рослин, а також високоякісна агротехніка, що демонструвалася у дії. Ми звернули особливу увагу на трактор MasseyFerguson 8737 і два агрегати для обробітку землі — дискову борону Disc-O-Mulch та глибокорозпушувач Cultiplow.

Організатором Дня поля виступила компанія ТОВ «Суффле Агро Україна». Відвідувачі оглянули демонстраційні ділянки, засіяні ячменем, горохом, соняшником, льоном та іншими культурами. Практичну зацікавленість присутніх викликала, звісно, й техніка, яка показувалася на польових майданчиках і у дії. Ми докладно оглянули трактор MasseyFerguson 8737 і два ґрунтообробних агрегати виробництва французької компанії Agrisem, лідера у сфері техніки для ґрунтообробітку й сівби.  Це глибокорозпушувач Cultiplow та дискова борона Disc-O-Mulch. Вони були продемонстровані в дії відомими дилерами — «Волинською фондовою компанією» (ВФК).

Ось група фермерів, комерційних представників агросектору придивляється до трактора MF 8737 та до способу його агрегатування із дисковою бороною Disc-O-Mulch. Серед них — Юрій Сосюк, фінансовий директор ПрАТ «Мізоцьке ремонтно-транспортне підприємство» (Здолбунівський р-н., Рівненська обл.). Просимо його поділитися враженнями про машину. «Огляд із кабіни чудовий: навсібіч, круговий. І фари у нього яскраві. Для обробітку землі саме те, що треба: залив дизпаливо, узяв трьох трактористів — і вони цілодобово 24 години можуть на ньому працювати», — каже Сосюк. По східцях до тракториста залазить молода дівчина. У кабіні просторо й комфортно навіть удвох. Компанія MasseyFerguson розробила справді ергономічний дизайн кабіни з оглядом на 360°. «Серед європейських фермерів це найпопулярніша марка», — каже один із виробників. Як відомо, на останній виставці Agrіtechnіca 2015 у Ганновері були названі лауреати премії «Трактор року». І машина MasseyFerguson справді тоді перемогла в номінації «Найбільш корисний трактор». 

Колісний MF 8737, який ми переконуємося на Дні поля у Денисівці, було розроблено спеціально для великих аграрних господарств, яким потрібні від трактора ефективність та надійність, і при цьому важливий комфорт для механізатора. Його тяглова потужність — 370 к. с. Вантажопідйомність задньої навіски — 12 т, передньої — 5 т. Двигун економний, 6-циліндровий AgcoPower, має обсяг8,4 л. Трансмісія Dyna-VT зручна й безвідмовна, вона трансформує роботу двигуна у тяглове зусилля без розриву потужності. Гідравлічна система роздільна: окремий контур на машину та інший — на причіпне обладнання. Трактор MF 8737, крім того, характеризується доволі низькими показниками експлуатаційних витрат, що дуже важливо для фермерів, які знають ціну копійці. Він витрачає на 15-20% палива менше, ніж аналогічні «залізні коні» інших виробників.

Спочатку цей трактор агрегатують із дисковою бороною Disc-O-Mulch виробництва компанії Agrisem. Подробиці присутнім пояснював менеджер ВФК Олександр Ковбасюк. Якщо перед фермером стоїть завдання виконати якісний мульчований обробіток землі, то цей агрегат — саме те, що треба. Він агрегатується із трактором на 300 к. с. або вище. Має два ряди дисків для агресивного обробітку ґрунту: передні діаметром 610 мм, задні — 560 мм. Коли передні диски стираються, їх можна переставити у задній ряд, що дасть фермерові економію на запчастинах. Кожен диск крутиться на окремій ЗD-стійці, що дозволяє бороні гнучко копіювати рельєф місцевості. Ми дивимося, як трактор рушає, й борона, підіймаючи хмарку пилу, демонструє якісний ґрунтообробіток по рештках кукурудзи на робочій швидкості 14 км/год. Позаду на агрегаті встановлено грудкорозбивач — спеціальна балка, а також коток T-Sem, що насамкінець прикочує ґрунт, створюючи ідеальну картину обробленого й мульчованого поля. По слідах Disc-O-Mulch йдуть фермери, перевіряючи результат роботи. Він чудовий: дотримання глибини обробітку — ± 1 см, гребенистість — не більше 2 см.

Наступні польові випробування проводяться для глибокорозпушувача Cultiplow від того-таки виробника компанії Agrisem. Основні особливості агрегату приємно дивують найбільш вибагливих аграріїв. У нього посилена сталева рама розмірами 200 х 200 мм. Міцні рихлячи лапи TCS на потужних пружинах, запатентовані інженерами Agrisem. А взагалі лінійка розрихлювачівCultіplow включає моделі із шириною захвату від 4,5 до 8 м.  

Ось глибокорозпушувач Cultiplow менеджери ВФК чіпляють до трактора, і агрегат рушає у поле, розпушуючи за собою землю акуратними хвилями. Фермери ступають по розрихленому полю, міряють сталевим щупом глибину обробітку. Вона може для цього агрегату регулюватися у межах від 15 до 45 см. Конструктивні особливості глибокорозпушувача Cultiplow уважно розглядають кілька чоловіків — інженерів, фермерів. Серед них привертає нашу увагу струнка жінка. Це Надія Піщерьова, яка працює на підприємстві «Пересувна механізована колона-182» у Ямполі (Вінницька обл.) заступником директора з рослинництва. Вона має досвід меліоратора, тому впевнено розповідає колегам-аграріям про ту користь, яку дає ґрунту цей агрегат.

Крім того, пані Надія виявляється другом «Волинської фондової компанії». «Ми взяли у ВФК два трактори, розкидач добрив, сівалку, — перераховує пані Надія. — Добре знаємо їх, звертатимемося ще». Сервіс від ВФК хвалять також інші аграрії: його вважає якісним Василь Кравчук,  директор ТОВ «Волиця» (Теофіпольський р-н, Хмельницька обл.). Він, як і багато інших учасників Дня поля на землях господарства «Маяк», є постійним багаторічних клієнтом ВФК і збирається співпрацювати з цим дилером надалі.

Професіоналізм, злагоджена робота менеджерів, різноманіття найкращої техніки, яку вони можуть запропонувати — це ті риси, якими, на думку опитаних нами виробників, характеризується «Волинська фондова компанія».

 

Коментар

Василь Кравчук  директор ТОВ «Волиця» (Теофіпольський р-н, Хмельницька обл.) 

Ми раніше придбали у «Волинської фондової компанії» трактор MasseyFerguson, сівалку і плуг. А це спеціально приїхав на День поля у Денисівку, щоб приглянути ще й дискову борону. Я вже помітив був на виставці «Агро-2017» оту борону AgrisemDisc-O-Mulch, а тепер хотів побачити її у роботі. Побачив, і думатиму, як придбати її. Співвідношення ціни і якості у неї дуже привабливе. Аналогічні борони інших виробників — удвічі дорожчі, а якість виконаних робіт така сама.Ще мені подобається сервіс від ВФК. Фахівці компанії, буває, нагадують моїм інженерам щодо технічного огляду, що вже час робити. Тобто немає такого, як у деяких інших: мовляв, от ми вам продали — а далі робіть, що хочете. Ні, це партнери не разові.  

Віктор Борзненко

Ігор Петренко  

газета "Агробізнес сьогодні"