(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

"ВОЛИНСЬКА ФОНДОВА КОМПАНІЯ" ПІДТВЕРДЖУЄ НАДІЙНІСТЬ ТЕХНІКИ AGRISEM НА ПРАКТИЦІ

06 Липень 2017

Сьогодні на ринку сільськогосподарської техніки України присутні безліч виробників та дилерів, які пропонують аграріям різнофункціональні машини та агрегати. Традиційно про них фахівці дізнаються на агропромислових виставках. Але красиві виставкові стенди та інформативні буклети не дають повного уявлення про практичне застосування техніки на полі.

Тому одним із найбільш дієвих способів є проведення демонстраційних показів роботи агрегатів і машин у реальних виробничих умовах. За таким принципом діє «Волинська фондова компанія», будучи учасником аграрних форумів, семінарів, конференцій, днів поля у різних куточках України. Подібна зустріч відбулася 15 червня на базі ТОВ «Маяк» (с. Денисівка, Хмельницька область), організатором якої стала компанія «СУФФЛЕ АГРО Україна».

НА ЗУСТРІЧ АГРАРІЮ

Серед партнерів компанії «СУФФЛЕ АГРО Україна», які долучилися до проведення Дня поля, була і «Волинська фондова компанія». Важливість запропонованого алгоритму спілкування із аграріями на подібних заходах підтверджується позитивними результатами співпраці сільськогосподарських товаровиробників та національного дилера техніки.

Це відзначив у розмові з гостями демонстраційного стенду «ВФК» генеральний директор Олександр Спященко. Він, зокрема, зазначив, що компанія приділяє значну увагу безпосередньому контакту менеджера, сервісного інженера із користувачем сільськогосподарської техніки. Адже власне придбання техніки є лише першим кроком до її ефективного та довготривалого використання на полях. А тут ключову роль відіграє гарантійне обслуговування, забезпечення запчастинами, супутніми послугами. Тому "ВФК" постійно працює в «онлайн» режимі зі своїми клієнтами.

Підтвердити реноме надійного аграрного дилера «Волинська фондова компанія» намагається не лише словом в інформаційних ресурсах, а й ділом – демонстрацією техніки у польових умовах. Таким чином, будь-який бажаючий може переконатися у надійності і продуктивності техніки найкращих світових брендів.

Так, поряд із демонстраційними ділянками під різноманітними культурами на полях ТОВ «Маяк» були розміщені стенди із сільськогосподарською технікою. Серед них були і три одиниці техніки, представлені «Волинською фондовою компанією».

Йде мова про трактор Massey Ferguson 8737 від корпорації AGCO, який виконував силові функції під час показу ґрунтообробних агрегатів. За результатами випробувань машина підтвердила інноваційність даної моделі у сегменті тракторів з потужністю 340 к.с. Ефективність роботи машини забезпечила високу продуктивність гідравлічного насоса (205 л/хв), система AgCommand Standard Plus, що дозволяє дистанційно слідкувати за продуктивністю машини, а також система автоматичного водіння Auto-Guide™.

ФРАНЦУЗЬКА МІЦЬ AGRISEM

Основними ґрунтообробними агрегатами на Дні поля були дисковий агрегат Disc-O-Mulch Gold та глибокорозпушувач Cultiplow Platinum від компанії-виробника AGRISEM.

Особливу увагу гостей заходу привернув глибокорозпушувач ґрунту Cultiplow, адже даний тип агрегату є невід’ємним помічником будь-якого механізатора і агронома.

В сучасних умовах господарювання глибокорозпушувачі відносяться до категорії машин, яка допомагає вирішити проблеми з ущільненням орного шару ґрунту. Вона виникає з послідовною періодичністю: як правило, кожні 2-3 роки через утворення «плужної підошви», невеликої глибини обробітку ґрунту та механічне ущільнення у місцях проїзду і розвороту техніки. Тому існує потреба у розпушенні ґрунту на глибині більше ніж 25-30 см.

Ці функції чудово виконує глибокорозпушувач Cultiplow Platinum від AGRISEM. Він відноситься до агрегатів системи безвідвальної обробітку ґрунту, тобто глибокого розпушування без перекидання шару землі. Такий спосіб обробітку дозволяє розпушити шар ґрунту, зруйнувати ущільнені нижні горизонти, збільшити потужність кореневого шару, поліпшити повітряний, водний і тепловий режими ґрунту, активізувати біологічні процеси, накопичити ґрунтову вологу, попередити водну і вітрову ерозію.

Загалом на українському ринку присутні декілька моделей Cultiplow, а саме: Silver, Gold та Platinum. Перша із них представлена у комплектації з робочою шириною у 2,5-3,0 м. Решта агрегатів згідно технічних параметрів виробника мають окрім цільної рами і ту, що складається. У першому варіанті конструкції ширина роботи агрегату складає від 2,5 до 4,0 м. У другому варіанті ширина варіює з 4,0 до 6,0 м. Такі параметри розпушувача вимагають роботи трактора різної потужності, зокрема, при 2,5 м – від 70 до 180 к.с.; 3,0 м – від 90 до 210 к.с.; 3,5 м – 150-230 к.с.; 4,0 м – 170-250 к.с.; 4,5 м – 255-320 к.с. та 6,0 м – 335-425 к.с. При цьому оптимальною глибиною роботи агрегатів відповідно є 25, 35 та 45 см.

Більш детально про Cultiplow Platinum від AGRISEM розповів нам провідний технічний фахівець «Волинської фондової компанії».

«Обрання тієї чи іншої моделі залежить від потреб підприємства та типу ґрунту, який буде оброблятися. Вони дозволяють вирішувати ряд важливих агротехнічних завдань, пов’язаних із досягненням оптимальної структури ґрунту.

Французькі фахівці переконані, що застосування традиційного способу глибокого обробітку ґрунту – оранки – є не обов’язковим. Тому за результатами наукових досліджень запропонували розпушувати глибокі шари ґрунту за допомогою спеціальної конструкції лапи, яка є запатентованою і унікальною у світі.

Особливість конструкції та роботи лапи агрегату полягає у тому, що вона працює знизу – під підошвою. Це дозволяє підняти, не перевертаючи, нижні шари ґрунту і утворити у ній мікротріщини. У результаті постійних фізичних процесів у ґрунті, які там відбуваються, у тріщини потрапляє волога, повітря, поживні речовини і через це його структура покращується. А це в свою чергу позитивно впливає на урожайність культур».

На Дні поля компанія «ВФК» представила найпотужнішу модифікацію глибокорозпушувача – Cultiplow Platinum з робочою шириною 4 метри. Конструкцією агрегату передбачено 6 лап та вирівнюючі катки позаду. Як зазначили у «ВФК» агрегат Cultiplow доречніше застосовувати восени, але якщо з тих чи інших причин цього не вдалося зробити, розпушувач можна ефективно використати і весною. Його можна розглядати як заміну традиційного плуга як мінімум з двох причин: він дозволяє рихлити землю глибше ніж 25 см, а безвідвальний обробіток дозволяє берегти вологу у ґрунті.

Що стосується запатентованої технології в агрономії, то суть її полягає у тому, що носок лапи направлений уперед, а між носком та п’ятою розміщений ріжучий елемент зі зміщеним кутом нахилу. У такий спосіб забезпечується покращене підняття ґрунту на всій ширині агрегату, а не лише в частині розміщення лапи.

«Важливим аспектом роботи розпушувача є його продуктивність. Згідно рекомендацій виробника оптимальною швидкістю трактора має бути 8 км/год, не менше і не більше. При такому режимі забезпечується максимальний ефект від застосування розпушувача. Підтримання функціональності, незважаючи на структуру ґрунту, при заданій швидкості забезпечує болтовий захист (що є традиційним) та пружинний, запропонований інженерами Agrisem. У цьому і є унікальність Cultiplow».

Відповідаючи вимогам сьогодення, «Волинська фондова компанія» пропонує повний спектр послуг щодо офіційного представництва імпортної сільськогосподарської техніки, гарантійного та сервісного обслуговування, а також безпосередньої роботи із аграрними формуваннями у вирішенні їхніх потреб і проблем.

 

Андрій Сава, журнал «АгроЕліта»