(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Навіть урожайність підвищилася завдяки новому обприскувачу UNIA Europa 3024 Як польська техніка від UNIA показалА себе на українських полях

25 Квітень 2017

Проїжджаючи Україною, все частіше можна побачити на полях сучасну імпортну техніку. І це вже не дивує – наші сільгоспвиробники стали більш вибагливими, їх вже не влаштовують дідівські трактори і сівалки. Як і сучасні європейці, вони віддають перевагу новітньому устаткуванню, розуміючи всі його переваги. 

Техніка, дешевша на 35% за дорогі брендові аналоги 

Ось і в сільськогосподарському підприємстві «Відродження» в селі Княжєва Слобода Зіньківського р-ну, що працює на Полтавщині з 2004 року, за останні роки технічний парк поповнився сучасною технікою. Тут віддають перевагу дорогому і надійному закордонному устаткуванню. За словами директора підприємства Наталі Кулібаби, до техніки тут мають дуже високі вимоги, головні з яких якісна робота, простота і зручність в експлуатації.

Два роки тому в господарстві постала необхідність придбання нового обприскувача. Бо старий агрегат вітчизняного виробництва вже майже не працював. Та й не вирізнявся зручністю і надійністю – потрібно було вручну розкривати його штанги, які потім хиталися і чіплялися за землю, форсунки обприскували абияк, іноді пропускаючи великі площі.

Заступник директора ТОВ «Відродження» Ейваз Мамедов зазначає, що потрібна була якісна техніка, щоб виконувала і більший обсяг роботи, і щоб простою і дешевою була в експлуатації. Та щоб і доступна була в ціні. Зрештою, зупинилися на EUROPA II 3024 від польського виробника Unia Group.

«Обприскувач добре показав себе в роботі, можна в поле виходити навіть тоді, коли вітер дме, – розповідає Ейваз Велійович. – І все працює досконало, ніщо ніде не тече. За ці два сезони експлуатації у нас лише один болт відпав, і то через людський чинник – на жаль, вчасно не побачили, не підтягли. Зараз ми ретельно виконуємо всі вимоги з експлуатації, взимку заливаємо тосол. А весною тільки вивели з ангару - і техніка вже працює на полях. До речі, ми перші в районі такий обприскувач придбали, до нас навіть з інших областей приїздять на нього подивитися. Техніка чудова, на такі гроші її роботою я задоволений!».

Розповідають, що механізатори спочатку з осторогою ставилися до нової техніки, навіть боялися швидко їхати, але після того, як спробували її в роботі і переконалися в якості, змінили свою думку. До сих пір їх тішить автоматичне розкладання штанги. Адже тепер їм не треба вже вручну ним займатися – тільки на кнопки натискай. Зручне і розташування бачка для отрути чи рідких міндобрив, його можна опускати до землі, а не згори заливати, плюс він ретельно миється.

Директор підприємства Наталя Кулібаба запевняє – з новим обприскувачем і урожайність підвищилась, адже тепер всі площі рівномірно обробляються від бур’янів і шкідників – не те що зі старою технікою, коли пропускали без належної обробки величезні площі. Та й люди тепер не до ночі працюють, швидше додому повертаються. А все завдяки тому, що і об’єм бочки тут місткіший, і ширина захвату ширша, тож обробляють більше площі за один захід.

Покупець обирав обприскувач два місяці

Директор Полтавської філії «Волинської Фондової Компанії» Віктор Шерстюк розповідає, що в ТОВ «Відродження» дуже ретельно вибирали собі новий обприскувач. Два місяці зважували всі за і проти, обираючи між польським причіпним обприскувачем EUROPA 3024, який пропонували в «ВФК», і більш дорогими брендами.

«Врешті замовник побачив, що наш обприскувач – це надійне професійне устаткування, тож не варто переплачувати за дорогий бренд, – ділиться враженнями Віктор Шерстюк. – Тим більше, що ця техніка складається з німецьких та італійських комплектуючих і виробляється на польському заводі від UNIA Group, якому вже 135 років. Ми настільки впевнені у якості цього агрегата, що на нього даємо два роки гарантії. Крім того, наш сервісний інженер заїжджає до цього покупця регулярно, перевіряє стан техніки, розпитує механізаторів про те, як працює устаткування, які зауваження».

Після двох сезонів роботи, коли техніка обробила понад 5-6 тисяч гектарів, замовник переконався, що обприскувач EUROPA 3024 від UNIA – це справді професійна машина, що варта своїх коштів. І якраз оптимально підходить для великих сільгоспвиробників – вона надійна, витривала і відсотків на 35 дешевша за аналоги.

До речі, тести, проведені німецьким сільськогосподарським товариством DLG, підтвердили, що техніка UNIA за якістю анітрохи не поступаються аналогічній продукції інших виробників з Європи, зате вигідно відрізняються від неї своєю прийнятною ціною.

Особливості і переваги обприскувача EUROPA 3024 від UNIA

За словами директора Полтавської філії «Волинської Фондової Компанії» Віктора Шерстюка, основна перевага обприскувача – це прекрасна якість, надійність і його конкурентна ціна в порівнянні з іншими брендовими аналогами. Крім того, можна відзначити, кілька інших його особливостей.

Використання при виробництві тільки високоякісних матеріалів – спеціальних сортів стали зі Швеції і Фінляндії, гідравліки з Німеччини та Італії.

Обприскувач легко агрегатується з будь-яким трактором завдяки простій, міцній, надійній конструкції рами, використанні жорсткого дишла для нижнього зачепу з можливістю регулювання петлі та монтажної плити та опорній нозі з домкратом.

Шестисекційний італійський поршнево-мембранний насос ZETA 300 з підвищеною міцністю мембран забезпечує безпульсаційну подачу 300 л/хв з максимальним тиском до 2 МПа (20 атм), що гарантує безаварійну роботу при інтенсивній експлуатації. Застосування зливних пробок в контурі робочого розчину та в контурі мастила полегшує обслуговування як під час експлуатації, так і в міжсезоння.

Чотирирівнева система фільтрації. Італійські фільтри: всисний, напірний самоочисний, секційний та фільтр на кожній розпилювальній головці захищають напірну та всисну систему від забруднення, затримуючи навіть найменші частинки. Простий доступ та використання високоякісних фільтруючих елементів з нержавіючої сталі підвищують комфорт та безвідмовність роботи. Додатковим елементом є ежекторний всисний шланг, який дозволяє використовувати ґрунтовий водозабір.

Сучасний, надійний і міцний головний бак, виконаний з високоякісного поліестеру (і що важливо – придатний до ремонту), місткістю 3200 л разом з інтегрованими баком для промивання системи на 300 л та баком для миття рук на 25 л забезпечує прекрасну стабільність машини і оптимальне розподілення маси на колеса як обприскувача, так і трактора. Застосування двох перегородок нівелює переміщення рідини під час транспортування та роботи на нерівній місцевості.

Бічний ежекторний змішувач для розведення хімічних препаратів. Завдяки застосуванню підйомника на паралелограмній навісці змішувач можна обслуговувати з рівня землі та піднімати в транспортне положення, що захищає рослини від пошкодження. Змішувач оснащений системою управління, яка дозволяє також промивати тару та стінки.

Система стабілізації, основана на принципі маятника з амортизацією у двох площинах, метало-гумовими пом’якшуючими елементами та гідравлічно-газовими амортизаторами. Вона гарантує прекрасну стабільність штанги в горизонтальній і вертикальній площині навіть при наїздах колесом на горби чи попаданні в яму.

Штанга має можливість роботи на схилах у 8,5 градусів. Це дозволяє зручно працювати вздовш схилів. Завдяки безліфтовій конструкції підйому штанги, яка працює за принципом паралелограмної важільної навіски з гідроциліндром підйому штанги з гідравлічно-газовим амортизатором, ударні навантаження, які виникають при наїздах колесом на горби чи попаданні в яму, гасяться та компенсуються за рахунок ледь помітного коливання у вертикальній площині. Це дозволяє значно підвищити надійність штанги при роботі та збільшити продуктивність за рахунок робочої швидкості. Одна з конкурентних переваг – оприскувач оснащений віссю з плавним, безступінчатим регулюванням ширини колії в діапазоні 1,8-2,25 м та пневматичним гасінням коливань – пневмопідвіскою.

Німецький комп’ютер Müller Spraydos управляє функціями електроклапанів та електрогідравлічним розподільником. Він здійснює повний контроль за процесом обприскування залежно від заданої норми виливу та всіма гідравлічними функціями польової штанги. На дисплеї відображується вся основна інформація про роботу обприскувача: задана доза, поточна робоча швидкість, актуальна швидкість обертання вала насоса, поточний робочий тиск, поточний рівень рідини в баці, тип задіяних розпилювачів. У всіх випадках, коли ці робочі параметри виходять за межі оптимального діапазону, вмикається звукова та світлова сигналізація.

Завдяки застосуванню електроклапанів, які управляють процесом обприскування, і розміщенню їх безпосередньо на штанзі, зведено до мінімуму кількість поздовжніх шлангів для робочого розчину. Це дозволило зменшити час витікання розчину через розпилювачі і відповідно зменшити необхідний робочий тиск, що позитивно відбивається на довговічності гідросистеми. Інтегровані компенсаційні клапани дозволяють тримати стабільний тиск незалежно від кількості увімкнених секцій штанги.