(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Успішні господарства обирають техніку UNIA і сервіс від «Волинської фондової компанії»

29 Березень 2017

Село Зведенівка, що на Шаргородщині Вінницької області, знаходиться осторонь від великих міжміських трас. Проте до села веде гарна асфальтована дорога. Зведенівка – чи не єдине село в Шаргородському районі, де кількість мешканців та дітей шкільного віку не зменшується, а зростає. А ще село вражає достатком і сталим розвитком. Будується нова школа, сучасні дитячі майданчики. Спортивну честь села захищає одна з кращих у районі футбольних команд. У центрі села піднялись золоті бані щойно збудованого Свято-Успенського храму. Завдяки чому розвивається село, якщо поруч такі ж села вже геть занепали?

Ясна річ, добробут села міцніє не сам собою, а завдяки успішній роботі й фінансовій підтримці сільськогосподарського приватного підприємства «Довіра», засновником якого є Віктор Дем’янович Бондар. Як дбайливому й розважливому господареві, односельчани довірили Віктору Дем’яновичу не лише свої паї, а й добробут усього села, обравши його на останніх виборах Головою селищної ради.

Віктор Дем’янович Бондар, засновник ПП «Довіра»

- Наше підприємство було засноване в 2000 році. Розпочинали з 200 га, що були взяті в оренду у 100 пайовиків, - розповідає Віктор Дем’янович. – На початку було в нас два трактори й один автомобіль. Це те, що нам дісталося від колгоспу ім. Суворова. Пригадуєте кінець дев’яностих років? Це був час великих обманів, ваучерної приватизації, роздержавлення суспільного майна. І багато різного шахраювання. Наш колгосп ділили так, як Попандопало ділив речі у відомому кінофільмі «Весілля в Малинівці». У той непевний час ми починали свій бізнес, люди довіряли нам свою землю й майно, тоді все трималося на довірі, звідси й наша назва - ПП «Довіра». І довіра між нами з року в рік зростає. Ми завжди вчасно розраховуємося за паї, платимо гарні зарплати. Звичайно, у цей скрутний для країни час ми намагаємось допомогти українській армії, нещодавно відправили на фронт наш КаМАЗ. 16 наших односельчан зараз проходять службу в ЗСУ. Є серед них і справжні герої, що відзначені нагородами в зоні АТО.

Наше господарство займається переважно рослинництвом. Сьогодні обробляємо 1700 гектарів землі. Дотримуючись сівозмін, сіємо десять культур: озимі пшеницю, ячмінь та ріпак, кукурудзу, соняшник, горох, цукровий буряк, гірчицю. Щорічно вапнуємо наші землі, вивозячи на поля до 3 тис. тонн дефекату. Можемо похвалитися й урожайністю: буряк до 800 ц/га, пшениця торік дала 75 ц/га. Працюємо за традиційною технологією.

Ми вклали значні кошти в інфраструктуру нашого господарства. Побудували три склади загальною площею 12000 м2. На сьогодні 10 тис. тонн зерна можемо розміщувати в своїх зерносховищах. У свій час я трохи працював директором елеватора, тому я добре знаю, що таке елеватор, і ми в жодному разі не здамо свій урожай на чужий елеватор. У нас своя приймальна і очисна база, маємо дві зерносушарки. За останні роки придбали багато потужної техніки. Сьогодні в нашому господарстві вже працює 38 механізаторів. Вибір техніки я довіряю нашому головному інженеру й агроному, фахівці з нею працюють і добре на ній розуміються. Спершу по техніці ми працювали з різними фірмами, цей ринок ми досконало не знали. А сьогодні ми вже бачимо, хто як працює, як вирішує наші питання, тож найбільше співпрацюємо саме з «Волинською фондовою компанією».

Валентин Володимирович Перевертак, головний інженер ПП «Довіра»:

- З «Волинською фондовою компанією» ми співпрацюємо вже давно: купуємо техніку, запчастини, замовляємо сервісне обслуговування. Першим нашим придбанням у компанії був прес-підбирач польського виробництва, він працює вже сім років, нарікань не маємо. За останні кілька років у ВФК ми придбали ще п’ять одиниць різної техніки. Минулого року придбали восьмирядкову сівалку Planter від KUHN і обприскувач EUROPA-3024 від UNIA.

Два роки тому вирішили завантажити наш 260-сильний трактор Deutz-Fahr і тому звернулися до ВФК: розповіли, що нам потрібно, який у нас трактор і фінансові можливості. У результаті вони нам запропонували восьмиметровий передпосівний агрегат UNIA ATLAS HP. Він виявився дешевшим від аналогічних агрегатів інших іноземних виробників. Відпрацював без проблем два сезони, тож можна говорити про його надійність. У нього міцна рама з увареними клинами, міцні підшипники. Хочу відзначити високу якість обробітку ґрунту й зовсім просте регулювання глибини обробітку. Таких агрегатів у нашому районі працює багато.

Для нас дуже важливий надійний сервіс від ВФК. Сьогодні багато фірм пропонують різноманітну техніку, але, на моє переконання, у кого кращий сервіс, у того й краща техніка, бо від цього багато залежить. Якщо в полі поламався агрегат, і ремонтники швидко приїхали, то й проблем для господарства немає.

Віталій Олександрович Тремба, агроном ПП «Довіра»:

- У минулому році ми придбали у ВФК обприскувач UNIA EUROPA 3024. Це 3-х кубовий обприскувач з робочим захватом 24 м. Виробник настільки переконаний у його якості, що дає на нього два роки гарантії. Придбали його вже пізненько і вносили в основному фунгіциди, обробивши приблизно 1500 га. Ним можна вносити і КАС, але поки шкодуємо, бо ж новий. За рік експлуатації жодних поломок не було. Була хіба одна проблема по вині механізатора – «збили» комп’ютер. Але відразу, впродовж двох годин, з Вінниці приїхала сервісна служба ВФК і все налаштувала. Він подобається тим, що має багату комплектацію з пневмопідвіскою осі, а штанга кріпиться на паралелограмі, її амортизація відбувається в двох площинах, що гарантує рівномірне внесення препарату на високих швидкостях. Модель має сім робочих секцій і надійну систему фільтрації. Тут, крім фільтрів на штангах, стоять ще окремі фільтри на кожній секції, що легко промивати, і в результаті розпилювачі не забиваються. Керується вся робота завдяки комп’ютеру з можливістю посекційного відключення штанг. Усі ці опції входять у ціну базової комплектації, тоді як конкуренти пропонують ці надзвичайно важливі системи лиш за додаткову плату. Прикметно, що міцна рама й ретельно спроектована конструкція обприскувача розраховані на роки безвідмовної роботи.

У нас на різних культурах різна технологічна колія, і для нас дуже зручно те, що на цьому обприскувачі легко регулюється ширина колії. Достатньо розкрутити-закрутити два хомути - і готово. Розкладання й складання штанг відбувається на ходу, поки машина заїжджає на технологічну колію, тож у результаті ми не втрачаємо час.

Сьогодні, звичайно, усі ми вміємо рахувати гроші, тому при виборі обприскувача не останню роль зіграла його ціна. Машини від компанії UNIA – порівняно дешеві, надійні, витривалі та добре виконують свої функції. «Волинська фондова компанія», що реалізує обладнання UNIA, є надійним партнером для нас. Компанія має хороший виставковий майданчик у Вінниці, їх сервісна служба оперативно реагує на наші запити, а відділ продажу часто йде назустріч у цінових питаннях.